IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Късно е чадо....
    Няма не искам....
    Хахахаха изгоря.Вече е в полезрението на обекта от столипиново.Сега ще има дълги постове с цитати от преди 2-3 г в стил ама ти така каза .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
      пакетите си вървят регулярно и явно, че акцията е намерила равновесие на тези нива
      (
      По добре хич да го не намира, ачи волатилността е основното и достойнство.
      Надоле/нагоре, няма значение, въпроса е да си скача..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
        Това Май са пакети договорени извън пазара, ако бяха да ги отвързват свободно, щеше да отиде на 1.40
        напротив ................. пакетите са договорени въз основа на пазарната цена на акцията в дадения момент

        ако тези пакети бяха договорени извън пазара то тогава можеше да се сключат на ОТС например ............. а там цената можеше да не е 1,40 , а на 0,014

        иначе по твоята логика купувача можеше да закара цената и на 1,80 ако не се беше появил продавач на 1,60



        интересно как гледате само от едната страна на пазара без да се съобразявате, че на пазара винаги има две страни които са се срещнали на определена цена за да има сделка

        Коментар


        • Това Май са пакети договорени извън пазара, ако бяха да ги отвързват свободно, щеше да отиде на 1.40

          Коментар


          • пакетите си вървят регулярно и явно, че акцията е намерила равновесие на тези нива

            ------------------------

            нищо не можах да закача днес

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
              Не съм се и стремял да общувам с него. Попитах го къде бъркам за двата дивидента и половина, а той почна да ми обяснява какъв човек съм . Е кой в този форум въобще го интересува колко е тъп "15%" ?
              Късно е чадо....
              Няма не искам....
              Last edited by X_Y; 25.05.2015, 17:59.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                Не съм се и стремял да общувам с него. Попитах го къде бъркам за двата дивидента и половина, а той почна да ми обяснява какъв човек съм . Е кой в този форум въобще го интересува колко е тъп "15%" ?
                вместо 3 дни да пишеш глупости из форума намери ли време да провериш кога се конвертират привилегированите???

                аз не съм баща ти за да ти давам всичко смляно в устата и ти само да преглъщаш ............ трябва и сам да се напънеш...

                Коментар


                • Стига дрязги, няма смисъл от това.
                  Дайте да разгледаме въпроса ще има ли проблем с Гърция до 5 юни или кредиторите ще клекнат и ще сключат споразумение и ще дадат още пари на Гърция.
                  Респ. дали се очаква едно слизане надолу за кратко време от уплашени инвеститори.
                  Или големите ще се споразумеят тихо и няма да клатят капиталовите пазари по света.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                    Не съм се и стремял да общувам с него. Попитах го къде бъркам за двата дивидента и половина, а той почна да ми обяснява какъв човек съм . Е кой в този форум въобще го интересува колко е тъп "15%" ?
                    Не му обръщай внимание.Той речника му се състои само от обиди.Елементарно момче което 2007-2009 загуби много пари.Дори и на роднините си парите профука.От тогава като чуе за спад и реагира болезнено.Спадовете дават чудесни възможности за печалба ама който няма кеш само гледа.Така е и при нашия обект.Особено обича да рови цял ден стари цитати и да прави дълги постове.Понякога много ме забавлява.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                      Избягяай да комуникираш с някой обекти.Те от яд и злоба ще се пръснат.Лошото е че и да го игнорираш то пак се намиса както столипинския готвач.Инвистирай внимателно и лека полека нещата ще се получат.
                      Не съм се и стремял да общувам с него. Попитах го къде бъркам за двата дивидента и половина, а той почна да ми обяснява какъв човек съм . Е кой в този форум въобще го интересува колко е тъп "15%" ?
                      Last edited by 15%; 24.05.2015, 20:57.
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                        Кому е нужна тази агресия бе човек? Ако съм сгрешил някъде, просто напиши къде .
                        Избягяай да комуникираш с някой обекти.Те от яд и злоба ще се пръснат.Лошото е че и да го игнорираш то пак се намиса както столипинския готвач.Инвистирай внимателно и лека полека нещата ще се получат.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                          Хим позициите ми са под 20% и купувам по малко, защото според мен голяма част от "по-читавите" са неоправдано скъпички. В момента на БФБ ме безпокоят единствено външните фактори.
                          Ще станат читавите по евтините но трябва време...а има много време като гледам нагласите....гледам и надин ги хванаха на прицел....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            Гледам че купуваш тим а си дългосрочен...щом харесаха бизнеса на цецо 1..2...кога ще харесат и бизнеса на ив.......?
                            Хим позициите ми са под 20% и купувам по малко, защото според мен голяма част от "по-читавите" са неоправдано скъпички. В момента на БФБ ме безпокоят единствено външните фактори.
                            Last edited by 15%; 24.05.2015, 18:22.
                            Пътека се прави камък по камък!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                              Кому е нужна тази агресия бе човек? Ако съм сгрешил някъде, просто напиши къде .
                              Гледам че купуваш тим а си дългосрочен...щом харесаха бизнеса на цецо 1..2...кога ще харесат и бизнеса на ив.......?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                                Кому е нужна тази агресия бе човек? Ако съм сгрешил някъде, просто напиши къде .
                                къде видя агресия в:

                                защо не погледнеш някъде да се информираш преди да дадеш поле на изява на фантазиите ти?
                                вместо да видиш проспекта когато емитираха привилегированите акции и тогава да напишеш кога се конвертират, ти се мъчиш да ръсиш акъл който очевидно ти липсва

                                или когато не знаеш нещо не взимай отношение по темата защото с глупостите си ще заблудиш други като тебе (например като циганина по-долу) които не четат

                                Коментар

                                Working...
                                X