IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корадо-България АД (KBG / LACH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тези продължават да къртят 5,5М чиста печалба и 0.41ст на акция ...с техния pay out не ми се мисли
    Last edited by p_trade; 30.10.2018, 11:34.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

      какви 7, какви 6, какви 5лв. Стига сте ги стискали тези хартии! Другите добри компании са с цени равни на (годишен доход) Х 10 , което прави тук към 4.5лв.(някой са с Х 5, което прави 2.25лв. при вас) , а вие искате 7лв !!? Ами малко по-скромно !
      То на 7 няма, ти за 4 говориш....никой не пуска под 7, само дето се точех.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение

        За мен значи 6.75....пък ако стане 6 - супер.
        какви 7, какви 6, какви 5лв. Стига сте ги стискали тези хартии! Другите добри компании са с цени равни на (годишен доход) Х 10 , което прави тук към 4.5лв.(някой са с Х 5, което прави 2.25лв. при вас) , а вие искате 7лв !!? Ами малко по-скромно !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

          кажи го човешки, какво е towa под 7 ?! Да не би да е ... шест ?! :d ne e препоръка
          За мен значи 6.75....пък ако стане 6 - супер.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение

            Вече стават "почти безплатни". Днес на 7.00, а утре ще ги чакам и под 7.00.
            кажи го човешки, какво е towa под 7 ?! Да не би да е ... шест ?! :d ne e препоръка

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

              Или аз нещо съм изтървал, или ти нещо си се объркал друже... За какви "почти безплатни акции" иде реч?
              Вече стават "почти безплатни". Днес на 7.00, а утре ще ги чакам и под 7.00.

              Коментар


              • „Корадо-България“ ще гласува 6-месечен дивидент от 0,10 лв. на извънредно ОС

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

                  Или аз нещо съм изтървал, или ти нещо си се объркал друже... За какви "почти безплатни акции" иде реч?
                  Е човека може би чака дарение или наследство

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от camaz Разгледай мнение

                    И аз искам да стана акционер тука, ама нямам желание. Ще почакам още. Може пък част от (почти) безплатните акции да се появи на пазара и цената да падне. От друга страна ако мислят да продължават практиката с раздаването на нови акции колкото не ги е срам, дълго няма да стоя тук.
                    Струва ми се че си се объркал нещо с тези (почти) безплатни акции ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от camaz Разгледай мнение

                      И аз искам да стана акционер тука, ама нямам желание. Ще почакам още. Може пък част от (почти) безплатните акции да се появи на пазара и цената да падне. От друга страна ако мислят да продължават практиката с раздаването на нови акции колкото не ги е срам, дълго няма да стоя тук.
                      Или аз нещо съм изтървал, или ти нещо си се объркал друже... За какви "почти безплатни акции" иде реч?
                      Vanitas vanitatum...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

                        Трябват 124 нови акционери ...
                        И аз искам да стана акционер тука, ама нямам желание. Ще почакам още. Може пък част от (почти) безплатните акции да се появи на пазара и цената да падне. От друга страна ако мислят да продължават практиката с раздаването на нови акции колкото не ги е срам, дълго няма да стоя тук.

                        Коментар




                        • "3. Вземане на решение за изплащане на 6-месечен дивидент от част от печалбата на Дружеството за първата половина на 2018 г.

                          Проект за решение: „Общото Събрание изплаща на акционерите на Дружеството като 6-месечен дивидент част от нетната печалба на Дружеството от BGN 3 213 196 за първата половина на 2018 г., както следва: (i). общ брутен размер на дивидента – BGN 1 316 861; (ii). брутен размер на дивидента за една акция – BGN 0,10."

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

                            Трябват 124 нови акционери ...
                            За мащабите на пазара в БГ и участниците на него, това си е доста голяма бройка.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petergenov Разгледай мнение
                              Аз предположих, че е станало нещо, защото миналата седмица мина голям пакет. Дано вървим към Софикс :-))
                              Трябват 124 нови акционери ...

                              Коментар


                              • Аз предположих, че е станало нещо, защото миналата седмица мина голям пакет. Дано вървим към Софикс :-))

                                Коментар

                                Working...
                                X