IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • SOFIX е на червено, а моя портфейл свети зелено Е, може да са +0.11%, но е зелено

    Коментар


    • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение
      Нормалните хора тази сутрин отидоха на работа, пиха едно кафе със спокойна душичка. Някои действат лежерно от вкъщи, кой както си го е подредил.

      Ненормалните търсим по няколко хиляди лева от сметките си, дето изчезнаха за "добро утро". Еб*м ти и мечките, и биковете, и плиткия пазар, и каръшките активи.

      Кървя и стискам безумни папири ей така, напук, щото за "всичко българско и родно любя, тача и милея". Дано да се задават по-слънчеви дни. Оптимизмът е по-силен от всичко
      Тази сутрин кафето ми заседна на буцата в гърлото и не го доизпих даже.
      И оттам като тръгна - каръшки активи с каръшко кафе....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

        Осредняването на Агрия проработи страхотно при мен! Започнах да я купувам преди повече от 2 г. на около 9 лв. Разни ПФ "умни" меринджеи обаче решиха да сринат акцията до 4,20 Аз купувах през цялото време и средната ми слезе под 6. След това пазара взе да се сеща, че акцията е адски подценена и тръгна да обръща. Аз продължих да купувам. Е, изградих чудесен пакет със средна около 8 лв. Сам можеш да прецениш дали съм постъпил добре осреднявайки и държейки на първоначалния си анализ, че тази акция си струва и пазара е бил в голяма грешка за дълго
        това че ти е ПРОВЪРВЯЛО сега не значи че ЦЯЛА ГОДИНА НЕ СИ ПРАВИЛ ГЛУПОСТИ
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
          Тва със стискането на губещи позиции е много яко Преди време имаше хора, които стискаха оргата от 800 чак до 60-70 лева и там го пуснаха
          И дивидентнти акции за по 18% дивидент стискаха ...ама в меком

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

            Осредняването на Агрия проработи страхотно при мен! Започнах да я купувам преди повече от 2 г. на около 9 лв. Разни ПФ "умни" меринджеи обаче решиха да сринат акцията до 4,20 Аз купувах през цялото време и средната ми слезе под 6. След това пазара взе да се сеща, че акцията е адски подценена и тръгна да обръща. Аз продължих да купувам. Е, изградих чудесен пакет със средна около 8 лв. Сам можеш да прецениш дали съм постъпил добре осреднявайки и държейки на първоначалния си анализ, че тази акция си струва и пазара е бил в голяма грешка за дълго
            Браво!
            А от 30 кинта е интересно, ще я осредняваш ли за 50 или идва време да намалиш теглото в портфейла

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              Осредняването е още една "страхотна" стратегия.
              Не приемаш ли загубите също както печалбите НЯМАШ ПСИХИКА на борсов играч. Най-добре се тренира с покер
              Осредняването на Агрия проработи страхотно при мен! Започнах да я купувам преди повече от 2 г. на около 9 лв. Разни ПФ "умни" меринджеи обаче решиха да сринат акцията до 4,20 Аз купувах през цялото време и средната ми слезе под 6. След това пазара взе да се сеща, че акцията е адски подценена и тръгна да обръща. Аз продължих да купувам. Е, изградих чудесен пакет със средна около 8 лв. Сам можеш да прецениш дали съм постъпил добре осреднявайки и държейки на първоначалния си анализ, че тази акция си струва и пазара е бил в голяма грешка за дълго

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                Тва със стискането на губещи позиции е много яко Преди време имаше хора, които стискаха оргата от 800 чак до 60-70 лева и там го пуснаха
                Осредняването е още една "страхотна" стратегия.
                Не приемаш ли загубите също както печалбите НЯМАШ ПСИХИКА на борсов играч. Най-добре се тренира с покер
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • ти трейдинга здраво стискаш ли го
                  Умереният риск винаги печели ! ))))))

                  Коментар


                  • Тва със стискането на губещи позиции е много яко Преди време имаше хора, които стискаха оргата от 800 чак до 60-70 лева и там го пуснаха

                    Коментар


                    • Нормалните хора тази сутрин отидоха на работа, пиха едно кафе със спокойна душичка. Някои действат лежерно от вкъщи, кой както си го е подредил.

                      Ненормалните търсим по няколко хиляди лева от сметките си, дето изчезнаха за "добро утро". Еб*м ти и мечките, и биковете, и плиткия пазар, и каръшките активи.

                      Кървя и стискам безумни папири ей така, напук, щото за "всичко българско и родно любя, тача и милея". Дано да се задават по-слънчеви дни. Оптимизмът е по-силен от всичко

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение


                        Гладна е
                        Ами да яде щом е гладна, стига да има кой да я нахрани !

                        Коментар




                        • Гладна е

                          Коментар


                          • Г.КАДИЕВ

                            От началото на годината до днешна дата, всички борси, акции и стоки падат, с изключение на петрол и злато.
                            Световната рецесия е съвсем близо.
                            Още една криза, с която имаме да се справяме.


                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                              Честито ви ден на ТРуда.
                              Другите дето ни гони мързела, даже със закъснение се сещаме. че има повод за празнуване
                              (Ако се хванем изобщо да го отбележим )
                              ПРЕЦИ ПУСКАЙ КЪСИ НА ЕВРЕЙСКИЯ СОФИКС

                              СКОРО ЩЕ НАПРАВИШ МНОГО ПАРИ ОБЕЩАВАМ ТИ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                                Честито ви ден на ТРуда.
                                Другите дето ни гони мързела, даже със закъснение се сещаме. че има повод за празнуване
                                (Ако се хванем изобщо да го отбележим )
                                И онуй бре, байряма!

                                Коментар

                                Working...
                                X