IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от alex2511 Разгледай мнение

    Само от Оргахим изкарах кинти за една нова и гъзарска Къща ! Не вярвах че това се случва наистина, голяма еуфория беше колко безсънни вечери имаше ,чета книжки и смятам учехме се в движение така беше ! Но няма да се повтори това не и в близките 10-20г. мисля
    продадох Оргахим на 880 лева
    сякаш никога не е било
    а Кремиковци на 25 - 26 лв и след две седмици стингаха 41лв - УМРЯХ............ но не за дълго

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dao.dy.dzin Разгледай мнение
      Както ти самият спомена - Човешката алчност няма граници.
      Една акция от 1 лев може да стане най-малко нула, ама може и 10 000.
      Ами затова сега се оглеждам в една дето се смята за боклук,но кой знае.

      Коментар


      • Както ти самият спомена - Човешката алчност няма граници.
        Една акция от 1 лев може да стане най-малко нула, ама може и 10 000.
        Този който е безпристрастен вижда безпределното , който е пристрастен вижда пределното - дао дъ дзин

        Коментар


        • Първоначално изпратено от alex2511 Разгледай мнение

          Само от Оргахим изкарах кинти за една нова и гъзарска Къща ! Не вярвах че това се случва наистина, голяма еуфория беше колко безсънни вечери имаше ,чета книжки и смятам учехме се в движение така беше ! Но няма да се повтори това не и в близките 10-20г. мисля
          Фазерлес от 2 лв се качи на 400,ето това е профит!!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

            Успех и на теб...
            но като направя рекапитулация....
            много съжалявах за "прахосаните" пари за лукс стоки ,кола през март 2007-Тойота ,вила през юни , пари за обучение 100 БСТР на 360 лв продадени от дъщеря ми, през лятото на Райфата......
            За малко не ходих на почивка ,че ми бяха блокирани акциите в Химко/там беше куриоз на жена ми/ и Оргахим....някой спомняше ли си го колко струваше тогава....
            После вярвах че съдбата е била с мен че продадох голяма част от портфеила а с останалите купих табаци....
            Само от Оргахим изкарах кинти за една нова и гъзарска Къща ! Не вярвах че това се случва наистина, голяма еуфория беше колко безсънни вечери имаше ,чета книжки и смятам учехме се в движение така беше ! Но няма да се повтори това не и в близките 10-20г. мисля

            Коментар


            • Първоначално изпратено от alex2511 Разгледай мнение

              Ехххххх какви времена нали !!! имаше дни по 10К профит. Наистина луда работа беше ,всички купуваха като невидели .мисля че това може да се случи веднъж макс.два пъти в живота . Слушах навсякъде по заведенията от съседни маси да говорят за борса акции , Червената лампа ни светеше с двама колеги и коментирахме доста какво ще стане и познахме разбира се ! , Алианц като излезе и ние след тях беж лиске да бягаме . А сега, сега са трохи . ....
              Алианц излезе през началото на декември и аз със останалите се борихме със маркета до пролетта 2008 г , после имах силен удар със Пловдив БТ и Слънце БТ през лятото, като постъпления и накрая есента на 2009 минах на рейндж - слалом....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                Какви времена бяха на 2000 ,пари като вестници.... всеки ден с по 10% отгоре, луда работа.
                Само като си спомня и ми става топло в тоя мразовит ден
                Ехххххх какви времена нали !!! имаше дни по 10К профит. Наистина луда работа беше ,всички купуваха като невидели .мисля че това може да се случи веднъж макс.два пъти в живота . Слушах навсякъде по заведенията от съседни маси да говорят за борса акции , Червената лампа ни светеше с двама колеги и коментирахме доста какво ще стане и познахме разбира се ! , Алианц като излезе и ние след тях беж лиске да бягаме . А сега, сега са трохи . ....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение

                  Поздрави за успеха!
                  Успех и на теб...
                  но като направя рекапитулация....
                  много съжалявах за "прахосаните" пари за лукс стоки ,кола през март 2007-Тойота ,вила през юни , пари за обучение 100 БСТР на 360 лв продадени от дъщеря ми, през лятото на Райфата......
                  За малко не ходих на почивка ,че ми бяха блокирани акциите в Химко/там беше куриоз на жена ми/ и Оргахим....някой спомняше ли си го колко струваше тогава....
                  После вярвах че съдбата е била с мен че продадох голяма част от портфеила а с останалите купих табаци....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                    Не помня какво точно беше тогава - забравил съм детйлите.
                    Определено обаче сега нещата при мен са в много пъти по-добре, т.е. добре, че беше кризата !!!!
                    Сега като скочи с 2% всички реват като магарета,кой знае какво станало.Тогава имаше 2-3 седмици когато
                    скачаше с по 10% на ден и всички бяха откачили....после знаем какво стана,ама такава е играта който е
                    решил да участва

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                      Какви времена бяха на 2000 ,пари като вестници.... всеки ден с по 10% отгоре, луда работа.
                      Само като си спомня и ми става топло в тоя мразовит ден
                      Не помня какво точно беше тогава - забравил съм детйлите.
                      Определено обаче сега нещата при мен са в много пъти по-добре, т.е. добре, че беше кризата !!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        какво значи забогатяхме ли....
                        купих си кола и вила ,изучих щерката в германия и останах на борсата до сега ....
                        Други продадоха апартамента си и вилата и взеха кредити и репа за да купят акции и сега нямат нищо.....
                        Зависи от мирогледа...
                        Какви времена бяха на 2000 ,пари като вестници.... всеки ден с по 10% отгоре, луда работа.
                        Само като си спомня и ми става топло в тоя мразовит ден
                        Last edited by Grosss; 12.01.2017, 11:25.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          какво значи забогатяхме ли....
                          купих си кола и вила ,изучих щерката в германия и останах на борсата до сега ....
                          Други продадоха апартамента си и вилата и взеха кредити и репа за да купят акции и сега нямат нищо.....
                          Зависи от мирогледа...
                          Поздрави за успеха!

                          Коментар


                          • Дискусията ми харесва.
                            Удовлетвореност, известно спокойствие и възможност за някои малки неща, които иначе няма да направя.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              какво значи забогатяхме ли....
                              купих си кола и вила ,изучих щерката в германия и останах на борсата до сега ....
                              Други продадоха апартамента си и вилата и взеха кредити и репа за да купят акции и сега нямат нищо.....
                              Зависи от мирогледа...
                              https://www.youtube.com/watch?v=PIAXG_QcQNU;)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vlado64 Разгледай мнение

                                Софикс беше почти 2000. Забогатяхме ли ?
                                А не позабогатяхме ли?

                                Коментар

                                Working...
                                X