IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

    А защо не изчакаш и да вземеш 5-6к под лефче?

    Няма шанс под левче, даже и близо до левче. Трябва да познаваш добре пазара, за да го знаеш. Днес взех 3к между 57 и 58

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
      Ще пробвам да взема днес поне още 5-6к под 1.60. Дано има кой да даде....
      А защо не изчакаш и да вземеш 5-6к под лефче?

      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
        Оборот нулев, на цялата борса, може би си чака корекция тук, друго обяснение нямам.
        Ами то от две години и половина сме в корекция, няма какво да чакаме, просто продължаваме напред.

        Коментар


        • Оборот нулев, на цялата борса, може би си чака корекция тук, друго обяснение нямам.

          Коментар


          • Ще пробвам да взема днес поне още 5-6к под 1.60. Дано има кой да даде....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение

              Флагманът заприлича на гемия, едва мърда, трюмовете дополовина с вода. шнорхела и той отдолу, дано не уплаши паламудите и калканите ако се потопи още към "дъното "
              За Потъник ли говорите ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение

                Флагманът заприлича на гемия, едва мърда, трюмовете дополовина с вода. шнорхела и той отдолу, дано не уплаши паламудите и калканите ако се потопи още към "дъното "
                Ще мръдне.... скоро..... познай накъде

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Евалата, брато, не те познавам, но си един от малкото, които си обявяват сделките, ит о веднага, а не след 6 месеца да ми каже как бил хванал дъно или връх! Пожелавам ти късмет и правилна преценка - флагманът си е флагман
                  Флагманът заприлича на гемия, едва мърда, трюмовете дополовина с вода. шнорхела и той отдолу, дано не уплаши паламудите и калканите ако се потопи още към "дъното "

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение
                    Е защо не купувате ? Нали много вярвахте в артиятаЯвно започвате да поумнявате ,но е много късно Хахахаха….
                    Не е само до акъла.Трябват и пари ама като нямат гледат.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение


                      АЗ, обаче, предлагам да си признаят тези, които си взеха по "малко" на 1,70
                      Аз бях един от тях и сега се червя, ама ти на никой не казвай и - а дано бързо отидем на 1,75, че да се поФаля през всички. Естесвено, взети на 1,60 и сръчно разкарани
                      Аз съм взимал и на 2,20, и на 2, и на 1,70 та и под това. Средната ми е 1,80. Докато прокуратурата не обвини някой от холдинга или цената не мине 3 лева , не мисля да ги продавам
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                        Като тръгне нагоре 1.75 ще го отнесе като малка гара и ще подсмърчаш в нивата отстрани изпращайки експреса с поглед.
                        Кви 1.75? Под 3 лв. нема да го броя за акостирал

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                          Аз купувам. Днес имам купени малко над 6000 артии на цени м/у 1.58 и 1.60.
                          Таргет 1,75 до края на Февруари!
                          Бравус!
                          Много фотогенично поставени стойности.

                          АЗ, обаче, предлагам да си признаят тези, които си взеха по "малко" на 1,70
                          Аз бях един от тях и сега се червя, ама ти на никой не казвай и - а дано бързо отидем на 1,75, че да се поФаля през всички. Естесвено, взети на 1,60 и сръчно разкарани

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                            Аз купувам. Днес имам купени малко над 6000 артии на цени м/у 1.58 и 1.60.
                            Таргет 1,75 до края на Февруари!
                            Евалата, брато, не те познавам, но си един от малкото, които си обявяват сделките, ит о веднага, а не след 6 месеца да ми каже как бил хванал дъно или връх! Пожелавам ти късмет и правилна преценка - флагманът си е флагман
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                              Мислиш ли,че има даже и малка вероятност тези от които си купил да са по-глупави от теб?
                              100%

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                                Аз купувам. Днес имам купени малко над 6000 артии на цени м/у 1.58 и 1.60.
                                Таргет 1,75 до края на Февруари!
                                Като тръгне нагоре 1.75 ще го отнесе като малка гара и ще подсмърчаш в нивата отстрани изпращайки експреса с поглед.
                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X