IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение


    такъв страх ви тресе ,че само като се спомене до 550-610 пункта спад се изпотявате...
    А това е само началото...
    Нещата не са добри и Президента Радев днес обяви война на ГЕРБ ,...започва политическа криза... ако веече не е започнала .
    Ти си индикатор за излитане.
    Колкото и да ти е тъжно, това е самата истина.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение


      такъв страх ви тресе ,че само като се спомене до 550-610 пункта спад се изпотявате...
      А това е само началото...
      Нещата не са добри и Президента Радев днес обяви война на ГЕРБ ,...започва политическа криза... ако веече не е започнала .
      Какъв е тоя песимизъм, до сега само положителни събития - бай Волен се ожени и миряса, догодина ще бичим европредседателство, в бюджета имаме излишък, безработицата намалява... така че посоката е само нагоре.
      А след 2020-та ония ако се излъжат да ни пуснат в еврозоната може и 2500 пункта да удари.
      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

        Интересно. Скоро писа,че имаш портфейл от около 70хилки,а си мечи настроен.Обяснини /предполагам,че освен мен и на другите ще им е интересно/,защо при падащ пазар го държиш?
        Може 50% от портфейла да е кеш

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение
          Ще има. 500 хил оборот само. Едва се държи да не падне. Колос на глинени крака
          Отдавна не се беше появявал/а тук.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение


            такъв страх ви тресе ,че само като се спомене до 550-610 пункта спад се изпотявате...
            А това е само началото...
            Нещата не са добри и Президента Радев днес обяви война на ГЕРБ ,...започва политическа криза... ако веече не е започнала .
            Интересно. Скоро писа,че имаш портфейл от около 70хилки,а си мечи настроен.Обяснини /предполагам,че освен мен и на другите ще им е интересно/,защо при падащ пазар го държиш?

            Коментар


            • Last edited by Три без коз; 02.10.2017, 17:21.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro
                Много съм доволен от примоциите..Очаквам още..
                Къде са тези промоции ???

                Коментар


                • Ще има. 500 хил оборот само. Едва се държи да не падне. Колос на глинени крака
                  Я всегда буду твоим поводом напиться.

                  Коментар


                  • Много съм доволен от примоциите..Очаквам още..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение


                      такъв страх ви тресе ,че само като се спомене до 550-610 пункта спад се изпотявате...
                      А това е само началото...
                      Нещата не са добри и Президента Радев днес обяви война на ГЕРБ ,...започва политическа криза... ако веече не е започнала .
                      То и теб те тресе пазара като върви нагоре, защото нямаш ! А иначе ние сме си в перманентна криза, така че ходи да плашиш гаргите другаде !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                        Последните круши падат.

                        такъв страх ви тресе ,че само като се спомене до 550-610 пункта спад се изпотявате...
                        А това е само началото...
                        Нещата не са добри и Президента Радев днес обяви война на ГЕРБ ,...започва политическа криза... ако веече не е започнала .

                        Коментар


                        • Последните круши падат.
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                            Е приключи и трето тримесечие, след някоя седмица ще почнат да идват новите отчети.

                            Да видим кои компании ще покажат пак добри резултати и ръстове спрямо миналата година. Чакам с нетърпение! Според мен някои позиции ще тръгнат още преди отчетите в очакванене на добри резултати, други ще реагират след като ги видим както обичайно. Може и това да коментираме - къде очаквате подобряване на резултатите?
                            Там където съм купувал
                            Last edited by Технически анализатор; 02.10.2017, 14:46.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                              Е приключи и трето тримесечие, след някоя седмица ще почнат да идват новите отчети.

                              Да видим кои компании ще покажат пак добри резултати и ръстове спрямо миналата година. Чакам с нетърпение! Според мен някои позиции ще тръгнат още преди отчетите в очакванене на добри резултати, други ще реагират след като ги видим както обичайно. Може и това да коментираме - къде очаквате подобряване на резултатите?
                              Свилоза

                              Коментар


                              • Е приключи и трето тримесечие, след някоя седмица ще почнат да идват новите отчети.

                                Да видим кои компании ще покажат пак добри резултати и ръстове спрямо миналата година. Чакам с нетърпение! Според мен някои позиции ще тръгнат още преди отчетите в очакванене на добри резултати, други ще реагират след като ги видим както обичайно. Може и това да коментираме - къде очаквате подобряване на резултатите?

                                Коментар

                                Working...
                                X