IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
    Честно да ви кажа вече не ми се пише във форума. Сега само чета. Даже вече и не търгувам толкова често. Да ми се събират най-много 2-3 сделки на месец. Дет се вика - налудувах се
    Когато апатията завладее и биците(след дълъг спад), май е време за обрат

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
      Честно да ви кажа вече не ми се пише във форума. Сега само чета. Даже вече и не търгувам толкова често. Да ми се събират най-много 2-3 сделки на месец. Дет се вика - налудувах се
      ++
      Споделям
      При мен са 1-2 за месец
      Но според мен, това е по-доброто решение. (Няма нужда от безидейни сделки)
      Важно е, да задържим на спад по-добре от инекса, Като дойде бичият период - сме в стихията (О небеса) И изхвърчаме, като тапа от шампанско
      пс. - както казал Костолани - "На борсата 2+2 не прави 4. а 5-1 !! Трябва обаче да издържиш" ...до 5-1

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
        Как е? Биете ли ги?
        бият бичетата през пръстите и чат-пат около опашката
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

          а бием... айде бе къде беше, на риба ли?
          Стигнахме до там аз чертички да пускам стегнете се малко чертожници!
          Не ми се искаше да ти чупя "хатъра", щото темата за оптимизма, моя скромна милост я реновира във второро й издание (виж от кого е започната)
          Ама от оназ графика която постна - нищо по-сериозно не може да се очаква да "снесе" освен ..."нищото". Според мен, разбира се. С най-добро отношение го споделям. За да не ме обвините, че хейтя - ще си кажа два от по-сериозните аргумента
          1. дневна графика - не мерси, няма смисъл. "Бял шум". т.е. ...
          2. С тез пълзящи средни - о не, мерси, моншери, - при 50, 100 и 200 дневни ... само констатират със задна дата, какво е трябвало, да се играе. - игнор за мен на пълзящите средни ,
          Извод - необходим e анализ на други индикатори
          Last edited by precakanoto; 18.03.2019, 19:05.

          Коментар


          • Честно да ви кажа вече не ми се пише във форума. Сега само чета. Даже вече и не търгувам толкова често. Да ми се събират най-много 2-3 сделки на месец. Дет се вика - налудувах се

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
              Как е? Биете ли ги?
              а бием... айде бе къде беше, на риба ли?
              Стигнахме до там аз чертички да пускам стегнете се малко чертожници!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                Как е? Биете ли ги?
                Гледам ги и им се чудя, как сами се бият
                Ще растем ли скоро, какво показват линийките

                Коментар


                • Първоначално изпратено от das Разгледай мнение
                  Коригираха сметките с заден час ... То човек тъкмо да се зарадва, че стабилитета ни е дал плодове и скачаме нагоре, а то било грешка.
                  A не бе, кой им се вързва изобщо ?! Не ги и гледам индекс-имитациите. Само като погледна в платформата ръстовите, (за нагоре и надоле) и подредените по ликвидност и не намирам за нужно, към момента да гледам индекса. Просто имам сценарии и докато съм по тях - печеля време, като не гледам индекса "Индекса"" казвам на софикс, другото пък изобщо не си играя да гледам
                  *не го препоръчвам, но препоръчвам всеки играч да има сценарий за около 6 месеца напред - калява духът и развръзва душата от прекалена зависимост или пристратсеност към некоя 'артия

                  Коментар


                  • Как е? Биете ли ги?

                    Коментар


                    • Коригираха сметките с заден час ... То човек тъкмо да се зарадва, че стабилитета ни е дал плодове и скачаме нагоре, а то било грешка.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от das Разгледай мнение
                        Не съм сигурен че е грешка, по-скоро някакъв тукашен чалъм ще да е, но как са успели да изкривят сметката не мога да се сетя. Нито индексът е бил ребалансиран, нито нещо друго е ставало, но ето че пак са успели да го изкривят. Не че е лошо индексите да скачат, но е добре и акциите на които са базирани индексите също да скачат.
                        Не бе, това е технически бонус/малус според устройствения правилник. Просто смята се доколко пазарът отчита благоприятно факта от новото ръководство на регулатора. При благосклонност - бонус, при отхвърляне - малус.

                        Коментар


                        • Не съм сигурен че е грешка, по-скоро някакъв тукашен чалъм ще да е, но как са успели да изкривят сметката не мога да се сетя. Нито индексът е бил ребалансиран, нито нещо друго е ставало, но ето че пак са успели да го изкривят. Не че е лошо индексите да скачат, но е добре и акциите на които са базирани индексите също да скачат.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение

                            Някаква щуротия е. Очевидно е грешка
                            И аз това питах Добре, че няма ETF върху BGTR30

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от das Разгледай мнение
                              Аз имам един технически въпрос, ако може коментар. Относно движението на BGTR30, как е възможно към момента да е на +6.19% гледано от сайта на БФБ, като от всички позиции тази с най-голям ръст е само на +3.55%, останалите са по-надолу, а има и позиция на -5.07%. Просто няма как средното както и да е претеглено да е над 3.55%. Това да не е някаква манипулация или бъг?
                              Някаква щуротия е. Очевидно е грешка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                Хим-а с 3К оборот, а Софарма без сделка....
                                Няма ги умните пари затова е така .

                                Коментар

                                Working...
                                X