IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро!
    Ставайте да правим пари!!!
    Успех на всички!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

      Нямам претенции да познавам, но има много кеш, който не смее да влезе в бг акции заради това, че имаше големи очаквания за SOFIX > 625 през януари ( 80% от 65 гласува за това), а това не се случи.

      В добавка - не знаем къде ще ни шибнат наказателно (ЕТФ-а и други големи играчи) с разпродажби .

      Радва ме, че се появяват много скептици за бичия тренд - това е добър сигнал
      Аз гласувах в анкетата на Полки за март....
      Ако софикс фонда беше пасивен при разпродажби трябваше да купува падащите акции а при качване на акциите да продава....
      поне така ми обясни един брокер но дали е вярно....?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


        Ооо, и аз съм баш умерен , но от 27,07,16 се опитвах да поствам графики които не се и четяха се разбра от после, но първото си репо направих на 5 август щом ЕМА 100 удари 200 . Но по време на поста -19 септември 2016, бях вече с второ и мисля и ЕТФа го нямаше, точно тогава ти много се дървеше и дърпаше с другарчето Преци дружинката на зад. То си и прозира де , що съм го писал - та рано взе да се запътваш към кота 635 и вече ме е страх та се питам ,- дали не прекалих? в мъртвото вълнение всеки го шубе ! Важното е да сме в ритъма на играта , че объркаме ли стъпките - дорде ги оправим , тя музиката свършила
        Инта , репата не те ли притесняват....
        Имаш рискови позиции....
        Софикс фонда беше пуснат от Кафето през август но мнението ми беше че ще служи за м.мейкърство от мажо ....
        Е не от мажо а от ПФ....
        сега порасна и хитрее иска сам да води играта.......
        Мисля че е хванал някой сом в Лондон...
        Емка я познах че ще стане през зимата на 2,35....




        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          Много пъти съм познавал движението на нашата борса , а когато не позная си признавам грешката си и грешното мнение , не вярвах че едно
          фонче с милион ще промени сантимента на БФБ.

          Виж когато в него влезнаха 22 м от ПФ вкарах голяма част от средствата си и реализирах сериозни продажби....
          В момента Василев играе някакви дребни цигански игри и почва да придобива манталитета на дребен спекулант който целта му е да реализира пет лева с пари на клиентите му.....Това не помага нито на него нито на клиентите му .....


          Дано мисия Лондон да е успешна ,защото само тогава може да се разчита на сериозни движения на маркета...
          Така че съм умерен оптимист за маркета поне до април с Василев и без него ....в нашето братя спекуланта има кеш и няма нужда да продава...
          Вижданията са ми поне до 630 -650 до преоценките през март ,ако има успех фонда в Лондон тогава вече отиваме към 680-700 ,повече не го виждам тази година ..По малко да ,около 630+в края на годината ако фонда загуби ръководната си роля ...
          Да не забравяме че акциите втори ешалон не са реагирали още и там има двигателна енергия...
          .
          Не е препоръка...
          Нямам претенции да познавам, но има много кеш, който не смее да влезе в бг акции заради това, че имаше големи очаквания за SOFIX > 625 през януари ( 80% от 65 гласува за това), а това не се случи.

          В добавка - не знаем къде ще ни шибнат наказателно (ЕТФ-а и други големи играчи) с разпродажби .

          Радва ме, че се появяват много скептици за бичия тренд - това е добър сигнал

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

            Много пъти съм познавал движението на нашата борса , а когато не позная си признавам грешката си и грешното мнение , не вярвах че едно
            фонче с милион ще промени сантимента на БФБ.

            Виж когато в него влезнаха 22 м от ПФ вкарах голяма част от средствата си и реализирах сериозни продажби....
            В момента Василев играе някакви дребни цигански игри и почва да придобива манталитета на дребен спекулант който целта му е да реализира пет лева с пари на клиентите му.....Това не помага нито на него нито на клиентите му .....


            Дано мисия Лондон да е успешна ,защото само тогава може да се разчита на сериозни движения на маркета...
            Така че съм умерен оптимист за маркета поне до април с Василев и без него ....в нашето братя спекуланта има кеш и няма нужда да продава...
            Вижданията са ми поне до 630 -650 до преоценките през март ,ако има успех фонда в Лондон тогава вече отиваме към 680-700 ,повече не го виждам тази година ..По малко да ,около 630+в края на годината ако фонда загуби ръководната си роля ...
            Да не забравяме че акциите втори ешалон не са реагирали още и там има двигателна енергия...
            .
            Не е препоръка...

