IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дау Джоунс 34,061.06 +932,27 +2,81% 30 0
    S&P 500 4,300.17 +124,69 +2,99%

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
      Каква е причината Щатите да са тъмно зелени?!
      evacuation slide
      https://www.caixinglobal.com/2015-08...101012279.html

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

        Пазара очакваше фед да продава. По 90 милярда на месец бондове за да дърпа кеша от пазара но те гласуваха 46 милярда на месец старт и плавно покачване.... както и пазара очакваше 0.75% вдигане на лихвите а те вдигнаха с 0.5% и казаха че за сега ще вдигат следващите смятат с толкова да вдигат. Според цифрите!... като цяло пазара хареса това плавно а не с голямата секура.... добри новини!
        Мерси

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
          Каква е причината Щатите да са тъмно зелени?!
          Пазара очакваше фед да продава. По 90 милярда на месец бондове за да дърпа кеша от пазара но те гласуваха 46 милярда на месец старт и плавно покачване.... както и пазара очакваше 0.75% вдигане на лихвите а те вдигнаха с 0.5% и казаха че за сега ще вдигат следващите смятат с толкова да вдигат. Според цифрите!... като цяло пазара хареса това плавно а не с голямата секура.... добри новини!

          Коментар


          • Каква е причината Щатите да са тъмно зелени?!

            Коментар


            • Нов опит да се овладее най-рязко повишаващата се инфлацията в САЩ от 40 години насам



              novini.bg
              Федералният резерв повиши основната американска лихва с 50 базисни пункта - Финанси - Новини Бг
              Novini.bg - Актуалните новини - новините от днес и последни

              Коментар


              • Не знам дали Бойко повлече крак с безумните, умопомрачително нагли лъжи или този си е научен така от малък. Слушаш го този и немееш. После се чудиш кой от вариантите е за предпочитане:

                1. луд, самовлюбен идиот, който си вярва
                2. изпечен лъжец и психопат, който е готов да продаде и майка си, за да се задържи на власт

                Коментар


                • Според премиера можем да покрием потреблението си от газ за цяла година



                  clubz.bg
                  Кирил Петков: Купуваме газ главно от САЩ
                  Има възможност за закупуване на количества от спот пазара, като допълнение на азерския газ, които да са достатъчни за цялото ни потребление за тази година. Това зая....

                  Коментар


                  • https://www.youtube.com/watch?v=I5KgriU2SkQ

                    Коментар


                    • Мечката удари и темата опустя

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                        Няма да се плашите, и след най лошите дни изгрява слънце ! Ако ще треперим всяка лоша сутрин колко сме загубили/ моментните, добре че са виртуални докато не продадем/ по добре да не инвестираме ! Аз в лоши борсови дни въобще не отварям платформата ! Портфейла е почти изцяло дивидентен и дългосрочен, така че моментни виртуални загуби не ме интересуват ! Март и Април преструктурирах малко и вече 20% от портфейла ми е в чужди дивидентни компании !
                        Благодаря за добрите думи Здравко, Ти си от най-консенсусните и балансирани съфорумци.
                        Ама буцата си е буца.
                        Да пада това правителство и поне 3 месеца ще сме имунизирани от брутални грешки!
                        Дано Корнела хвърли кърпата и да си починем лятото

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                          Осредняването на Агрия проработи страхотно при мен! Започнах да я купувам преди повече от 2 г. на около 9 лв. Разни ПФ "умни" меринджеи обаче решиха да сринат акцията до 4,20 Аз купувах през цялото време и средната ми слезе под 6. След това пазара взе да се сеща, че акцията е адски подценена и тръгна да обръща. Аз продължих да купувам. Е, изградих чудесен пакет със средна около 8 лв. Сам можеш да прецениш дали съм постъпил добре осреднявайки и държейки на първоначалния си анализ, че тази акция си струва и пазара е бил в голяма грешка за дълго
                          Твоето осредняване с продажба на апартаменти след фалити го знаем добре всички тук

                          Коментар


                          • Анализатори очакват задръстванията по големите пристанища да продължат, а разходите да останат високи




                            economic.bg
                            Ситуацията с корабните превози се влошава
                            Проблемите с глобалните вериги на доставки изглежда ще се влошат. Това се посочва в нов доклад на Royal Bank of Canada (RBC)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

                              Тази сутрин кафето ми заседна на буцата в гърлото и не го доизпих даже.
                              И оттам като тръгна - каръшки активи с каръшко кафе....
                              Няма да се плашите, и след най лошите дни изгрява слънце ! Ако ще треперим всяка лоша сутрин колко сме загубили/ моментните, добре че са виртуални докато не продадем/ по добре да не инвестираме ! Аз в лоши борсови дни въобще не отварям платформата ! Портфейла е почти изцяло дивидентен и дългосрочен, така че моментни виртуални загуби не ме интересуват ! Март и Април преструктурирах малко и вече 20% от портфейла ми е в чужди дивидентни компании !

                              Коментар


                              • emerging market

                                Коментар

                                Working...
                                X