IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Максимилиане - това е борсата - който няма от кадастрона - ръмжи, а който има - им продава с профит !!!!)) ))) Това е по причина всички да са доволни))))))
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • И аз понякога се чудя за кои дружества става въпрос... някой измисля прозвище и няколко човека започват да го ползват, а другите ... мигат
      Не е препоръка!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение

        По-скоро Херти АД, но те не са в индекса
        Да, аз по-скоро се интересувах от нарицателното, а не толкова от изделията. Четох за "капачките" от мисля 2-3 колеги, та исках да бъда сигурен какво имат те предвид.
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

          Капачките са Алкомет ли?
          По-скоро Херти АД, но те не са в индекса

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
            За Хим-а ако на някой му се занимава да провери дали не са 10 или 11 поредни тримесечия, в които има спад на печалбата спрямо година по-рано. Да, дано се оправят, ще е добре за всички, но...

            ПС: Нямам акции по позицията от нива 10-12 лв.
            Да разбирам, че им вярваш на отчетите?
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • За Хим-а ако на някой му се занимава да провери дали не са 10 или 11 поредни тримесечия, в които има спад на печалбата спрямо година по-рано. Да, дано се оправят, ще е добре за всички, но...

              ПС: Нямам акции по позицията от нива 10-12 лв.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                аз и кеш нямам, ех, ако тръгне тоя спанат Хим ще ми оправи положението
                Да, странно нещо се случва с Хим групата. Напоследък съм купувал по малко от 3 компании, сред които са Хим и днес ССВ. Само се надявам при Хима специално спада на печалбата да спре, друго нищо не ме интересува.
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                  И аз съм така, не се притеснявай! Днес прочетох различни доходности от началото на годината и осъзнах, че с моите 7% изоставам доста от колегите. Това обаче не ме плаши, доволен съм и на това, плаши ме обаче да не взема да проявя алчност и да похарча кеша след време баш на върха, както обикновено се получава!
                  аз и кеш нямам, ех, ако тръгне тоя спанат Хим ще ми оправи положението

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                    Капачките са Алкомет ли?
                    Да ,някои се обиждат за това название , капачки.....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      Кога съм продавал Хиката на 3 лв...от 6 -7 месеца не съм продавал под 4,8 ...
                      За мен ЕУБГ е надценена и над лефче е грехота да се купува....? то на тези цени покупките са прИмоции....
                      Тук ще мине основния пакет 1,00-1,02 ст.....
                      Капачките се намериха....
                      В понеделник ще има втора серия на днешното рали в останалите акции ...та е хубаво да има кеш ,че до 30 март .....
                      Да вървя, като днес пред фонда в някои позиции и не само аз .....
                      Няма да го оставим да ни прави на улави.....а ако има и Ингилизи до м. май ...
                      Не е препоръка...
                      Капачките са Алкомет ли?
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                        Всичките ми позиции са в застой, вече взе да ме дразни тая еуфория
                        И аз съм така, не се притеснявай! Днес прочетох различни доходности от началото на годината и осъзнах, че с моите 7% изоставам доста от колегите. Това обаче не ме плаши, доволен съм и на това, плаши ме обаче да не взема да проявя алчност и да похарча кеша след време баш на върха, както обикновено се получава!
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • много съм доволен от тази седмица.
                          Наздраве на всички!
                          Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                            Той този,който я вика е фалшива мечка
                            Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                              Пак бързаш Монти, както преди продаваше ХИКА на 3 и нещо, сега еубг под лев...
                              Кога съм продавал Хиката на 3 лв...от 6 -7 месеца не съм продавал под 4,8 ...
                              За мен ЕУБГ е надценена и над лефче е грехота да се купува....? то на тези цени покупките са прИмоции....
                              Тук ще мине основния пакет 1,00-1,02 ст.....
                              Капачките се намериха....
                              В понеделник ще има втора серия на днешното рали в останалите акции ...та е хубаво да има кеш ,че до 30 март .....
                              Да вървя, като днес пред фонда в някои позиции и не само аз .....
                              Няма да го оставим да ни прави на улави.....а ако има и Ингилизи до м. май ...
                              Не е препоръка...

                              Коментар


                              • Всичките ми позиции са в застой, вече взе да ме дразни тая еуфория

                                Коментар

                                Working...
                                X