IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto
    Добре дошъл, Генерале!
    Знаете - животът е кратък, а изкуството - вечно Отдавана не сте пращали снимки ))
    Вижте, как фотографът е видял състоянието на "чашата" - със или без значение, доколко е пълна )) [ATTACH=CONFIG]n3362721[/ATTACH]
    Всичко е така,Преци.Полупълно,полупразно,който както реши,така го вижда.Успех ти желая.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

      Здравко, времената се менят и миналото никога няма да се повтори! Ако държите да си "спомняте" и на тази база да търгувате е редно да изкупувате много различни акции като луди, защото са били 5-10 пъти по-високи от настоящите им цени и съответно мислите, че миналото ще се повтори. Като не го правите, някак си оставам с впечатлението, че паметта ви е избирателна, което не говори никак добре....

      П.П. Поздравления и за двете статии, които породиха този диалог. Има факти, смляна информация и бих се радвал да чета колкото се може повече такива!
      Така е брат,прав си,аз скоро се светнах защо от три месеца цената на златото падаХората го разпродават и влизат на БФБ-то,предимно в Експат,Хима и при кокошкарите

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

        Здравко, времената се менят и миналото никога няма да се повтори! Ако държите да си "спомняте" и на тази база да търгувате е редно да изкупувате много различни акции като луди, защото са били 5-10 пъти по-високи от настоящите им цени и съответно мислите, че миналото ще се повтори. Като не го правите, някак си оставам с впечатлението, че паметта ви е избирателна, което не говори никак добре....

        П.П. Поздравления и за двете статии, които породиха този диалог. Има факти, смляна информация и бих се радвал да чета колкото се може повече такива!
        Честно казано не разбрах много добре какво искаш да ми кажеш ! Това с миналото, че никога не се повтаря въобще не съм съгласен с теб, но дори да е така и човек да гледа само напред винаги трябва да помним и какво е било или какво би могло да се случи. Решението да се инвестира се взема на базата на много неща, а не само на това какви са цените. Коментара ми беше, че статията тотално не отговаря на истината. Инвестициите на нашата борса са всичко друго, но не и убежище когато навън пазарите падат. Може би не си търгувал тогава, но има една приказка когато Америка кихне, а след нея и Европа, цял свят след това го хваща настинка ! Ако тръгне една нова криза, а тя неминуемо ще дойде рано или късно, ще видиш какъв спад и разпродажби ще има при всички развиващи се пазари.
        Last edited by Zdravko; 26.07.2018, 10:58.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

          хахаха, без да съм отворил статията само да напомня 2007-08година ! Тогава голяма защита получихме в размер на -80% !
          Здравко, времената се менят и миналото никога няма да се повтори! Ако държите да си "спомняте" и на тази база да търгувате е редно да изкупувате много различни акции като луди, защото са били 5-10 пъти по-високи от настоящите им цени и съответно мислите, че миналото ще се повтори. Като не го правите, някак си оставам с впечатлението, че паметта ви е избирателна, което не говори никак добре....

          П.П. Поздравления и за двете статии, които породиха този диалог. Има факти, смляна информация и бих се радвал да чета колкото се може повече такива!
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
            Защо да инвестирате на БФБ? За защита от срив на международните пазари...

            http://www.infostock.bg/infostock/co...rodnite-pazari
            Направо БФБ -то си е едно световно анти-кризисно убежише,много по-надеждно от златото

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
              Защо да инвестирате на БФБ? За защита от срив на международните пазари...

              http://www.infostock.bg/infostock/co...rodnite-pazari
              Има отделна тема бисери и вицове.

              Коментар


              • Така си е - коментатор оборот не прави

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                  е то затова няма оборот на борсата
                  И все по-малко ще има

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                    Направих го вече
                    е то затова няма оборот на борсата

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                      Ми продавай и бягай далече от тук
                      Направих го вече

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                        Този път може и да е по-зле
                        Ми продавай и бягай далече от тук

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                          хахаха, без да съм отворил статията само да напомня 2007-08година ! Тогава голяма защита получихме в размер на -80% !
                          Този път може и да е по-зле

                          Коментар


                          • И друга статия от вчера. Не знаех, че Бъфет се интересувал от нашия умрял пазар

                            http://www.infostock.bg/infostock/co...al-uoran-bafet

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                              хахаха, без да съм отворил статията само да напомня 2007-08година ! Тогава голяма защита получихме в размер на -80% !
                              Може да погледнем също 2011 и 2015 Не знам с какъв акъл хората пишат и четат подобни глупости..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                                Защо да инвестирате на БФБ? За защита от срив на международните пазари...

                                http://www.infostock.bg/infostock/co...rodnite-pazari
                                хахаха, без да съм отворил статията само да напомня 2007-08година ! Тогава голяма защита получихме в размер на -80% !

                                Коментар

                                Working...
                                X