IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

    Ми той не си е тръгвал от 89 г. с некви периоди на съживявания. Колкото да се увлече тълпата.
    Мислиш ли, че през 1989 г. хората са живели по-богато от днес?
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
      Монти, апокалипсиса наближава ли!
      Ми той не си е тръгвал от 89 г. с некви периоди на съживявания. Колкото да се увлече тълпата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        Не знам как да ти го кажа...
        В НОИ през 2008 г имаше осигурени на инвеститор над 25 човека сега и един няма....
        А Люкчо е станал късогледал и започнал покер да играе....
        Монти, вярвам, че няма човек от тук, който да вярва, че в обозримо бъдеще ще види Софикс на 1900! Това са различни времена, но въпреки това шанс за печалба има.
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

          Монти, за миналото съм използвал само факти и цифри, а за бъдещето казах, "че ще се радвам да бъде същото" - въобще не знам какво ще бъде.
          Това с големият % спечелили много и аз си мислих че е заблуда, но само докато не се видях с 2-3 човека и набързо си промених мнението.
          Докато живеем в капитализъм, нещо, което вярвам че ще е факт в следващите поне 10-20 години /за добро или зло/, борсата няма как да затвори. Най-малко пък аз бих я затворил - искам да я има и ми е приятно да "цъкам", въпреки че съм класически пример на дребна и неразбираща рибка. Смятай, щом аз не искам да затваря, какво мислят хищниците......
          Апокалипсиса на БФБ просто няма как да дойде по мое мнение от БГ. А за големите в световен мащаб съм се отказал да мисля, просто няма смисъл. Ако можех да предвидя какво ще стане в глобален план, нямаше и да погледна БФБ-то.......
          Не знам как да ти го кажа...
          В НОИ през 2008 г имаше осигурени на инвеститор над 25 човека сега и един няма....
          А Люкчо е станал късогледал и започнал покер да играе....

