IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корадо-България АД (KBG / LACH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://profit.bg/kompanii/voyteh-ch...hno-za-korado/ Хубаво ама се скъсахте да ги пускате по-нанадолнището......... P.S.Препоръки никакви разбира се.

    Коментар


    • destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

      Коментар


      • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

        Kолко ти е печалбата на трейлинг база ?
        4.184млн

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

          Моите сметки показват по цени затваря от вчера на трейлинг база:

          P/E 21.15
          P/B 4.36
          EV/EBITDA 15.98
          Kолко ти е печалбата на трейлинг база ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

            Не знам как го изкара над 20 ...но не ти е коректна сметката и заблуждавaш . сметни е с печалбата от последните 12м ( trailing base ) .
            Моите сметки показват по цени затваря от вчера на трейлинг база:

            P/E 21.15
            P/B 4.36
            EV/EBITDA 15.98

            Коментар


            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

              Рано е още според мен за влизане тук ,все още се търгува на П/Е над 20 ,или печалбата трябва да скочи или цената още надолу ......иначе го държа под око коравото
              Не знам как го изкара над 20 ...но не ти е коректна сметката и заблуждавaш . сметни е с печалбата от последните 12м ( trailing base ) .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

                Ликвидност Мистериозен,Ликвидност.А псле може би SOFIX.......От 7,16 до 6,811 се набих и тук с 2К.......Ще видим по-нататък накъде.Препръки никакви на никого за нищо!!!
                Рано е още според мен за влизане тук ,все още се търгува на П/Е над 20 ,или печалбата трябва да скочи или цената още надолу ......иначе го държа под око коравото

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  сипват от Юг маркет, днес и аз съм добавил малко бройки
                  дано да продължат да сипват

                  Коментар


                  • сипват от Юг маркет, днес и аз съм добавил малко бройки

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mysterious Разгледай мнение
                      Някой има ли обяснение защо така падна броя на инвеститорите?
                      Ликвидност Мистериозен,Ликвидност.А псле може би SOFIX.......От 7,16 до 6,811 се набих и тук с 2К.......Ще видим по-нататък накъде.Препръки никакви на никого за нищо!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mysterious Разгледай мнение
                        Някой има ли обяснение защо така падна броя на инвеститорите?
                        Вероятно са си осребрили печалбите дотук в очакване на по-добри времена и цени за обратно влизане.

                        Коментар


                        • Някой има ли обяснение защо така падна броя на инвеститорите?
                          "Силата е нищо без контрол" ... не е Pirrelli

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение

                            To пружинката я смачкващ,огъваш... и кат се откине.......
                            Аааа..., виждал ли си счупена пружинка... ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                              А бре, това от как е в "премиер лигата" мнооо го сгънаа... Що така...?!? )))))) Допълвайте... иде black friday... ПрИмоции на БФБ... )))))))))
                              To пружинката я смачкващ,огъваш... и кат се откине.......

                              Коментар


                              • А бре, това от как е в "премиер лигата" мнооо го сгънаа... Що така...?!? )))))) Допълвайте... иде black friday... ПрИмоции на БФБ... )))))))))

                                Коментар

                                Working...
                                X