IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корадо-България АД (KBG / LACH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    Няма ли капитализацията да остане някак си все още понадута !?!? Дори над 9 лв ми изглежда скъпо, но какво зависи от мен !!?!?)))
    Да ще остане, но такива са реалностите!
    за мен лично цента и под 4 лева беше понадута, ама какво да се прави такъв е живота! Има и мед, има и жило

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


      Няма да издържите дълго , като се зачетете ануари-фефруари по сметките и сами ще си събуете прашките
      Интересно ще бъде за аудиторията, да разберем и твоята прогноза. И кое те кара да мислиш, че до края на годината резултатите в компанията ще се влошат?
      Според мене след сплита ще има корекция на цената, но до края на годината очаквам текущите нива. Без препоръки за каквото и било, разбира се

      Коментар


      • курс продава като начало 9,32
        Няма ли капитализацията да остане някак си все още понадута !?!? Дори над 9 лв ми изглежда скъпо, но какво зависи от мен !!?!?)))
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Не ви ли се струва, от видяното последните дни, че наприличва на капман. !!?)))))
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
            Днес е последния ден с право на безплатни акции нали?
            да

            Коментар


            • Днес е последния ден с право на безплатни акции нали?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                Няма да издържите дълго , като се зачетете ануари-фефруари по сметките и сами ще си събуете прашките
                Ау кой го казва. Като се зачитам надолу и виждам, че таеше надежди за над 1000 броя след сплит-а. И сега какво като ти изкупиха бройките вече искаш да отива в ниското, че да купуваш пак . Нека първо да полудува пък после ще купуваме дружно в ниското.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение
                  курс продава като начало 9,32

                  Няма да издържите дълго , като се зачетете ануари-фефруари по сметките и сами ще си събуете прашките

                  Коментар


                  • курс продава като начало 9,32

                    Коментар


                    • 8.32

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        някакви предположения до къде ще върне след 22ри 8лв?
                        8.50
                        мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от sylver88 Разгледай мнение
                          Дано се върне под 10 лв, че искам да купя още малко
                          Че сега ги купуваш на 8,5лв +половин акция(4лв)

                          Коментар


                          • Дано се върне под 10 лв, че искам да купя още малко

                            Коментар


                            • някакви предположения до къде ще върне след 22ри 8лв?

                              Коментар


                              • Ликвидността ще се подобри доста сносно а и гледам е наближаваме важната бройка акционери (750) за атакуване на СОФИКС

                                Коментар

                                Working...
                                X