IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да кажем за световен мир

    Коментар


    • Първоначално изпратено от strol

      Ако модератора не ме беше заплашил с бан,щях да ти отговоря
      Ето, аз ще ти кажа за себе си съвсем кратко:
      Имам 6C4 със средна на придобиване 1.80 и чакам да се вдигне още. Просто е, нали..?.

      Предполагам, че има подходящи изразни средства да съобщиш целта си, без да нарушиш правилата?
      The strongest stand last.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

        Голямо желание имаш да купиш евтино ! И аз искам ама няма
        Нали знаеш,трябва да го искаш силно,истински

        Коментар


        • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

          Като например при около 2,20
          Голямо желание имаш да купиш евтино ! И аз искам ама няма

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

            Не е нужно да се повтаря изцяло, както и не е задължително Хима пак да стане 18лв за да падне с 80%, може и при по ниски цени да се случи
            Като например при около 2,20

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

              Исках да кажа, че ако споменавате колко било паднало нещо, то е редно и да споменете до колко е стигало преди това, за да има коректност. Тоест преди да се срине с 80%, то се е вдигнало много. И ако аз например вярвам, че миналото ще се повтори, бих купувал като луд Хима примерно, защото някога е струвал 18 лева - значи преди да падне, пак ще струва толкова .
              За статиите - в тях има само факти и са изключително полезни, за да може човек да разбере с няколко изречения какво се е случило. Това, че авторът ги интерпретира по начин с който очевидно не сте съгласни е тема на друг разговор.
              Не е нужно да се повтаря изцяло, както и не е задължително Хима пак да стане 18лв за да падне с 80%, може и при по ниски цени да се случи

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение

                На борсата стана безкрайно скучно.Малко хумор ще ни дойде добре.Ама,останали сме неразбрани...чудо голямо.Както това,че има една приказка:"никой не е пророк в собствената си страна".
                точно
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

                  стига с този хим де. всички разбрахме, че го чакаш в ниското да вземеш на баба си
                  Чакам го аз,ама започвам да се притеснявам да не са го свалили от търговия, или само на аукцион да се търгува Станно ,днес още нямат сделка,дано не се е случило нещо лошоНадявам се този дето се мъчи зорлем да крепи цената да прочете това и да симулира малко активност
                  Last edited by strol; 27.07.2018, 17:32.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                    И пак всичко в хима налиМоже и за кокошкарите да остане,те след месец два ще са и досто по-евтинки
                    стига с този хим де. всички разбрахме, че го чакаш в ниското да вземеш на баба си

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                      Преди модераторите да са ме изтрили. Пак малко смех.. Не е нужно да крадеш пенсията на баба си за да инвестираш на бфб. Просто стой под балкона и тя ще тия хвърли сама, даже и доста повече.
                      И пак всичко в хима налиМоже и за кокошкарите да остане,те след месец два ще са и досто по-евтинки

                      Коментар


                      • Преди модераторите да са ме изтрили. Пак малко смех.. Не е нужно да крадеш пенсията на баба си за да инвестираш на бфб. Просто стой под балкона и тя ще тия хвърли сама, даже и доста повече.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                          И от мен успех! Модераторът не схвана идеята, точно по темата, но важното, че се разбрахме, генерале. Изкуството не винаги се разбира по предназначение. Набутаха ни сред лошите в строя. Ще мааме гащи при оптимистите, да ни дойде акъла
                          На борсата стана безкрайно скучно.Малко хумор ще ни дойде добре.Ама,останали сме неразбрани...чудо голямо.Както това,че има една приказка:"никой не е пророк в собствената си страна".

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение

                            Всичко е така,Преци.Полупълно,полупразно,който както реши,така го вижда.Успех ти желая.
                            И от мен успех! Модераторът не схвана идеята, точно по темата, но важното, че се разбрахме, генерале. Изкуството не винаги се разбира по предназначение. Набутаха ни сред лошите в строя. Ще мааме гащи при оптимистите, да ни дойде акъла
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                              Така е брат,прав си,аз скоро се светнах защо от три месеца цената на златото падаХората го разпродават и влизат на БФБ-то,предимно в Експат,Хима и при кокошкарите
                              Голям смях

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                                Честно казано не разбрах много добре какво искаш да ми кажеш ! Това с миналото, че никога не се повтаря въобще не съм съгласен с теб, но дори да е така и човек да гледа само напред винаги трябва да помним и какво е било или какво би могло да се случи. Решението да се инвестира се взема на базата на много неща, а не само на това какви са цените. Коментара ми беше, че статията тотално не отговаря на истината. Инвестициите на нашата борса са всичко друго, но не и убежище когато навън пазарите падат. Може би не си търгувал тогава, но има една приказка когато Америка кихне, а след нея и Европа, цял свят след това го хваща настинка ! Ако тръгне една нова криза, а тя неминуемо ще дойде рано или късно, ще видиш какъв спад и разпродажби ще има при всички развиващи се пазари.
                                Исках да кажа, че ако споменавате колко било паднало нещо, то е редно и да споменете до колко е стигало преди това, за да има коректност. Тоест преди да се срине с 80%, то се е вдигнало много. И ако аз например вярвам, че миналото ще се повтори, бих купувал като луд Хима примерно, защото някога е струвал 18 лева - значи преди да падне, пак ще струва толкова .
                                За статиите - в тях има само факти и са изключително полезни, за да може човек да разбере с няколко изречения какво се е случило. Това, че авторът ги интерпретира по начин с който очевидно не сте съгласни е тема на друг разговор.
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X