IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
    Ще се радвам ако е така , и в такъв случай е нужно да се държиш на ниво подходящо за сериозен инвеститор ......

    Така и не разбрах какво не ти харесва в прозрачността на Хим. , Керезов чете може да си вземе бележки ако кажеш нещо конкретно ....
    Излишни са споровете за това кой е по-сериозен инвеститор! Първо, че е безсмислено, второ - не определя крайния резултат.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
      Със сигурност съм по-сериозен инвеститор от теб!
      Ще се радвам ако е така , и в такъв случай е нужно да се държиш на ниво подходящо за сериозен инвеститор ......

      Така и не разбрах какво не ти харесва в прозрачността на Хим. , Керезов чете може да си вземе бележки ако кажеш нещо конкретно ....
      Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
        Със сигурност съм по-сериозен инвеститор от теб!
        Поредния сериозен инвеститор, който може би го е срам от стария му ник или пък е млад но сериозен инвеститор. решил сега да се отдаде на писане във форума, вместо да инвестира.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
          Нищо по същество пак не видях ?

          Не виждаш ли че олекваш така бе пич.....някакво мрънкане че си недоволен, като те попита човек от какво конкретно не си доволен , минаваш на обиди .......

          Ша знаеш че това е точно поведение на сериозен инвеститор на БФБ-то .......
          Със сигурност съм по-сериозен инвеститор от теб!
          BSE is dark and full of terrors...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
            Компания, свързана с "Химимпорт", купува вносител на камиони MAN
            http://www.capital.bg/biznes/kompani...?ref=cheteno24
            Чудничко , имам познат които работи за дистрибутора на МАН , ще го питам какво се говори из техните среди за това.
            Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
              Пич, точно на трол като теб няма какво и защо да обяснявам! Живей си със здраве!
              Нищо по същество пак не видях ?

              Не виждаш ли че олекваш така бе пич.....някакво мрънкане че си недоволен, като те попита човек от какво конкретно не си доволен , минаваш на обиди .......

              Ша знаеш че това е точно поведение на сериозен инвеститор на БФБ-то .......
              Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Компания, свързана с "Химимпорт", купува вносител на камиони MAN
                http://www.capital.bg/biznes/kompani...?ref=cheteno24

                Коментар


                • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
                  Не е моя работа да давам каквото и да било на когото и да е!

                  Но все пак за справка - от коя дата е последната корпоративна новина, официално публикувана от Химимпорт? Отчетите и други подобни не се броят!
                  +1

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                    Това го разбирам така ......не ме кефи прозрачността им но не знам точно какво искам.
                    Пич, точно на трол като теб няма какво и защо да обяснявам! Живей си със здраве!
                    BSE is dark and full of terrors...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
                      Не е моя работа да давам каквото и да било на когото и да е!
                      Това го разбирам така ......не ме кефи прозрачността им но не знам точно какво искам.
                      Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • [QUOTE=White Walker;1060020239]Не е моя работа да давам каквото и да било на когото и да е!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                          Добре де я дай описания как си я представяш прозрачността конкретно и сравни с някое по-прозрачно дружество , в смисъл да знаят от Хима кво да правят за в бъдеще че да ги харесаш?
                          Не е моя работа да давам каквото и да било на когото и да е!

                          Но все пак за справка - от коя дата е последната корпоративна новина, официално публикувана от Химимпорт? