IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

    А как иначе ще купя евтино?
    А как постоянно купуваш скъпо, щом може да е евтино!???
    Я всегда буду твоим поводом напиться.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение

      По-важно от това, което всички си дращим тука, е само което ще се случи реално.
      Дотогава Ракетата пада свободно в условия на земна гравитация!
      А как иначе ще купя евтино?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

        Аз казвам, че ще видим нов връх в рамките на 2022г. Имам си моите доводи - най-важния е че тази година ще видим рекордна печалба. Затова последните дни прибрахме айсберга (по-голямата част) на 6.50 даже още имам да допълвам!
        По-важно от това, което всички си дращим тука, е само което ще се случи реално.
        Дотогава Ракетата пада свободно в условия на земна гравитация!
        Я всегда буду твоим поводом напиться.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
          Докато играта върви не се правят смени в мача
          Тази ракета....мина горна мъртва точка и хвана курс 45 градуса към земята
          Аз казвам, че ще видим нов връх в рамките на 2022г. Имам си моите доводи - най-важния е че тази година ще видим рекордна печалба. Затова последните дни прибрахме айсберга (по-голямата част) на 6.50 даже още имам да допълвам!

          Коментар


          • Едни парички от Баце и СоколЯ за едно жуже криещо се в бункер някъде из Русия!
            Как руска компания получи без обществена поръчка достъп до проект, засягащ инфраструктура от системата на националната сигурност на България.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

              Благодаря.... и да направя още една прогноза: следващата ракета ще е Доверие, види ли се края на войната отива на 15-20 лв. Може би още тази година
              Докато играта върви не се правят смени в мача
              Тази ракета....мина горна мъртва точка и хвана курс 45 градуса към земята
              Не е препоръка

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                Браво, успех ти желая и все нагоре за неохим беле единственият усетил се и си защитаваше позицията, за което само уважение
                Благодаря.... и да направя още една прогноза: следващата ракета ще е Доверие, види ли се края на войната отива на 15-20 лв. Може би още тази година

                Коментар


                • Браво, успех ти желая и все нагоре за неохим беле единственият усетил се и си защитаваше позицията, за което само уважение
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    Вие двамата продавате ли някога? За Батя чух веднъж, че е продал на шаранчетата в чичанбанк, докато им лееше дитирамби за светло бъдеше и треперещи ръчички, ама за Мапа нито веднъж не съм чул да е продал нещо, но пък няма спад, при който да не е купил
                    От Декември насам съм продал всичките ЧЕЗ, ПИБ, Софарма, варантите също и Монбат, 1/3 от Доверието, което сега си го възвръщам, по-голямата част от ХИМ между 1 и 1.20, които сега пак си ги купувам и малко Неохим тия дни, защото ми трябваше кеш за една имотна сделка

                    Коментар


                    • Вие двамата продавате ли някога? За Батя чух веднъж, че е продал на шаранчетата в чичанбанк, докато им лееше дитирамби за светло бъдеше и треперещи ръчички, ама за Мапа нито веднъж не съм чул да е продал нещо, но пък няма спад, при който да не е купил
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                        Помагам стабилно
                        И аз помогнах днес

                        Коментар


                        • Износът на България през март е счупил рекордите за всички времена. Това показват данните за външната търговия на страната ни на Националния статистически инситут. Никога в историята България не е из

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                            Май се чисти портфейл?
                            Помагам стабилно

                            Коментар


                            • Май се чисти портфейл?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

                                И най -готиното е че именно с ДИВИДЕНТИТЕ обикновено събираме акциите на страхливците които продават читавите на безценица . Така е било в повечето случаи до сега. Лично аз не виждам причина да е различно този път.
                                Е... който се е ушил в шитове и такива които не делят печалбите с останалите може да се надява на милостта на пазара, а той няма милост.
                                Много точно казано..... и аз чакам почти шестцифрена сума от дивиденти, която ще реинвестирам

                                Коментар

                                Working...
                                X