IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • Спряха търговията с Трейса и Неохим , има май някакъв проблем , наистина не е ! [/QUOTE]

    Комедия! Това е заради оповестената грешка и промяната в индекса. Неохим явно няма да излязат, а Трейса няма да влязат.

    Коментар


    • Минка, печели се на дребно..То за толкова и на форекса може да печелиш, а за криптовалутите не ми се говори...Колко месеца минаха за да вземеш някой лев от Трейса или ИХЛБЛ и то на късмет..Сиромашка радост, малък неликвиден пазар без чужди инвеститори.., ама някои и на малко се радват и все се хвалят..
      Last edited by Kiro; 08.09.2017, 13:12.

      Коментар


      • Тия в БФБ са големи нещастници .

        Коментар


        • [QUOTE=vale1;n3235754]

          Не е още [/QUOT]

          Спряха търговията с Трейса и Неохим , има май някакъв проблем , наистина не е !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Абе навъдиха се едни големи играчи и майстори на правене на пари..Колко пари правят и защо спамят е отделен въпрос..Все са доволни все се хвалят..Нали са чиновници на заплата- бранят си статуквото..А индекса след 9 години си стои на 700 пункта..Ами като сте толкова доволни взимайте репа, продавайте апартаменти и купувайте акции.Засега оборота е за доволни дребни риби, а едрите не искат да им вярват на хвалбите , че се правят пари и не идват..
            Кире, за какво да са на БФБ? Щото било имало ETF и щото бил се вдигнал оборота 4 пъти ли? АЗ пък чакам феномена "Трейс" от миналото, за да кеширам всичко. Кто е толкова прекрасна обстановката що ЧЕЗ се опитват да кешират не знам. А гледам, че някои познати дето седяха и само гледаха мониторите с години и ревяха, че било само на червено, сега вече се "освестиха" и почнаха да набиват пари тук, вместо да си оправят заемите. Много се било печелело...Явно се печели. След това пак ще гледат червеното и ще си плащат лихвите.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bat sali Разгледай мнение
              Голямата патардия отшумя за 30 минути..........
              Не е още

              Коментар


              • Абе навъдиха се едни големи играчи и майстори на правене на пари..Колко пари правят и защо спамят е отделен въпрос..Все са доволни все се хвалят..Нали са чиновници на заплата- бранят си статуквото..А индекса след 9 години си стои на 700 пункта..Ами като сте толкова доволни взимайте репа, продавайте апартаменти и купувайте акции.Засега оборота е за доволни дребни риби, а едрите не искат да им вярват на хвалбите , че се правят пари и не идват..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                  Поне днес не е трудно, но хората явно не искат печалби- искат фундамент за да спят спокойно Пък как точно ги успокоява този фундамент като днес го има, утре- не, нямам никаква представа..
                  Който го е страх от мечки не ходи в гората.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                    Честно казано не ви разбирам проблемите. Не може ли просто да се правят пари на борсата вместо да се мрънка? Според мен не е толкова трудно.
                    Поне днес не е трудно, но хората явно не искат печалби- искат фундамент за да спят спокойно Пък как точно ги успокоява този фундамент като днес го има, утре- не, нямам никаква представа..

                    Коментар


                    • Честно казано не ви разбирам проблемите. Не може ли просто да се правят пари на борсата вместо да се мрънка? Според мен не е толкова трудно.

                      Коментар


                      • Голямата патардия отшумя за 30 минути..........

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Intern-trader Разгледай мнение
                          В момента масовото инвестиционно поведение само на мен ли ми се струва абсурдно - купуване на новите позиции в Софикса, продажби на безумни равнища от гл. т. на фундамента на акциите на излизащите от Софикса или тези с намаляваща тежест. Цялата борса се движи ирационално от това какво ще купуват и продават фондовете, на база на Софикса. В резултат - поява на търгуващи се ликвидни балони и неликвидни подценени акции, евентуално бъдещо разочарование и намаляне още повече на притегателността на борсата за инвестиции. Само на мен ли ми се струва така?
                          Да, само на теб ти се струва така! Продавай балоните и купувай безумно ниско оценения фундамент и това е!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Intern-trader Разгледай мнение
                            В момента масовото инвестиционно поведение само на мен ли ми се струва абсурдно - купуване на новите позиции в Софикса, продажби на безумни равнища от гл. т. на фундамента на акциите на излизащите от Софикса или тези с намаляваща тежест. Цялата борса се движи ирационално от това какво ще купуват и продават фондовете, на база на Софикса. В резултат - поява на търгуващи се ликвидни балони и неликвидни подценени акции, евентуално бъдещо разочарование и намаляне още повече на притегателността на борсата за инвестиции. Само на мен ли ми се струва така?
                            Проф. Каро тържествува и то не само на локално ниво, това си е световна тенденция

                            Коментар


                            • В момента масовото инвестиционно поведение само на мен ли ми се струва абсурдно - купуване на новите позиции в Софикса, продажби на безумни равнища от гл. т. на фундамента на акциите на излизащите от Софикса или тези с намаляваща тежест. Цялата борса се движи ирационално от това какво ще купуват и продават фондовете, на база на Софикса. В резултат - поява на търгуващи се ликвидни балони и неликвидни подценени акции, евентуално бъдещо разочарование и намаляне още повече на притегателността на борсата за инвестиции. Само на мен ли ми се струва така?

                              Коментар


                              • Изважда следните емисии от базата на BG TR30:
                                4IN Инвестор.БГ АД-София
                                6S5 Сила Холдинг АД-Стара Загора
                                6S6 Софарма имоти АДСИЦ-София
                                6S7 Синергон Холдинг АД-София

                                и добавя следните емисии:
                                GTH Инвестиционна Компания Галата АД-Варна
                                58E Химснаб България АД-София
                                RGL Регала Инвест АД-Варна
                                5ODE Кораборемонтен завод Одесос АД-Варна


                                КРАСОТА!

                                Коментар

                                Working...
                                X