            Ооо, и аз съм баш умерен , но от 27,07,16 се опитвах да поствам графики които не се и четяха се разбра от после, но първото си репо направих на 5 август щом ЕМА 100 удари 200 . Но по време на поста -19 септември 2016, бях вече с второ и мисля и ЕТФа го нямаше, точно тогава ти много се дървеше и дърпаше с другарчето Преци дружинката на зад. То си и прозира де , що съм го писал - та рано взе да се запътваш към кота 635 и вече ме е страх та се питам ,- дали не прекалих? в мъртвото вълнение всеки го шубе ! Важното е да сме в ритъма на играта , че объркаме ли стъпките - дорде ги оправим , тя музиката свършила

            Коментар


            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


              Не казвам че съм прав в решенията си , но показвам действията си !
              Виж сега как ще събудя махалата ;- това съм писал на теб и Монти в стихотворна форма , и го отнеси към момента

              -"inta53 писа в тема | 19 септември 2016, 16.15ч.
              Оптимизъм на БФБ (2)
              -МОНТИ ! - Днес ден е за покупки ! -Погледни ПРЕЦИ , какви дъгички ръси! За мен са те като КРИЛАааа и носят ме към облачета бели !!!!! -Така че, -ДЯСНО на борд/аска/ и пълна газзз.... Джобове обърни и репо подпиши, Не чакай сгушен ти шубрака "

              стоя доста време и го изтрих - дето се казва да се не чете като препоръка , но един приятел ми го прати. Е сега не е такъв момента, но с общи усилия ще мърдаме напред - горивото се казва вяра и е дефицит тъдява!
              Много пъти съм познавал движението на нашата борса , а когато не позная си признавам грешката си и грешното мнение , не вярвах че едно
              фонче с милион ще промени сантимента на БФБ.

              Виж когато в него влезнаха 22 м от ПФ вкарах голяма част от средствата си и реализирах сериозни продажби....
              В момента Василев играе някакви дребни цигански игри и почва да придобива манталитета на дребен спекулант който целта му е да реализира пет лева с пари на клиентите му.....Това не помага нито на него нито на клиентите му .....


              Дано мисия Лондон да е успешна ,защото само тогава може да се разчита на сериозни движения на маркета...
              Така че съм умерен оптимист за маркета поне до април с Василев и без него ....в нашето братя спекуланта има кеш и няма нужда да продава...
              Вижданията са ми поне до 630 -650 до преоценките през март ,ако има успех фонда в Лондон тогава вече отиваме към 680-700 ,повече не го виждам тази година ..По малко да ,около 630+в края на годината ако фонда загуби ръководната си роля ...
              Да не забравяме че акциите втори ешалон не са реагирали още и там има двигателна енергия...
              .
              Не е препоръка...

              Коментар


              • 90 % съм в кеш . Много съм доволен засега, пия си водката със селёдка те така . Имам си мои правила за търговия които следвам и спазвам !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dao.dy.dzin Разгледай мнение

                  И аз съм оптимист , но далеч по-умерен от вас.
                  Няма да забравя репликата от филма 'Вълкът от Уолстрийт' , когато Леонардо казва - аз вдигам акциите , а моите хора продават.
                  В момента може да ни продават.
                  Кой е този който според теб е влязъл в ниското и сега може да ни продава .....няма да са много,тепърва ще влизат и ние ще им продаваме!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Без да се намесят Банките, чуждите инвеститори- фондове, ИП, Пенсиите не може да има истински бичи пазар..Чакат сигнали от политиции и представяне на резултати...Винаги съм бил бик реалист затова съм и бил 98-99% в акции
                    И аз съм оптимист , но далеч по-умерен от вас.
                    Няма да забравя репликата от филма 'Вълкът от Уолстрийт' , когато Леонардо казва - аз вдигам акциите , а моите хора продават.
                    В момента може да ни продават.
                    Last edited by dao.dy.dzin; 08.02.2017, 20:51.
                    Този който е безпристрастен вижда безпределното , който е пристрастен вижда пределното - дао дъ дзин

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

                      нямам спомен да съм ти обещавал че ще ти покажа моя сделка.
                      М да тъка е пиенето не за деца
                      То целия форум тогава орева да ти покажа сделка и кат ти показах млъкна и се скри ,сигурно и не помниш какво съобщения ми писа ?
                      Стига толкова спам приятна вечер .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                        Бик в Батака - пак ли няма да видим реална сделка
                        Над 1 година ме лъжеш вече за реална сделка
                        нямам спомен да съм ти обещавал че ще ти покажа моя сделка.
                        Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                          Преци, задай въпрос, ако искаш да ти отговоря, защото на общи приказки нямам намерение да отговарям.
                          Бик в Батака - пак ли няма да видим реална сделка
                          Над 1 година ме лъжеш вече за реална сделка

                          Коментар


                          • Преци, задай въпрос, ако искаш да ти отговоря, защото на общи приказки нямам намерение да отговарям.
                            Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от бикът" в "атака
                              Все още имам акции, които чакам да достигнат таргетите си.
                              Опаааа, тук има нужда от някои пояснения ))) таргет - що е то!?!?!? Някой си е измислил таргет!?!??!!! А защо нима и как. Има таргети които никога няма да бъдат стигнати, защо ли!??!?!?!?!? Ами да - ако става дума за чугунолеене, алфаууд и тем подобни дрЪвета - нема начин !?!? )))) И аз имам напримЕр Випом еди каквао си , но - както е казал Тодор Колев - жалба за младост!!!!)))) Нема как да стане. Некои са нагоре, други надоле)))) В случая по-радостното е, че повечето са нагоре, а некои ще са ного нагоре)))))) (И още и още както е казанов опълченицте на шипка) ))))))))))
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Бих освободил на нива около 2000- все пак не е малко, а и там е нормално да има голяма съпротива.
                                Това нива на Софикс ли ?
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X