IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от див осорляк Разгледай мнение

    имах предвид ,че не мислят да дават дивидент и затова изпускат от своите акции
    В грешка си! Не са спирали да купуват, дали обаче е през "несвързани" само те си знаят..... а дивидент ще има при всяко едно положение иначе Флагманъ е заминал в очите на инвеститорите.... въпроса е колко стот. ще е.... аз на тяхно място бих го увеличил с 10% за да покажа на всички кой е Флагманъ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

      Не е задължително ФФ да води до бягство от дивидент. Сигурен съм /няма как да го докажа/, че големите пакети, които минават на пазар са в "наши" хора.
      имах предвид ,че не мислят да дават дивидент и затова изпускат от своите акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от див осорляк Разгледай мнение
        увеличението на фри флота е интересно ако е вярно,диференциране на проблемите или бягство от дивидент ,друго лошо нещо не ми идва на акъл
        Не е задължително ФФ да води до бягство от дивидент. Сигурен съм /няма как да го докажа/, че големите пакети, които минават на пазар са в "наши" хора.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

          30.04.=53 267 395
          01.04.=52 405 145
          или греша?

          а при сфарм
          30.04.=
          48 299 350
          23.03.=
          48 308 647
          Така е.

          Но фри флота се отчита ежедневно.

          При Хима промяната е от 16.4.,а при Софарма последната промяна е от 2.4.- т.е. от преди повече от месец са промените.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

            Това къде и кога го видя ???
            30.04.=53 267 395
            01.04.=52 405 145
            или греша?

            а при сфарм
            30.04.=
            48 299 350
            23.03.=
            48 308 647
            Last edited by tony1975; 24.05.2020, 19:55.

            Коментар


            • увеличението на фри флота е интересно ако е вярно,диференциране на проблемите или бягство от дивидент ,друго лошо нещо не ми идва на акъл

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                ФФ расте...
                Това къде и кога го видя ???

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                  Ами няма да падне, кой ще продаде над 200т при положение, че ЦКБ купува неограничено. Просто искат да съберат колкото може акции на тези цени без да се вдига и после мноооогооо лесно ще отскочи до 1.50
                  Ще видим.И други като теб много пъти са казвали че няма да падне до 1 лв и са грешали .Това е Потъник човече.Не му вярвай щото ще изгориш.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                    Ами последно ти говореше че Хима нямало да падне под 1 лв и Батя ти пригласяше приказки за мъже .
                    Ами няма да падне, кой ще продаде над 200т при положение, че ЦКБ купува неограничено. Просто искат да съберат колкото може акции на тези цени без да се вдига и после мноооогооо лесно ще отскочи до 1.50

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                      Засега сържи твърдо около 1.10, подкрепата е повече от сериозна. Само че доколкото си спомням облога беше да падне под дъното 0.83 или Дау да падне под неговото дъно, нещо такова.... припомни ми
                      Ами последно ти говореше че Хима нямало да падне под 1 лв и Батя ти пригласяше приказки за мъже .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                        Това лошо ли е ?
                        А хубаво ли е?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          ФФ расте...
                          Това лошо ли е ?

                          Коментар


                          • ФФ расте...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                              Това прогнило корито скоро ще е под 1 лев и аз ще събирам бутилки уиски от спечелени басове .
                              Засега сържи твърдо около 1.10, подкрепата е повече от сериозна. Само че доколкото си спомням облога беше да падне под дъното 0.83 или Дау да падне под неговото дъно, нещо такова.... припомни ми

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                                Пали моторите
                                Нов вожд ли имате?
                                М.... . ш..... ..й.о!

                                Коментар

                                Working...
                                X