          Коментар


          • Кеширалите, бруталното рали тепърва предстои.
            С ваше участие, разбира се.
            И със специалното участие на мечето Монти, което стиска кеша, но ще купува на по-високи нива, въпреки щуротиите за настъпването на апокалипсиса.
            Може би мечето изживява някакъв свой вътрешен апокалипсис.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              15% ,
              Не искам да те опонирам ама .....щото е загуба на време....моето и твойте надежди .
              Ти и прецаканото бяхте от една кръвна група ,реалистите.....
              Виждахте нещата в истинския си вид а сега с времето почвате да чакате някоя Висша сила да ви помогне.....
              Сега с времето почвате да чакате И късмета да ви удари по челото.....
              Това с Големия процент спечелили е най голямата Лъжа която съм чувал.....
              През 2007 съм си писал с над 200 човека а форума се ползваше от няколко хиляда ...
              Сега активните и неактивните участници са малко над 50....
              И то най отчаяните и заблудените ,така изглеждат печалбарите от БФБ.....аз също се слагам в тези сметки ....
              Преди имаше креативност а сега прекарай другарче.....
              Щото борсата от 1900 пункта сега е на 600 това е истината....а сме в 10 години възходящ цикъл ами в нисходящия Що ще правите....
              Ами Ще я закриете ......
              Ще закриете и сметките както хилядите преди вас......но това е при Криза.....
              Щото надеждата при възходяж цикъл е едно но друго е при Апокалипсиса....
              Всичко е на тезгяфа...
              А даже да няма криза ами като почнат от 2022 г да продават ПФ....мама миа.....
              Монти, за миналото съм използвал само факти и цифри, а за бъдещето казах, "че ще се радвам да бъде същото" - въобще не знам какво ще бъде.
              Това с големият % спечелили много и аз си мислих че е заблуда, но само докато не се видях с 2-3 човека и набързо си промених мнението.
              Докато живеем в капитализъм, нещо, което вярвам че ще е факт в следващите поне 10-20 години /за добро или зло/, борсата няма как да затвори. Най-малко пък аз бих я затворил - искам да я има и ми е приятно да "цъкам", въпреки че съм класически пример на дребна и неразбираща рибка. Смятай, щом аз не искам да затваря, какво мислят хищниците......
              Апокалипсиса на БФБ просто няма как да дойде по мое мнение от БГ. А за големите в световен мащаб съм се отказал да мисля, просто няма смисъл. Ако можех да предвидя какво ще стане в глобален план, нямаше и да погледна БФБ-то.......
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                Здравко, за тези 10 години голям % от участниците тук са направили 4, та и 5 цифрени доходности, вярвам в това! Аз например съм тук от 7 години, влезнах при над 400, минах през дъното от 270 ли беше и към днешна дата сметките ми показват положителна доходност от над 160%. Това при безоброзни грешки и при положение, че като влизах нямах абсолютно никакъв хал-хабер от акции. Много се надявам и следващите 10 години да са такива и да постигна такава доходност. Ако това стане, ще се пиша за себе си професионалист и нямам абсолютно нищо против да се случи така, даже ми е нещо като мечта/ цел. Когато влизах си казвах, че ако успея с пасивност да си докарвам 1 пенсия, ще бъда много щастлив. Това вече е факт, но вече искам да изкарвам пасивно /само от дивиденти/ поне толкова, колкото да ми стигат да поддържам сегашния си стандарт.
                15% ,
                Не искам да те опонирам ама .....щото е загуба на време....моето и твойте надежди .
                Ти и прецаканото бяхте от една кръвна група ,реалистите.....
                Виждахте нещата в истинския си вид а сега с времето почвате да чакате някоя Висша сила да ви помогне.....
                Сега с времето почвате да чакате И късмета да ви удари по челото.....
                Това с Големия процент спечелили е най голямата Лъжа която съм чувал.....
                През 2007 съм си писал с над 200 човека а форума се ползваше от няколко хиляда ...
                Сега активните и неактивните участници са малко над 50....
                И то най отчаяните и заблудените ,така изглеждат печалбарите от БФБ.....аз също се слагам в тези сметки ....
                Преди имаше креативност а сега прекарай другарче.....
                Щото борсата от 1900 пункта сега е на 600 това е истината....а сме в 10 години възходящ цикъл ами в нисходящия Що ще правите....
                Ами Ще я закриете ......
                Ще закриете и сметките както хилядите преди вас......но това е при Криза.....
                Щото надеждата при възходяж цикъл е едно но друго е при Апокалипсиса....
                Всичко е на тезгяфа...
                А даже да няма криза ами като почнат от 2022 г да продават ПФ....мама миа.....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                  Какъв изгрев Батя, като от 10г. е пълна тъмнина тук ! От както изгря премиера слънце Бай Хой кьорав инвеститор няма на борсата ни ! До кога да чакаме тоя изгрев, ще дойде време да се пенсионираме, нормално слънце няма да видим ! Пък дойде ли нова криза, не ми се говори какво мазало ще стане тук !
                  Здравко, за тези 10 години голям % от участниците тук са направили 4, та и 5 цифрени доходности, вярвам в това! Аз например съм тук от 7 години, влезнах при над 400, минах през дъното от 270 ли беше и към днешна дата сметките ми показват положителна доходност от над 160%. Това при безоброзни грешки и при положение, че като влизах нямах абсолютно никакъв хал-хабер от акции. Много се надявам и следващите 10 години да са такива и да постигна такава доходност. Ако това стане, ще се пиша за себе си професионалист и нямам абсолютно нищо против да се случи така, даже ми е нещо като мечта/ цел. Когато влизах си казвах, че ако успея с пасивност да си докарвам 1 пенсия, ще бъда много щастлив. Това вече е факт, но вече искам да изкарвам пасивно /само от дивиденти/ поне толкова, колкото да ми стигат да поддържам сегашния си стандарт.
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Монти, апокалипсиса наближава ли!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                      Не ми знаеш стратегията. А не може всяка да е губеща По-вероятните устойчиви нива като очаквания които имах за индекса ги писахме още по средата на лятото някъде, според мен не се налага промяна засега , а и изобщо не са ми особено интересни
                      Знам ,знам очакваше идването на Годо по различни позиции......затова купуваше ,човек който очаква апокалипсиса не купува а копае дупки и събира бОркани ....
                      Е Годо го НЕма.....затова разбрах че в момента е Тъмна нощ ....

                      Коментар


                      • Няма да се пуашите БХ.ШИШИ и ЧЕРЕШКО мислят за Вас..Въпроса с БФБ е решен..Няма БФБ има стабилна мутрокомунистическа държава..

                        СЛАВА НА БХ, ШИШИ И ЧЕРЕШОВИ..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          Да правиш реверанси на една губеща стратегия , при падаща борса те прави може би по ХрисимА и Богоугодна но не и по Права....
                          Да не си минала в лоното на БПЦ....
                          Не ми знаеш стратегията. А не може всяка да е губеща По-вероятните устойчиви нива като очаквания които имах за индекса ги писахме още по средата на лятото някъде, според мен не се налага промяна засега , а и изобщо не са ми особено интересни

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                            Лафът е такъв, разбра се, какво искам да кажа
                            Да правиш реверанси на една губеща стратегия , при падаща борса те прави може би по ХрисимА и Богоугодна но не и по Права....
                            Да не си минала в лоното на БПЦ....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              Ако си държиш устата затворена ,що ще пишеш ...тогава....
                              Лафът е такъв, разбра се, какво искам да кажа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                                Мерсаж, Няма да съжаляваш, (Поне се надявам, , А и по-лесно ще е, ако си държа устата затворена ) От време на време може да подминаваш снизходително някой по-екстремен лаф, по-важно от хартиите е и да сме с добро сърце
                                Ако си държиш устата затворена ,що ще пишеш ...тогава....

                                Коментар

                                Working...
                                X