IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корадо-България АД (KBG / LACH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Еми за теб Сел, за мен възможност за покупки. Даже днес тия 200 на 7.55 са мои ама понеже нали дамо по 100 държа утре трябва ги махам.
    Махай ги още сега.... че утре... като лиснат легена.... ))))))))

    Коментар


    • Еми за теб Сел, за мен възможност за покупки. Даже днес тия 200 на 7.55 са мои ама понеже нали само по 100 държа утре трябва ги махам.
      Last edited by tony1975; 19.10.2017, 18:46.

      Коментар


      • забравих - имам и от двата "шита", но силно редуцирани числа откак се почна с "корекцията" на бфб. Особено с фармата - много силно редуцирани )))
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Фармата като се засили по пързалката преди отчета, също ли е заради това, че някой се е притеснил
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Май някой се притеснява от отчета тук?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

              Все се сещам че се канех да купувам около 8.80 предишни цени и в крайна сметка ми се стори скъпо и се отказах .....има още ход надолу за да достигне нива на които смело бих скочил.
              Както виждаш и аз съм си мислил за 7,8 лв преди месеци но,
              Зависи от отчетите .....?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                Около 11.475 лева....
                Все се сещам че се канех да купувам около 8.80 предишни цени и в крайна сметка ми се стори скъпо и се отказах .....има още ход надолу за да достигне нива на които смело бих скочил.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                  Някой смятал ли е днешната цена на каква такава отговаря преди безплатните акции........?
                  Около 11.475 лева....
                  Last edited by Монти; 17.10.2017, 20:07.

                  Коментар


                  • Някой смятал ли е днешната цена на каква такава отговаря преди безплатните акции........?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

                      Тя и сега е след 6. Мазен ти е курбана
                      Твойта може и да е... Говоря за настоящата... Натам отиват нещата...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        Petar,
                        Мерси за информацията , прегледах инфото в Инвестора по темата и ме побърка това средната да е по висока от най високата....
                        Иначе да, минала при на най високата 12,50...
                        Интересно защо съм държал поръчка за 100 плюс акции на днешното купува от края на август ,която е изпълнена.
                        Поздрави!
                        "Твоето" брокер не е занулил поръчките пуснати за емисията и като си я дал на макс време просто е ударила цената ама след сплит-а Моите акции можех да ги търгувам на седмица след като намалиха цената и колегите тук ми обясняваха че брокера е сгъбил нещо. Така си и беше, като ги питах, оп а да наша грешка и ги спряха.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

                          Мина вече бе Монтич. Дойдоха си новите акции ама цената леко се "изсули". Леко със 60 ст на парче. Чакаме да видим какво ще е положението от тук натам.
                          Petar,
                          Мерси за информацията , прегледах инфото в Инвестора по темата и ме побърка това средната да е по висока от най високата....
                          Иначе да, минала при на най високата 12,50...
                          Интересно защо съм държал поръчка за 100 плюс акции на днешното купува от края на август ,която е изпълнена.
                          Поздрави!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                            След 6..., може и да стане интересна...
                            Тя и сега е след 6. Мазен ти е курбана

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              ...
                              Стана ми интересна цената и търся малко информация...?
                              След 6..., може и да стане интересна...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                Тони ,гледам че я следиш компанията ...
                                Тук имаше едно предложение за 50% безплатни акции ,докъде стигна или е вече е минало...?
                                Стана ми интересна цената и търся малко информация...?
                                Мина вече бе Монтич. Дойдоха си новите акции ама цената леко се "изсули". Леко със 60 ст на парче. Чакаме да видим какво ще е положението от тук натам.

                                Коментар

                                Working...
                                X