IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
    У В Е Д О М Л Е Н И Е


    от „Зенит Инвестмънт Холдинг” АД,
    ЕИК 121779787

    Относно: Взето решение за издаване на емисия облигации


    УВАЖАЕМИ ДАМИ И ГОСПОДА,

    Уведомяваме Ви, че на свое заседание на 28.09.2017 г. Съветът на директорите на „Зенит Инвестмънт Холдинг” АД взе решение за издаване на обезпечена облигационна емисия със следните параметри:
    - главница в размер на 10 000 000 /десет милиона/ евро;
    - срок – 8 години (96 месеца);
    - лихва – 6,00 %;
    - периодичност на лихвено плащане: на 6 месеца – 2 пъти годишно;
    - амортизация на главницата – през първите 3 /три/ години не се извършват погашения по главницата. От четвъртата до осмата година се извършват погашения на главницата на 10 равни вноски по 1 000 000 /един милион/ евро, дължими на датата на всяко 6-месечно лихвено плащане;
    - цел на облигационния заем – Придобиване на миноритарни и мажоритарни дялове от публични и непублични компании в България и чужбина, лихвоносни дългови ценни книжа, дялове в колективни инвестиционни схеми, покупка на вземания, управление и развитие на направените инвестиции, с цел повишаване на тяхната стойност. С оглед редуциране на риска, при инвестиране на набраните средства ще се цели формиране на диверсифициран инвестиционен портфейл.

    http://www.x3news.com/?page=Company&BULSTAT=121779787

    Ето още един потенциален инвеститор на БФБ....
    Уведомлението от заседанието на съвета на директорите много ми прилича на рекламите на Ист Уест интернешънъл

    Коментар


    • У В Е Д О М Л Е Н И Е


      от „Зенит Инвестмънт Холдинг” АД,
      ЕИК 121779787

      Относно: Взето решение за издаване на емисия облигации


      УВАЖАЕМИ ДАМИ И ГОСПОДА,

      Уведомяваме Ви, че на свое заседание на 28.09.2017 г. Съветът на директорите на „Зенит Инвестмънт Холдинг” АД взе решение за издаване на обезпечена облигационна емисия със следните параметри:
      - главница в размер на 10 000 000 /десет милиона/ евро;
      - срок – 8 години (96 месеца);
      - лихва – 6,00 %;
      - периодичност на лихвено плащане: на 6 месеца – 2 пъти годишно;
      - амортизация на главницата – през първите 3 /три/ години не се извършват погашения по главницата. От четвъртата до осмата година се извършват погашения на главницата на 10 равни вноски по 1 000 000 /един милион/ евро, дължими на датата на всяко 6-месечно лихвено плащане;
      - цел на облигационния заем – Придобиване на миноритарни и мажоритарни дялове от публични и непублични компании в България и чужбина, лихвоносни дългови ценни книжа, дялове в колективни инвестиционни схеми, покупка на вземания, управление и развитие на направените инвестиции, с цел повишаване на тяхната стойност. С оглед редуциране на риска, при инвестиране на набраните средства ще се цели формиране на диверсифициран инвестиционен портфейл.

      http://www.x3news.com/?page=Company&BULSTAT=121779787

      Ето още един потенциален инвеститор на БФБ....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        (Y)Да, готин е. А маржин-кола(репата) го дебне в засада не само дядо Коледа е с 1 наум (Y)=Yes за дядо Коледа))) Виж какво е написал преди време Костолани (отдолу под поста) )
        Като извадих темата и му прочетох мненията - все едно сентенците на Костолани четях. )))
        Ръчната, ръчната... спирачка...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
          Аааа, Батката друго разправя - засилка за скок )))))
          (Y)Да, готин е. А маржин-кола(репата) го дебне в засада не само дядо Коледа е с 1 наум (Y)=Yes за дядо Коледа))) Виж какво е написал преди време Костолани (отдолу под поста) )
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

            Аааа, Батката друго разправя - засилка за скок )))))
            Батката е сложил сигурно най малко 50% от акциите си на пода за продажба , щом ги разправя тези хуморески за 900 пункта..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              Днес баба Меца послуша и се отпусна малко с едни минус 0,2%, но толкова й пожелахме все пак, за да няма стрес. Ще видим за понеделник какво ще се зароди в мечата главица пухкава)))
              Аааа, Батката друго разправя - засилка за скок )))))

              Коментар


              • Днес баба Меца послуша и се отпусна малко с едни минус 0,2%, но толкова й пожелахме все пак, за да няма стрес. Ще видим за понеделник какво ще се зароди в мечата главица пухкава)))
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tedi79 Разгледай мнение
                  ... Аз в близките 6 месеца не смятам да купувам/продавам нещо на БФБ (95% съм в акции, 5% кеш).
                  Определено си запознат/а с т.нар. "златно съотношение", ама щом спада ти се е сторил възможност...! Респект! (Y)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    Казват му и "скока на умрялата котка" - скача за последно
                    С КРЕМ-а, тоя лаф го използваха дори главните дилъри на ИП-та...

                    Коментар


                    • Ne но котките се ражда, скачат и умира. Досега имах няколко Мъчно ми е за тях
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        Казват му и "скока на умрялата котка" - скача за последно
                        Що,светът ли ще се свършва?!?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Maverik
                          Чак пък скок... :O Ше гледаме да видиме Ше мине ли 730...
                          Казват му и "скока на умрялата котка" - скача за последно
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Колеги, аз суджуци не ям, Димитровден не го чакам, а и по шанци не се пускам - не съм любител на зимните спортове
                            Всичко това на шега разбира се... да не се засегнат някои.
                            Всеки има правото да си пише каквото иска. А пък и на мен ми е интересно да има и "инакомислещи"
                            Аз в близките 6 месеца не смятам да купувам/продавам нещо на БФБ (95% съм в акции, 5% кеш).

                            Има ли някой от вас опит с покупка на ETF-и извън БГ?
                            Обмислям покупка на такъв със злато, както и на такъв от Индия или Тайван, хоризонтът ми е 10-15 години.
                            Ако имате пряк опит с покупката на такива, моля споделете (посредник, такси, доходност, конкретен etf)

                            Успех на всички мечки и бикове, ако нямаше и от двата вида няма да е истинска борса!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Технически анализатор Разгледай мнение

                              Ти няма нужда да ме разбираш!
                              Браво, SOFIX ! (Y)

                              Коментар


                              • Хайде Бабо Мецо, - едно малко мечкино хорце))) но не много - колкото да изпадат гнилите круши, както им казваше батето а другите на по-късен етап - да могат още да узреят
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X