IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корадо-България АД (KBG / LACH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

    Нали затова го пиша. Имах Х на брой акции преди сплита, сега са х1,5. Пуснах поръчка за всичките бройки платформата на Бенча си казва че може да им прекъсване заради цената, давам му ОК и си при поръчката за цялата бройка и си я постави поръчката. Не разбирам нещо аз може би?
    Супер.Аз не мога новите да продавам.
    мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение



      Хайде, пробвай!
      Нали затова го пиша. Имах Х на брой акции преди сплита, сега са х1,5. Пуснах поръчка за всичките бройки платформата на Бенча си казва че може да им прекъсване заради цената, давам му ОК и си при поръчката за цялата бройка и си я постави поръчката. Не разбирам нещо аз може би?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

        И защо да не могат да ги продават? Пускам си поръчката за всички бройки накуп и я приема. Няма логика да не може да ги продадеш след като вече са ти в сметката.


        Хайде, пробвай!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение
          Би трябвало да са ви по сметките,но да не можете да ги продавате.
          И защо да не могат да ги продават? Пускам си поръчката за всички бройки накуп и я приема. Няма логика да не може да ги продадеш след като вече са ти в сметката.

          Коментар


          • Би трябвало да са ви по сметките,но да не можете да ги продавате.
            мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

            Коментар




            • Нема
              Не препоръчвам никому нищо.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
                Някой с Карол получил ли е новите акции?
                Аз не

                Коментар


                • Някой с Карол получил ли е новите акции?

                  Коментар


                  • Айде ако бутенете под 8лв. цената може да си допълня още малко

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodimit Разгледай мнение
                      Имах в предвид падането от 9лв до 8.40,явно някой си нормализира бройките в портфейла.Имам и засега само купувам ,и при мен ги няма новите,предполагам днес или утре ще се появат.
                      Моите са влезли по сметката (Елана),но не могат да се търгуват още.
                      мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                      Коментар


                      • Имах в предвид падането от 9лв до 8.40,явно някой си нормализира бройките в портфейла.Имам и засега само купувам ,и при мен ги няма новите,предполагам днес или утре ще се появат.
                        Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение
                        къде видя разпродаване?
                        Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                        Коментар


                        • и аз ги нямам при карол още, браво на бенчовци и честито на печелившите!

                          Коментар


                          • къде видя разпродаване?
                            мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                            Коментар


                            • Затова ли се разпродава,че дойдоха новите акции
                              Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
                              Честито, акциите от сплита са вече заредени (Бенч).
                              Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
                                Честито, акциите от сплита са вече заредени (Бенч).
                                Честито !
                                В Карол още нищо няма

                                Коментар

                                Working...
                                X