IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корадо-България АД (KBG / LACH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • p_trade, проспекта е едно, действителността друго. Имаше проспекти и проспекти - например зхбг, или жп-инфраструктура, иначе казано - игра, логика и вероятност. някои се наиграха и на други проспекти. Прогнозите не могат да се изчисляват точно, не може да се предвиди всичко, пише го и в проспекта раздел риск.
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Някои се бутаха с лакти да продават на 7лв, после на 8 и 9лв, защото била скъпа, но акцията ги изненада неприятно и стигна 12.5 лв. Нека и сега да продават. Ще говорим след следващи отчет и когато дивидента стане двоен. Нямам препоръка.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение
        АВе господари на борсите....
        Тук от 9 го закарахте на 18 лева това фабрика бе... .Нещо не ви ли мига , мига... или пред очите ви е само зелено и 'сек'ва сигнализация е изключена??? Да не стане некоя трудова авария без сигнализацията...
        Кви 18 лева те гонят тебе ? И тук си има лимит разбира се но друг път ще кажа колко е според мен Искам само да видя какви са шансовете за СОФИКС по нататък , колко ще натоварят капацитета тази година, дивидента и дали ще започне да се прави бояджийския цех ( само оттам могат да спестят 2 млн разходи най малко ) . Разминаха се очевадно с прогнозите или поне закъсняха с изпълнението , но може да си направите труда да прочетете проспекта им за първото увеличение на капитала на 2.75 лв и колко печалба прогнозираха за 5 години напред . За мой късмет аз доста добре го прочетох навремето ....

        Не е препоръка за покупка или продажба

        Коментар


        • [QUOTE=VNM;n3230719]ами например ще ли и догодина да могат така да удвоят печалбатЪ [/QUOT

          догодина, ще ти отговоря на въпроса

          Коментар


          • ами например ще ли и догодина да могат така да удвоят печалбатЪ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение
              АВе господари на борсите....
              Тук от 9 го закарахте на 18 лева това фабрика бе... .Нещо не ви ли мига , мига... или пред очите ви е само зелено и 'сек'ва сигнализация е изключена??? Да не стане некоя трудова авария без сигнализацията...
              Хайде сподели с нас моля те на теб какво точно ти мига и те притеснява ?

              Коментар


              • Дано да стигне 18 ,нямам нищо против.
                мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                Коментар


                • АВе господари на борсите....
                  Тук от 9 го закарахте на 18 лева това фабрика бе... .Нещо не ви ли мига , мига... или пред очите ви е само зелено и 'сек'ва сигнализация е изключена??? Да не стане некоя трудова авария без сигнализацията...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                    И трите дядо попе и трите, и аз на трите, както инта каза софтрейдинга))) Браво Здравко, ще има мед за дядо поп на задушница)))))
                    Е и трейдинга де
                    Ето ми ги топ 5 по тежест:
                    1. Корадо
                    2. Хес
                    3. Софарма
                    4. М+С Хидравлик
                    5. Софарма Трейдинг

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение

                      Иха...събуждайте се преди да пишете статии.Пълна излагация
                      ГОлям майтап наистина,
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                        Е не може ли и от двете дядо попе и от двете ! На мен са ми номер едно и номер две по тежест с Хеса
                        И трите дядо попе и трите, и аз на трите, както инта каза софтрейдинга))) Браво Здравко, ще има мед за дядо поп на задушница)))))
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bat sali Разгледай мнение
                          "Търговията на Българската фондова борса (БФБ- София) продължава да е предимнo на червена територия, като акциите на Корадо - България изнендващо се сринаха с 29% въпреки добрите финансови новини около компанията"............................... и кое му е изненадващото след като правят сплит. И това от статия на Инвестор.
                          Иха...събуждайте се преди да пишете статии.Пълна излагация
                          мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                          Коментар


                          • "Търговията на Българската фондова борса (БФБ- София) продължава да е предимнo на червена територия, като акциите на Корадо - България изнендващо се сринаха с 29% въпреки добрите финансови новини около компанията"............................... и кое му е изненадващото след като правят сплит. И това от статия на Инвестор.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              Не се дразнете сега, но 20 стинки деведент на 10 кинт/папир надхвърля вече с доста и капитализацията на хес, където 20 стинки деведент го донася папир от 5 кинт. нале!?!?! Освен ако не бърка математиката, нека и инта да каже как ги смята!?))) Освен това имам все още и от златните папири...))) Нямам против още да растат.
                              Ти как сметна че ще раздадат дивидент по малък и от 6м печалба ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                Не се дразнете сега, но 20 стинки деведент на 10 кинт/папир надхвърля вече с доста и капитализацията на хес, където 20 стинки деведент го донася папир от 5 кинт. нале!?!?! Освен ако не бърка математиката, нека и инта да каже как ги смята!?))) Освен това имам все още и от златните папири...))) Нямам против още да растат.

                                Най елементарното е да заложиш с/у Софарма трейд , след това пък идват днешните ми сделки
                                с М+С х. -те пък си и "приличат" по устав .... абе все +++++ за КораВото, но пак ще стигнем до
                                този който накрая решава ; - Н.В. Цар Пазар !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X