IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Дядо Коледа Разгледай мнение

    Не си задължен да даваш алтернатива, а да аргументираш мнението си, независимо за какво е то.
    Без алтернатива мнението ти не струва нищо, съжалявам, че не го разбираш! Почерпил съм се и тъпотиите ми идват малко в повече, иначе ви чета по цял ден
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
      Според мен има едно просто правило, което обаче много малко хора спазват. Когато плюеш по нещо /било то БФБ или пазарите като цяло, било то конкретни акции и т.н./ си задължен да дадеш алтернатива! Ако не го направиш, то мнението няма абсолютно никаква стойност! Все акъл се дава следваритлено, а той е тотално безполезен! Утре продавам всичко от БФБ, кажете алтернативата си, какво да направя с кеша?!
      няма правила участнико! всеки е сам за себе си!
      освен ако не си някой пушер от ИП или фонда на Никиту

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
        Според мен има едно просто правило, което обаче много малко хора спазват. Когато плюеш по нещо /било то БФБ или пазарите като цяло, било то конкретни акции и т.н./ си задължен да дадеш алтернатива! Ако не го направиш, то мнението няма абсолютно никаква стойност! Все акъл се дава следваритлено, а той е тотално безполезен! Утре продавам всичко от БФБ, кажете алтернативата си, какво да направя с кеша?!
        Не си задължен да даваш алтернатива, а да аргументираш мнението си, независимо за какво е то.

        Коментар


        • Според мен има едно просто правило, което обаче много малко хора спазват. Когато плюеш по нещо /било то БФБ или пазарите като цяло, било то конкретни акции и т.н./ си задължен да дадеш алтернатива! Ако не го направиш, то мнението няма абсолютно никаква стойност! Все акъл се дава следваритлено, а той е тотално безполезен! Утре продавам всичко от БФБ, кажете алтернативата си, какво да направя с кеша?!
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение

            Направо всички пазари да затварят, всичко е дърво, никой няма да печели по никакъв начин. Нали тка..
            Краен си, пази си нервите

            Коментар


            • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

              "Пастърма и червено вино"...
              Сега им е времето

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Дядо Коледа Разгледай мнение

                Първото дърво ще е за тези с биткойните, следвани от втората вълна - дългосрочните акционери . И аз само напомням, но понеже съм скромен няма да се хваля
                Направо всички пазари да затварят, всичко е дърво, никой няма да печели по никакъв начин. Нали тка..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Дядо Коледа Разгледай мнение

                  Първото дърво ще е за тези с биткойните, следвани от втората вълна - дългосрочните акционери . И аз само напомням, но понеже съм скромен няма да се хваля
                  "Пастърма и червено вино"...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                    Ми..., ония обратния юн... нещо си, сега налива... СтоЕнчо /бившия на кАфЕнЕто/ поставен където е необходимо - разбирай на правилното място..., днес разтяга едни локуми... /ти да видиш... и той стана банкер като гологлавия инженер... /... и вие си мечтаете за "сухо", за да излизате...
                    Ееех..., мечтииии...
                    Д.И.Б.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                      Замислих се над думите ти,ако примерно по някакъв начин влезе кеш отвън, да речем Никито или друг привлече такъв ,то това брои ли се за промяна на конюнктурата?
                      Ми..., ония обратния юн... нещо си, сега налива... СтоЕнчо /бившия на кАфЕнЕто/ поставен където е необходимо - разбирай на правилното място..., днес разтяга едни локуми... /ти да видиш... и той стана банкер като гологлавия инженер... /... и вие си мечтаете за "сухо", за да излизате...
                      Ееех..., мечтииии...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение
                        Точно щях да влизам и да питам още ли Ви тресе оптимизма за БФБ?! Предполагам трезвомислещите отдавна поставят под съмнение потенциала на БФБ, ако конюктурата остане. 2 позиции (18% от портфейла) на БФБ. Останалото е кеширано. Обща доходност на портфейла над 35% (основно от три позции извън БГ). Кеш 35%. Малко злато (10 унции).

                        Както се казваше в един виц само се хваля и напомням за балона.
                        Замислих се над думите ти,ако примерно по някакъв начин влезе кеш отвън, да речем Никито или друг привлече такъв ,то това брои ли се за промяна на конюнктурата?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение
                          Точно щях да влизам и да питам още ли Ви тресе оптимизма за БФБ?! Предполагам трезвомислещите отдавна поставят под съмнение потенциала на БФБ, ако конюктурата остане. 2 позиции (18% от портфейла) на БФБ. Останалото е кеширано. Обща доходност на портфейла над 35% (основно от три позции извън БГ). Кеш 35%. Малко злато (10 унции).

                          Както се казваше в един виц само се хваля и напомням за балона.
                          Първото дърво ще е за тези с биткойните, следвани от втората вълна - дългосрочните акционери . И аз само напомням, но понеже съм скромен няма да се хваля

                          Коментар


                          • Точно щях да влизам и да питам още ли Ви тресе оптимизма за БФБ?! Предполагам трезвомислещите отдавна поставят под съмнение потенциала на БФБ, ако конюктурата остане. 2 позиции (18% от портфейла) на БФБ. Останалото е кеширано. Обща доходност на портфейла над 35% (основно от три позции извън БГ). Кеш 35%. Малко злато (10 унции).

                            Както се казваше в един виц само се хваля и напомням за балона.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              За последните 6 месеца цената на ел.енергията за фирмите се вдигна с 25 %, след като големите държавни производители надуха цените си. Фирмите, съответно, увеличиха цените на продукцията си.
                              Цената на природния газ от 1 април 2017 скочи с 30 %. Тогава КЕВР каза “сега го вдигаме, после ще го намалим”. От 1 юли 2017 го вдигнаха с нови 2 %, от 1 октомври с още 2 %, сега искането е 5 % от 1 януари 2018.
                              Днес разбирам, че КЕВР вдига цените на водата в редица региони с 10-13%.
                              Пенсиите ще се качат с 3.8 %, и то от 1 юли 2018.
                              Подигравка.

                              Моля 4Д и Пенко да обяснят и коментират - това добре ли е за Икономиката и Борсата..Това ли е Стабилната държава..
                              Коледен подарък

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                                Еб.си жалката борса!
                                Днес реших да си пренаредя листа с компаниите в платформата с която търгувам! Като изхвърлих тези които са ENDTR и SUSP, то не останаха и 20 имена, колкото да покрият 1/2 от първата страница в платформата!!!! Уот дъ фак! Да не говорим че и от тези 20 - в половината не бих вкарал и стотинка дори - по скоро ще си отхапя ръката.... А преди 10 години следях, а и търгувах 5 листа с компании!
                                Проято всичко качествено е делистнато през годините и сега "търгуваме" мъртви души!
                                Ужас!!!! Какви перспективи може да има това начинание??? Въпросът ми за съжаление е риторичен!

                                Т.е. за 20 години, вместо да развием капиталовия пазар, ние релно сме го доубили... Това е моята инвестиционна равносметка!

                                Не е инвестиционна препоръка! За съжаление притежавам доста акции на "мъртви души" на БФБ!
                                В това ти е грешката. У нас твърде малко стабилни и евентуално ликвидни компании са листнати. Нашта борса е мърша. Затова с мъка си избирам. Засега що-годе добре. Но за в близко бъдеще не виждам като къде да се влезе. Чакаме развитието при "за кой(ните) бие камбаната"

                                Коментар

                                Working...
                                X