IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корадо-България АД (KBG / LACH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Някой с Карол получил ли е новите акции?

    Коментар


    • Айде ако бутенете под 8лв. цената може да си допълня още малко

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodimit Разгледай мнение
        Имах в предвид падането от 9лв до 8.40,явно някой си нормализира бройките в портфейла.Имам и засега само купувам ,и при мен ги няма новите,предполагам днес или утре ще се появат.
        Моите са влезли по сметката (Елана),но не могат да се търгуват още.
        мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

        Коментар


        • Имах в предвид падането от 9лв до 8.40,явно някой си нормализира бройките в портфейла.Имам и засега само купувам ,и при мен ги няма новите,предполагам днес или утре ще се появат.
          Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение
          къде видя разпродаване?
          Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

          Коментар


          • и аз ги нямам при карол още, браво на бенчовци и честито на печелившите!

            Коментар


            • къде видя разпродаване?
              мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

              Коментар


              • Затова ли се разпродава,че дойдоха новите акции
                Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
                Честито, акциите от сплита са вече заредени (Бенч).
                Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
                  Честито, акциите от сплита са вече заредени (Бенч).
                  Честито !
                  В Карол още нищо няма

                  Коментар


                  • Честито, акциите от сплита са вече заредени (Бенч).

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                      Аз съм един от тези засегнати Бях се настроил да закръглям надолу, но Корадо ме изненадаха приятно
                      Очевадно за теб съм го постнал.
                      Приятно харчене на разликата!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                        КОРАДО-България ще изпълни програмата си за премийно разпределение на акции до няколко дни

                        31 Август 2017 09:40




                        Акционерите на „КОРАДО-България" с брой акции преди увеличението на капитала, които не са четно число, ще бъдат компенсирани като броят на новите им акции ще бъде закръглян нагоре. Това се налага, тъй като според решението на Извънредното общо събрание от 9 август, акционерите вече притежаващи 2 акции, ще получават 1 нова.

                        Така например, акционер с 39 акции би имал право на 19,5 нови акции. С помощта на мажоритарния акционер КОРАДО A.S., който ще добави за своя сметка общо 119 акции на засегнатите акционери, на практика, притежателят на 39 акции ще получи 20 нови.

                        Последната дата за сключване на сделки с акции на "КОРАДО-България", в резултат на които приобретателят има право на участие в увеличението на капитала, беше 21.08.2017 г. Допълнителните акции ще бъдат получени до няколко дни с оглед на необходимото време за изпълението на всички процедурни стъпки.



                        http://www.infostock.bg/infostock/co...-kompensatsiya
                        Аз съм един от тези засегнати Бях се настроил да закръглям надолу, но Корадо ме изненадаха приятно

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                          Пак не се уточнява за нечетните числа как ще се процедира. Моя случай е такъв...
                          КОРАДО-България ще изпълни програмата си за премийно разпределение на акции до няколко дни

                          31 Август 2017 09:40




                          Акционерите на „КОРАДО-България" с брой акции преди увеличението на капитала, които не са четно число, ще бъдат компенсирани като броят на новите им акции ще бъде закръглян нагоре. Това се налага, тъй като според решението на Извънредното общо събрание от 9 август, акционерите вече притежаващи 2 акции, ще получават 1 нова.

                          Така например, акционер с 39 акции би имал право на 19,5 нови акции. С помощта на мажоритарния акционер КОРАДО A.S., който ще добави за своя сметка общо 119 акции на засегнатите акционери, на практика, притежателят на 39 акции ще получи 20 нови.

                          Последната дата за сключване на сделки с акции на "КОРАДО-България", в резултат на които приобретателят има право на участие в увеличението на капитала, беше 21.08.2017 г. Допълнителните акции ще бъдат получени до няколко дни с оглед на необходимото време за изпълението на всички процедурни стъпки.



                          http://www.infostock.bg/infostock/co...-kompensatsiya

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tedi79 Разгледай мнение
                            Ако някой знае тук кога да очакваме по платформите "новите" акции, моля да сподели?
                            Вероятно около месец след Екс Див датата, всичко е свързано с административна дейност, те и затова не са публикували точна дата. 25 Септември може би. Примерно защото е понеделник а преди това празници.

                            Коментар


                            • Ако някой знае тук кога да очакваме по платформите "новите" акции, моля да сподели?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                p_trade, проспекта е едно, действителността друго. Имаше проспекти и проспекти - например зхбг, или жп-инфраструктура, иначе казано - игра, логика и вероятност. някои се наиграха и на други проспекти. Прогнозите не могат да се изчисляват точно, не може да се предвиди всичко, пише го и в проспекта раздел риск.
                                Няма спор......... но действителността тук за момента е розова, исках все пак да кажа на колегата че спокойно могат да продължат с двуцифрения ръст на печалбата и през идните години ..имат капацитет , амбициозен мажо , стабилни инвестиции , огромен pay out ratio ...засега са 6 надявам се да продължат така ..

                                Коментар

                                Working...
                                X