IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корадо-България АД (KBG / LACH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ФФ е нарастнал с около 146 000 акции, явно мажо е продал на някой фонд .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

      Пудрене непудрене, празни приказки всеки може да си пише тук. Компанията е от най добре развиващите се, дава редовно и растящ дивидент, ама вие лапайте мухите де и си чешете езиците !
      Нека си пишат ала-бализми, как иначе ще купим по ниско.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Да взема да купя , докато не влезат в софикс ще я пудрят ,пудрят.....ама пудрата е с пари...
        Имах на 6,5 , после продадох към 8 ,но ако стигнат там ще ме пишат за двама.....
        Пудрене непудрене, празни приказки всеки може да си пише тук. Компанията е от най добре развиващите се, дава редовно и растящ дивидент, ама вие лапайте мухите де и си чешете езиците !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
          Нито един нов член -623
          Сетълмента на сделките от вчера не е ли понеделник? И тогава да се разбере има ли нови след вчерашния по-голям обем?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
            Нито един нов член -623
            Ние, мазото, сме си толкова, пардон, исках да кажа "играчорите" на БФБ. Казвайте, ще вкарваме ли, да вземе и жената )))
            Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
              Нито един нов член -623
              Да взема да купя , докато не влезат в софикс ще я пудрят ,пудрят.....ама пудрата е с пари...
              Имах на 6,5 , после продадох към 8 ,но ако стигнат там ще ме пишат за двама.....

              Коментар


              • Нито един нов член -623

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petergenov Разгледай мнение
                  тук да не влезе някой нов играч?
                  При тези обеми днес със сигурност нещо се случва, но никой не казва...Някой влиза ли, някой излиза ли....може пък и мажоритаря да продава с цел увеличаване на бройката акционери? Големия обем предполага да не е само последния вариант, но няма значение, устройва ме това, което купих...

                  Коментар


                  • тук да не влезе някой нов играч?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                      Пак говориш с недомлъвки ! Я сподели за капана ?

                      Ами чел съм го, както и други добри и лоши ;- та за това ми се изплъзна само пред зъбите...
                      "добрите" ги посоляват с пепел... "лошите" пък по някога ги обират...- те така е и докато гледам, се питам от де утре ще огрее слънцето?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                        Капаните на отчетите... и все така
                        Пак говориш с недомлъвки ! Я сподели за капана ?

                        Коментар


                        • Капаните на отчетите... и все така

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
                            Възможността за разпределяне на 6-месечен междинен дивидент бе включена в устава на компанията на Общо събрание на акционерите, проведено на 23 май т.г. Само след няколко месеца, на 19 септември 2018 г., на извънредно Общо събрание предстои акционерите да одобрят изплащането на дивиденти два пъти.Надзорният съвет на
                            Надзорният съвет на КОРАДО-България реши на свое заседание, проведено на 26 юли, около 40% от нетната печалба на дружеството в размер на 1 316 861 лв., да се разпредели като дивидент. Това ще представлява 0,10 лв. на акция.
                            Дано съберат толкова пари до тогава, че към момента са с 600 хил....ама може да вземат и на заем

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                              Не е за изхвърляне, но го направих по върховете не издържах на изкушението, а сега не ми е във времия лаг. От друга страна една нива като спреш да я ореш келемясва или ти я взимат, а след това и горница ти искат. За сега нама да я ора и копам
                              И аз продадох 1/3 от моите когато беше в облаците, но след това размислих и не само, че си върнах продаденото, но и нови добавих. Хаирлия да е!
                              Vanitas vanitatum...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                                Перлата в портфейла ми !

                                Не е за изхвърляне, но го направих по върховете не издържах на изкушението, а сега не ми е във времия лаг. От друга страна една нива като спреш да я ореш келемясва или ти я взимат, а след това и горница ти искат. За сега нама да я ора и копам

                                Коментар

                                Working...
                                X