IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Делта Сток доста агресивно рекламират! Няма ли да видим рекламка на някой взаимен фонд по ТВ вече?
    Днес двама тигъра стоят до мен в бар Торо в Пловдив. Единия обяснява как ще си купи панелка за 100-120К и след 5г. ще го продаде в най-лошия случай за същите пари, защото всичко било локация и жилищата не поевтиняват никога!!! Другия го убеждава да купува криптовалути и колко яка далавера е там!!!

    Ей голям купон това БГ печалбарите!

    Престои интересна седмица за мен!
    Успех на всички!
    Last edited by tony1975; 10.09.2017, 21:05.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Защо нещастници - работят по цял ден с числа и хубави заплати взимат, според мен са щастливи хора!
      Мии-и да!Да гИИ ев@а............
      Last edited by sinbad; 08.09.2017, 20:38.

      Коментар


      • Тия в БФБ са големи нещастници .
        Защо нещастници - работят по цял ден с числа и хубави заплати взимат, според мен са щастливи хора!
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • След Софикса и вероятното погрешка изсулване на Етропала от 5 та на лев - ще се почва май нов спорт с подлагания на ненормални цени, пък ако върже.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Горанов е за трепане, че не ги приватизира толкова време!!!
            Да чакате Черешаря нещо да приватизира, ще има да почакате! Човека иска да национализира (парите на пенсионните фондове), вие очаквате да върви в обратната посока!?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
              Горанов е за трепане, че не ги приватизира толкова време!!!
              +1

              Коментар


              • Горанов е за трепане, че не ги приватизира толкова време!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
                  Тея малоумници няма ли кой да ги уволни най-накрая !?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!
                  Според мен акционерите могат да го направят, иначе с оставки ще е трудно! Вкопали са се там, а и толкова пъти как една оставка не падна!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                    Пълна пародия е БАНТУСТАНСКАТА, "грешка" Българската БОРСА!!

                    На всеки 6 месеца "грешка" в индекса.

                    Много ми е мъчно, че 15 години от активния си живот загробих в тези л..на!

                    Нямам нито Неохим, нито Трей гневът ми е принципен!!!!!!!!!!!!!!!

                    Крайно време е за оставки в ръководтвото на борсата!!!!!!!! Няма бъдеще за такъв "пазар", такива "грешниоци" (палатени или не)!

                    ++
                    Ако можеше да шортим некадърността им досега да сме станали мултимилионери всички....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                      Пълна пародия е БАНТУСТАНСКАТА, "грешка" Българската БОРСА!!

                      На всеки 6 месеца "грешка" в индекса.

                      Много ми е мъчно, че 15 години от активния си живот загробих в тези л..на!

                      Нямам нито Неохим, нито Трей гневът ми е принципен!!!!!!!!!!!!!!!

                      Крайно време е за оставки в ръководтвото на борсата!!!!!!!! Няма бъдеще за такъв "пазар", такива "грешниоци" (палатени или не)!
                      С голямо съжаление казвам същото за себе си И ТЕ ПОДКРЕПЯМ НЕ С ДВЕ А С ЧЕТИРИ РЪЦЕ.

                      Коментар


                      • Кирее... Киреее... ти чакаш чужди инвеститори, баси БФБ-то , цяла седмица един индекс не можаха да сметнат, пък ние чакаме реформи

                        Да бяха се допитали до колеги от форума, как да изчислят Софикс, по-безболезно щеше да мине !!!!!!!!

                        Пълен смях

                        Коментар


                        • Пълна пародия е БАНТУСТАНСКАТА, "грешка" Българската БОРСА!!

                          На всеки 6 месеца "грешка" в индекса.

                          Много ми е мъчно, че 15 години от активния си живот загробих в тези л..на!

                          Нямам нито Неохим, нито Трей гневът ми е принципен!!!!!!!!!!!!!!!

                          Крайно време е за оставки в ръководтвото на борсата!!!!!!!! Няма бъдеще за такъв "пазар", такива "грешниоци" (палатени или не)!

                          Коментар


                          • Малоумници, ама слушкат... Що да ги уволнява?

                            Коментар


                            • Тея малоумници няма ли кой да ги уволни най-накрая !?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!

                              Коментар


                              • Трудна сметка се оказа... Де го даскал Мариян да я поправи? Явно, държавните чиновници от БФБ-то пак няма да се справят...

                                Коментар

                                Working...
                                X