IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    Много ми е трудно с такива като теб....
    Или си неграмотник и не можуеш да смяташ проценти или си лъжец.....
    Това е цитати от твойте постове....
    Лъжецо, ако не беше се обаждал не на място, че съм ти продал на 41, това нямаше, да се случва. Очевидно е , че съм продал на 42.79, а не както ти излъга, на 41.
    Това е дразнещото, кривиш думите на хората, което е лъжа, лъжецо.
    The strongest stand last.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
      14.10.2015 11:11 45 42.790



      http://www.investor.bg/companies/GAGBT/view/



      15-20... все тая... продадох ги на 42.79, както искаш ги смятай.
      Много ми е трудно с такива като теб....
      Или си неграмотник и не можеш да смяташ проценти или си лъжец.....
      Това е цитати от твойте постове....
      Last edited by Andi11; 12.11.2015, 10:34.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        ГолЕм лъжец ,голЕмо нещо.....
        А спри се ....
        14.10.2015 11:11 45 42.790



        http://www.investor.bg/companies/GAGBT/view/



        15-20... все тая... продадох ги на 42.79, както искаш ги смятай.
        The strongest stand last.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
          Какъв ти е проблема с процентите?
          Ти модератор ли стана, взе да банваш нещо???

          При покупна 36 и печалба 20% продажната е 43, айде марш в първо отделение, не забравяй и граматика да минеш..
          Първоначално изпратено от Хайърсъзов! Разгледай мнение
          Аз се отървах на високото с 15% печалба, за ниското не знам, не ми е коНфортно там.
          ГолЕм лъжец ,голЕмо нещо.....
          А спри се ....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Време е за бан много се задържа с този ник Хайрсъзов......

            Аз не лъжа като циганин като в гагарин а мога да различавам тим обикн. и тим прив. и мога да смятам проценти от втори клас....ЗА РАЗЛИКА ОТ ТЕБ...
            АКО НЯМА ДА КАЖЕШ НЕЩО СЪЩЕСТВЕНО ПО ТЕМАТА .. отивай да учиш проценти ....
            Какъв ти е проблема с процентите?
            Ти модератор ли стана, взе да банваш нещо???

            При покупна 36 и печалба 20% продажната е 43, айде марш в първо отделение, не забравяй и граматика да минеш..
            The strongest stand last.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
              Ти голям химаджия ще излезеш, не че разпознаваш обикновени и привилегировани...
              С подобни мнения незапознат човек ще вземе, да си помисли, че си в час, че си адекватен.
              Време е за бан много се задържа с този ник Хайрсъзов......

              Аз не лъжа като циганин като в гагарин а мога да различавам тим обикн. и тим прив. и мога да смятам проценти от втори клас....ЗА РАЗЛИКА ОТ ТЕБ...
              АКО НЯМА ДА КАЖЕШ НЕЩО СЪЩЕСТВЕНО ПО ТЕМАТА .. отивай да учиш проценти ....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                до колко може да пада....
                Въпросът е кое ви харесва повече рязкото и силно сриване на акцията или бавното и постепенно падане с етапи на малки качвания.....

                Минал съм и през двете но това в момента ме изнервя до лудост това безвремие , въпреки че не участвам с големи суми.....
                През интервала 2008/11 имахме рязки падания но следваха и по големи качвания ...до 30% на акция а тук имаше и 100 %...
                Тогава дребните имаха през форума различни инициативи.....до 50 човека го потвърждаваха ,включително и аз...
                Ден без продажБи ,Три дни без продажби....,Ден за покупки , три дни само покупки.....
                Та така.....до 280 пункта ...
                Ти голям химаджия ще излезеш, не че разпознаваш обикновени и привилегировани...
                С подобни мнения незапознат човек ще вземе, да си помисли, че си в час, че си адекватен.
                The strongest stand last.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                  Наблюдаваме обаче, че най-засегнатите от неизвестностите, които имаш предвид, имат нещо като "пазарен щит", който никой не успява да пробие много месеци . Иначе и аз не съм голям оптимист краткосрочно, за да допълвам бясно, но вложеното вече не бих продал. Явно трябва търпение
                  до колко може да пада....
                  Въпросът е кое ви харесва повече рязкото и силно сриване на акцията или бавното и постепенно падане с етапи на малки качвания.....

                  Минал съм и през двете но това в момента ме изнервя до лудост това безвремие , въпреки че не участвам с големи суми.....
                  През интервала 2008/11 имахме рязки падания но следваха и по големи качвания ...до 30% на акция а тук имаше и 100 %...
                  Тогава дребните имаха през форума различни инициативи.....до 50 човека го потвърждаваха ,включително и аз...
                  Ден без продажБи ,Три дни без продажби....,Ден за покупки , три дни само покупки.....
                  Та така.....до 280 пункта ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение
                    Предполагам тази зима лифтът няма да работи заради неизвестността около едно конвертиране и едни критерии за оценка на активи.
                    Ама може и да греша
                    Наблюдаваме обаче, че най-засегнатите от неизвестностите, които имаш предвид, имат нещо като "пазарен щит", който никой не успява да пробие много месеци . Иначе и аз не съм голям оптимист краткосрочно, за да допълвам бясно, но вложеното вече не бих продал. Явно трябва търпение
                    Last edited by 15%; 11.11.2015, 21:26.
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                      Няма бе, спокойно

                      Просто вече липсват тълпи от паникьосани хора, които рутят цените с 10-тина %, особено без конкретни новини.
                      Съгласен съм,в алпийските спортове има различни дисциплини
                      По-скоро сме на гигантски слалом,а не спускане или СГС.
                      Предполагам тази зима лифтът няма да работи заради неизвестността около едно конвертиране и едни критерии за оценка на активи.
                      Ама може и да греша

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                        Да ти кажа аз силно се надявам каквото стане утре да свърши в рамките на деня,а не
                        да ни клатят като трудовашки колички до Коледа.
                        "да ни клатят като трудовашки колички до Коледа..."

                        Тук няма особено значение, дали цената ще "клюмне" до 1,25-1,20. При сегашните обстоятелства. Подобни стойности не са изкушаващи за вход, цени от 1,50 пък не може да бъде ръст. С други думи на пазара няма увереност за покупки, ако я имеше то тогава и 1,60 щеше да е "евтино" за влизане. Сега обаче и 1,30 е "скъпо"!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                          Относно бъдещето то ми се вижда мрачно.
                          А като ти се вижда мрачно, що купуваш?
                          Някак си противоречиш....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                            Гледам Флагмана пак се потопил и вече имаме нова много приятна ценичка от 1.35 лв


                            Ташко мамин сладък, ти под ямурлука ли беше?- кога 3 дана се търгува таЙзи хартия под 1,35 !!!
                            - Принципно погледнато - няма лошо който си го отигра през 10стишки -все файда но само за затворилите ГИ !!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                              ОК, аз пък направих предположение за утрешния ден, на което получих твоя отговор, който се оказва няма общо . Историята я знаем всички, въпросът е бъдещето.
                              Относно бъдещето то ми се вижда мрачно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                                През тези години имаше много чужди инвеститори, които излизаха, което не значи, че и сега няма да се намери някой да излиза, но вече мисля сме повече дребните, а един дребен не може да натисне цената.
                                Тези които 2014 зимата накупиха артиите на бфб те ще излизат още.Това не бяха българи тогава.Скоро чужденци на бфб забравете.

                                Коментар

                                Working...
                                X