IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Че е красота - красота, ама къде е мецата !?!)))))))
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Красота!!!

      Коментар


      • Монти, сега е момента да продадеш всичко или вече продаде? Затова ли сме толкова нагоре?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение
          Да не би Експат да имат някое ново хубаво записване.....
          Поръчани дялове за издаване в сетълмент 10 000
          това е към 06.04.2017 ... за днес ще научим по-късно

          Коментар


          • Да не би Експат да имат някое ново хубаво записване.....

            Коментар


            • Може и да съм увреден вече, след толкова години мъки, но такива ръстове чак ме плашат малко... Едно неспокойно ми става.
              Мненията ми не са препоръка за търговия.

              Коментар


              • уауу.. викам си, днеска трябва да има корекция.. поглеждам, къртим мифки..

                Коментар


                • Не тръгне ли Хима и Зрънчо, не ми го хвалете тоя ръст

                  Коментар


                  • Тази седмица е моята....
                    Елтос ,гагарин ,Фиб , Доверие ,хика...
                    монбатчето няма да тръгне докато Джони браво не продаде...
                    луда седмица , от 4,71 преди малко фиба си отиде.....
                    Успех на умните и знаещите...

                    Коментар


                    • Софикс +650

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                        Едва ли ще имат подходяща цена... Когато е трябвало, съм си купил достатъчно.
                        Я кажи, кога ще ги продаваш и тия, за да разбера кога е следващия подскок..?
                        Е за следващия подскок си купи и тея----
                        ти спомниш ли си колко ме иронизира когато продадох преди 20 дни ЕУБГ на 98 ст...
                        Е вече тази цена този месец няма да я видим....а парите отидоха в доверие ..
                        Доверие стига максимума , вече спекулантите ще мислят за горещия картоф...
                        Аз съм доволен от 1,71 средна ...и то от няма и 20 дни...
                        Защо ме викаш ..
                        Нали знаеш че пиша каквото мисля ,въпреки че имам акции от дадената позиция...
                        Не е препоръка..
                        Last edited by Монти; 07.04.2017, 12:34.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Да не искаш да ми купиш останалите 2 К... ...?
                          Едва ли ще имат подходяща цена... Когато е трябвало, съм си купил достатъчно.
                          Я кажи, кога ще ги продаваш и тия, за да разбера кога е следващия подскок..?
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                            Монти, "няма" те нещо.... Отново ти благодаря, че си продал по позицията ми с най-голяма тежест!

                            Безпогрешен си, днес расте само с 10%, благодаря приятелю!
                            Да не искаш да ми купиш останалите 2 К... ...?
                            Специално за теб ги сложих за продажба....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                              Монти, "няма" те нещо.... Отново ти благодаря, че си продал по позицията ми с най-голяма тежест!

                              Безпогрешен си, днес расте само с 10%, благодаря приятелю!
                              Якоо!

                              Коментар


                              • Монти, "няма" те нещо.... Отново ти благодаря, че си продал по позицията ми с най-голяма тежест!

                                Безпогрешен си, днес расте само с 10%, благодаря приятелю!
                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X