IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

    Аз пък си събирам дивиденти и не ми дреме !
    И най -готиното е че именно с ДИВИДЕНТИТЕ обикновено събираме акциите на страхливците които продават читавите на безценица . Така е било в повечето случаи до сега. Лично аз не виждам причина да е различно този път.
    Е... който се е ушил в шитове и такива които не делят печалбите с останалите може да се надява на милостта на пазара, а той няма милост.
    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
      Ъпърите ще ядат дървото
      Аз пък си събирам дивиденти и не ми дреме !

      Коментар


      • МАЧКАЙ, МЕЦО!

        Коментар


        • DAX 13,493.16 -335.48
          -349.45
          -2.48% 12 май 2022 г., 07:15 ч. GMT

          Коментар


          • Ъпърите ще ядат дървото

            Коментар


            • ТОКИО (Ройтерс) - SoftBank Group Corp отчете в четвъртък нетна загуба от 1,7 трилиона йени (13,12 милиарда долара) за годината

              Очаква се европейските фондови пазари да отворят рязко по-ниско в четвъртък, тъй като устойчивата инфлация в САЩ породи опасения от агресивно парично затягане, което удря растежа в най-голямата икономика в света.

              Акциите се понижават, доларът се покачва, тъй като инфлацията плаши инвеститорите
              Сега за фед е на дневния ред с поне две допълнителни (САЩ) повишения от 50 базисни точки. За пазарите на акции това наистина е краят на свободните пари

              Коментар


              • Bitcoin BTC 27,742.0 $513.22B $78.80B -11.72%
                Ethereum ETH 1,918.32 $220.65B $50.73
                -16.22%
                Dow Jones 31,834.11 -326.63 -1.02% 8 22
                S&P 500 3,935.18 -65.87 -1.65%
                Apple 146.50 -8.0 -5.18%
                Meta Platforms 188.74 -4.51%

                Last edited by superexpert; 12.05.2022, 09:37.

                Коментар




                • Ружа “Cryptoqueen” Игнатова става най-търсената в Европа

                  С решението на Европол да добави Ружа Игнатова към най-издирвания списък в Европа, изглежда, че глобалното търсене на Cryptoqueen се разширява. Правоприлагащите органи дори предложиха награди до 5000 евро за всички лица, които може да имат информация, водеща до ареста на легендата за крипто измама.

                  Коментар


                  • Даниел Алексиев, БОРИКА: Мигновените плащания ще са движещата услуга за 2022 г.

                    https://www.investor.bg/biudjet-i-fi...P73GCpDbziJBSU

                    Коментар





                    • БФБ

                      15 юни - "Ден за акции"
                      Отбележете си тази дата в календара!
                      Тогава физическите лица ще могат да търгуват с акции без такси и комисионни към инвестиционни посредници, Централен депозитар и БФБ
                      В рамките на инициативата индивидуaлните инвеститори ще могат да търгуват с акции на всички пазари оперирани от БФБ, включително и пазара за растеж beam
                      Очакваме ви!

                      Коментар


                      • Мецата пак строши рогата на бичетата на Wall Street

                        Коментар


                        • ГЕОРГИ АНГЕЛОВ
                          Осем икономически прогнози за България през 2022 г. (данните са към края на април)

                          И коментар във Форбс:
                          https://forbesbulgaria.com/…/%D0%BF%D1%8A%D1%80%D0%B2%D0%B8
                          Last edited by Kiro; 12.05.2022, 06:54.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            ... коя е тази книжка за 20 лв....
                            Книгата на Ал Брукс - Сиела 2013 - е 22 лева за 500 страници.Не знам дали се намира още,но дава добра основа!Има и други,разбира се.

                            Така не разбрах през годините как може да се вкарват лични пари на финансовите пазари без да се познават основите на техническия анализ!

                            Дано следващото поколение ритейл-инвеститори е малко по-грамотно,щото сегашното е шшшшшиииит - както казва заекващия простокирчо!

                            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                            Коментар


                            • Аз съм един от малкото във форума, който има трезва преценка и реалистични очаквания. Още преди Нова година ви казах, че не очаквам тази година голямо движение нагоре от Софикс и към момента се оказвам прав.
                              Last edited by Агресивен бик; 11.05.2022, 21:03.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                                Мечката и днес ще смачка физиономиите на ъпърите

                                УДРИ, МЕЦО!
                                Казал съм ти вече, че не знаеш, къде се намираш и говориш само глупости.

                                Коментар

                                Working...
                                X