IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корадо-България АД (KBG / LACH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    Бат Сали това според мен е "капман"-ефекта - напомпване когато ги няма всички картончета в обръщение))))
    Така е.... и малко психологически момент, в мозъка има спомен за цени 10, 11 , 12 и нагоре и събужда усещане , че е евтино , въпреки че математиката казва обратното .

    Коментар


    • Бат Сали това според мен е "капман"-ефекта - напомпване когато ги няма всички картончета в обръщение))))
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Минаха бройки на 9лв. , което отговаря на 13,50 стара цена, около 8% над цената на затваряне вчера ,очаквано , за сега ....

        Коментар


        • Примерно стара цена 12,50 отговаря на 8,33333 , според мен , така че някъде там ще е срещата , евентуално . През годините назад обаче винаги цената изпълзяваше нагоре и то бързичко, ще видим.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bat sali Разгледай мнение
            На 7,60 никой не иска да ми даде , скъперници!
            Ти пък, съвсем тънко искаш да минеш

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bat sali Разгледай мнение
              На 7,60 никой не иска да ми даде , скъперници!
              И аз съм с настройка 7+ лв. Да видим кой мисли като нас

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bat sali
                На 7,60 никой не иска да ми даде , скъперници!
                Bat Sali, стана грешка с цитата, исках да кажа това [quote]повече от 7 кинта не ми се откъсват от сърцето засега,))) по-натам ще видим )))))[//quote] извинявам се, че още спя
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bat sali
                  повече от 7 кинта не ми се откъсват от сърцето засега,))) по-натам ще видим )))))
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • На 7,60 никой не иска да ми даде , скъперници!

                    Коментар


                    • Утре захранвам сметката и ще се опитам да взема малко изгодно, да видим как ще излезнат спекулантите.

                      Коментар


                      • Много ми е интересно колко ще е корекцията тук. Новите акции, кога ще са по сметките, знае ли се?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bivol
                          Има и мед, има и жило
                          ++. Вчера ме ужилиха 2-3 оси))) затова реших да махна в това отношение))) за да дойде и някакъв мед за компенсация)))
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение

                            Интересно ще бъде за аудиторията, да разберем и твоята прогноза. И кое те кара да мислиш, че до края на годината резултатите в компанията ще се влошат?
                            Според мене след сплита ще има корекция на цената, но до края на годината очаквам текущите нива. Без препоръки за каквото и било, разбира се

                            Искаше ми се да присъствам на ИОСто , но не се получи, - да видя дали не са го клонирали завода и от другата страна на пътя или само са пуснали втората линия и за безналични!
                            Така че не мога да съм полезен, - зрител съм с остатъка !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel
                              Ти като не разбираш няма се обаждаш. Тука както вика дедо Бъфю има страхотен моут, безалтернативни радиаторчета. Фанговете ще ядат яко бой от него, не могат му сколаса, вече гуглето е под ножа, следва скоро и фейса.
                              ++ A и от друга страна, малко неща достигат безкрайност))))
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                Няма ли капитализацията да остане някак си все още понадута !?!? Дори над 9 лв ми изглежда скъпо, но какво зависи от мен !!?!?)))
                                Ти като не разбираш няма се обаждаш.
                                Тука както вика дедо Бъфю има страхотен моут, безалтернативни радиаторчета.
                                Фанговете ще ядат яко бой от него, не могат му сколаса, вече гуглето е под ножа, следва скоро и фейса.

                                Коментар

                                Working...
                                X