IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корадо-България АД (KBG / LACH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не знам кой сипва... Някой бърза да бяга или мажо иска нови акционери. Аз лично се надявам на хубав отчет!
    Last edited by tony1975; 04.07.2018, 13:25.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

      Е те да вдига всяка година дивидента с 50% пък нека не са в индекса
      така си е, ами нека видим какво става на немския пазар...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        Тук май няма да видим Софикс тази година...
        Притеснителна е и ликвидността при това с маркет мейкър на борда!
        Е те да вдига всяка година дивидента с 50% пък нека не са в индекса

        Коментар


        • Тук май няма да видим Софикс тази година...
          Притеснителна е и ликвидността при това с маркет мейкър на борда!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Дружеството си е добро, мажо го лъска, има 622 участника, така че не е чак толкова далеч от софикс - ми струва си да ми стои в уочлистата
            Да, не е зле.
            Заслужава си следващата криза да се купи едно друго на 3-4 че даже и 5 ебитда.

            Коментар


            • Колеги,
              Как ви се струва ликвидността за последните четири месеца, когато оборота остава под 100 хиляди на месечна база?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                Като казваш че чакаш отдолу, и мен ме сърбят ръцете дивидента да го реинвестирам обратно тук
                Дружеството си е добро, мажо го лъска, има 622 участника, така че не е чак толкова далеч от софикс - ми струва си да ми стои в уочлистата
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  Успех, момци, аз чакам отдолу, ако изобщо ме огрее, ама и да не ме огрее, не е зор, друг източник на топлина ще намеря. Дано имате за по едно моренце с дивидента, пък ако да е екзотично
                  Като казваш че чакаш отдолу, и мен ме сърбят ръцете дивидента да го реинвестирам обратно тук

                  Коментар


                  • И в моята дивидента пристигна :-)

                    Коментар


                    • Успех, момци, аз чакам отдолу, ако изобщо ме огрее, ама и да не ме огрее, не е зор, друг източник на топлина ще намеря. Дано имате за по едно моренце с дивидента, пък ако да е екзотично
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Екстра, тук съм много доволен !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                          По сметките ли е вече?
                          В моята да

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            Благодаря за дивидента
                            По сметките ли е вече?

                            Коментар


                            • Благодаря за дивидента

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                                ???
                                Не ти разбрах тезата!
                                Сега лятото ще получим ЦЯЛ дивидент с печалбата от 2017, а есента след като е заверен отчета за второто полугодие и се види колко печелят 1H - тогава ще решат за още половин дивидент за 2018, просто няма да чакаш до лятото на 2019, ок?
                                Благодаря ти Тони ! Ако е по този начин би било идеално

                                Коментар

                                Working...
                                X