IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

    ти добре ли си?!
    сериозно питам.


    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

      а аз отначалото на годината съм постигнал доходност, която бих постигнал за няколко години, ако си бях сложил парите на депозит. дали трябва да се радвам??? вие как мислите? индекса SOFIX също го тупам яко.
      На мен постигнал ми звучи като кеширах.Дали си прав или крив не знам ,времето ще покаже.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

        Като е празен джоба не съм добре,като го напълня тогава съм добре.
        а аз отначалото на годината съм постигнал доходност, която бих постигнал за няколко години, ако си бях сложил парите на депозит. дали трябва да се радвам??? вие как мислите? индекса SOFIX също го тупам яко.
        Събитията не винаги отговарят на очакванията!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

          ти добре ли си?!
          сериозно питам.
          Като е празен джоба не съм добре,като го напълня тогава съм добре.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
            +++++++
            Ама много си прав,половината крякат убихме ги ,разбихме ги,другата половина реве спад, разгром ,апокалипсис.В края на краищата
            стои за дълго на едно място и тия дето са по нетърпеливи скачат зад борда.От време на време излиза софиянеца и вика,че
            много му е гот.Голям цирк,голям"Болшой театър".
            ти добре ли си?!
            сериозно питам.
            Събитията не винаги отговарят на очакванията!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение
              [ATTACH=CONFIG]n3158900[/ATTACH]
              Разреждаме екипажа ето това става
              +++++++
              Ама много си прав,половината крякат убихме ги ,разбихме ги,другата половина реве спад, разгром ,апокалипсис.В края на краищата
              стои за дълго на едно място и тия дето са по нетърпеливи скачат зад борда.От време на време излиза софиянеца и вика,че
              много му е гот.Голям цирк,голям"Болшой театър".

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                Сега корекцийка на ръста ли правим или се оказа, че 625 е недостижима цел и обръщаме платната?
                Click image for larger version

Name:	2111088988.jpg
Views:	1
Size:	90.8 КБ
ID:	3158900

                Разреждаме екипажа ето това става

                Коментар


                • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                  няма обръщане...до края на година между 800 и 900 пункта трябва
                  изхождайки от факта, че след като последните 6 месеца софикс поскъпна с 33% то нищо не пречи следващите 12 месеца софикс да поскъпне с 66% което ще доведе до 999 пункта
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                    Сега корекцийка на ръста ли правим или се оказа, че 625 е недостижима цел и обръщаме платната?
                    няма обръщане...до края на година между 800 и 900 пункта трябва
                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • Брей, форума на инвестора заприличал като през "златните" времена на БФБ преди десетина години. Имам усещането, че и тази година ще е много добра за БФБ, но понеже историята не се повтаря ще видим този бум с какво ще е по-различен от миналия. Предричам нещо в стила две напред една назад и малко по-предпазливи инвеститори. Времето ще покаже..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение

                        Като гледам крушата е издрусана и от понеделник ръст!
                        следващата седмица ще е последната от царуването на краля-слънце ................. в негова чест дали няма да се напънат да изпратят софикс на най-високото си ниво от 2008 година насам!?!?!?!

                        когато краля-слънце взе първия си мандат 2009 година софикс беше 300-350 пункта ................ сега дали ще напусне при софикс над 626 !?!?!?

                        краля-слънце обича да се перчи с рекорди - няма начин да не се похвали, че икономиката лети под негово ръководство и БФБ (в частност Софикс) доказва това ................. вие какво мислите, дали ще има активизация по тази политическа линия или пенсиите няма да му доставят това удоволствие и ще чакат встъпването на новия президент със служебното правителство и годишните отчети за да подкрепят пазара...
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение

                          Като гледам крушата е издрусана и от понеделник ръст!
                          При Хима има още да се друса.Повече от 1.64 лв за артия в много.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                            Нищо не правим, друсат крушата.
                            Като гледам крушата е издрусана и от понеделник ръст!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                              Мечетата ще бъдат ритуално изтърбушени с помощта на вазелин със стружки!
                              Ихаааааа това със стружките ми хареса.Ама ти така ще заприличаш на таралеж хихи.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                                Сега корекцийка на ръста ли правим или се оказа, че 625 е недостижима цел и обръщаме платната?
                                просто се връщаме леко назад, за да се засилим за скока
                                Няма как да не го пробием! Идват добри отчети, народа с част от кеша вече накупи балонирани апартаменти и скоро ще разбере че не се печели толкова от наеми, всички познати работещи или имащи допир с ВФ докладват за непрекъснато завръщане на стари клиенти!

                                Коментар

                                Working...
                                X