IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корадо-България АД (KBG / LACH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

    Спрете се бе!!! Имам чувството че чета Пик и Блиц кафяви постове!?!?
    Тони ,гледам че я следиш компанията ...
    Тук имаше едно предложение за 50% безплатни акции ,докъде стигна или е вече е минало...?
    Стана ми интересна цената и търся малко информация...?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

      Ама си плямпало. Ти имаш ли пари на БФБ, тролиш за да купиш евтино или само тролиш? Тук ще гледаме филма и ще видим дсли няма да стане пак колкото преди сплита към нова гвинея дина или Ян. Каквото стане ще поживеем и ще разберем. Ама човек ти ме остана позиция по която да не плюл, така че или си се ушил яко в нещо и не мога жеш да излезеш и тролиш на друготе по акциите, или само гледаш и сами си чешеш езика. Със здраве

      Не се коси! - Без пара ще да е останал :- та не се гаси туй що не гасне !!!
      Пубертета мавър адски ми възбужда "католическите" педочувства, но нали съм отговорен пред раднините му Монт и ПРец, все още се въздържам и милея аз над него с дедовия свян!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

        Намаза ли филията? Няма ли да има още малко промоция? Мисля, че може да слезе още малко, ако някой иска да освободи ресурс

        Не ме слагаш за по ниш маркетмейкър от избрания по позицията нали???
        Пробвам се и аз да уцелвам маркера!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

          Намазали са ви... ските... Ще има .... следващите седмици...
          Спрете се бе!!! Имам чувството че чета Пик и Блиц кафяви постове!?!?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

            Ама си плямпало. Ти имаш ли пари на БФБ, тролиш за да купиш евтино или само тролиш? Тук ще гледаме филма и ще видим дсли няма да стане пак колкото преди сплита към нова гвинея дина или Ян. Каквото стане ще поживеем и ще разберем. Ама човек ти ме остана позиция по която да не плюл, така че или си се ушил яко в нещо и не мога жеш да излезеш и тролиш на друготе по акциите, или само гледаш и сами си чешеш езика. Със здраве
            Благодаря за пожеланията!

            Гледай и дано го видиш по-рано! Успех и здраве!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

              Намазали са ви... ските... Ще има .... следващите седмици...
              Ама си плямпало. Ти имаш ли пари на БФБ, тролиш за да купиш евтино или само тролиш? Тук ще гледаме филма и ще видим дсли няма да стане пак колкото преди сплита към нова гвинея дина или Ян. Каквото стане ще поживеем и ще разберем. Ама човек ти ме остана позиция по която да не плюл, така че или си се ушил яко в нещо и не мога жеш да излезеш и тролиш на друготе по акциите, или само гледаш и сами си чешеш езика. Със здраве

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

                Намаза ли филията? Няма ли да има още малко промоция? Мисля, че може да слезе още малко, ако някой иска да освободи ресурс
                Намазали са ви... ските... Ще има .... следващите седмици...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                  Е обичам сплитовете !!!
                  Пък някои в една друга тема пишат, че нямало ракети !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                    Е обичам сплитовете !!!
                    Намаза ли филията? Няма ли да има още малко промоция? Мисля, че може да слезе още малко, ако някой иска да освободи ресурс

                    Коментар


                    • Е обичам сплитовете !!!
                      Last edited by inta53; 13.10.2017, 16:23.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Кака Дечка Разгледай мнение
                        Някой да не би да има вътрешна информация за отчета, че така се промени цената тук?
                        Едва ли ,промени се в унисон с всички останали участници в корекцията......даже все още малко се е променила

                        Коментар


                        • Някой да не би да има вътрешна информация за отчета, че така се промени цената тук?

                          Коментар


                          • Рекох ви, че аз ще съм в чакалнята по надолна гара къде корава зима, що ме преварвате бре?

                            Коментар


                            • Корадо-България" избра "Елана Трейдинг" за маркет-мейкър на БФБ - София

                              Целта на компанията е да затвърди позицията си на местния капиталов пазар

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Кака Дечка Разгледай мнение
                                Хм, мина някакъв обем, който ви вкара в тройката за деня /по обем/
                                Хубаво е да има обем ..гледам и акционерите вече са 710 и се доближаваме до заветната бройка 750

                                Коментар

                                Working...
                                X