IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корадо-България АД (KBG / LACH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

    Защото вчера не можеше да се купи на 12,50 ли? И днес може ама може по стар български обичай да се чака последния ден да се зареди зарзавата.
    А що пък требе непременно преди да е ?
    Особено ако се подобри сносно ликвидността след разводняването и аз бих се цанил на 12-13 та дори и 15 без проблем..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение
      Днес ще е интересно тук.
      Защото вчера не можеше да се купи на 12,50 ли? И днес може ама може по стар български обичай да се чака последния ден да се зареди зарзавата.

      Коментар


      • Днес ще е интересно тук.
        мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

        Коментар


        • Не я пускат над 12.50,това ще да е макса до 22-ри!

          Коментар


          • Продължава да има интерес към акцията. Макар да си мисля, че е малко слаб в последните дни преди 21ви. Може пък да има изненади последните 3 дни.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение
              Каква цена очаквате след 21 ви?
              Аз лично нямам отговор на този въпрос, защото има време до тогава и не се знае до къде може да я засилят като цена.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение
                Каква цена очаквате след 21 ви?
                Корекция между 1 и 2 лв. До нова година очаквам да се върне на 12,00лв.

                Коментар


                • Каква цена очаквате след 21 ви?
                  мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                    Ейй това Корадо е голяма работа, борсата днес е надолу, а моя портфейл е нагоре именно заради тази компания и съвсем се откъсна от другите като тежест !
                    Искаще ми се да имам над 1000 след слита , но днес са ме опоскали - какво да се прави , ще дебнем в по тежки дни и с намалена видимост

                    Коментар


                    • не като гълъбче, а като аероплан излетя)))) Здравко, сега вече разбираш, защо Бъфет е казал, че който не разбира какво точно да прави - нека да диферсифицира))))))
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Ейй това Корадо е голяма работа, борсата днес е надолу, а моя портфейл е нагоре именно заради тази компания и съвсем се откъсна от другите като тежест !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение

                          Прав си 21 е датата. Мерси.
                          Всъщност, не съм се изразил правилно - 21-ви е последната дата за търговия, а ex div датата е 22-ри.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение

                            В статията има грешка - ex-датата е 21 август, а не 23-ти. Последната е датата, към която трябва да си акционер, т.е. вписан в книгата, водена от ЦД.
                            Прав си 21 е датата. Мерси.
                            мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                            Коментар


                            • Не знам, но само от сутринта тук съм на плюс с над четири кила

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение
                                В статията има грешка - ex-датата е 21 август, а не 23-ти. Последната е датата, към която трябва да си акционер, т.е. вписан в книгата, водена от ЦД.

                                Коментар

                                Working...
                                X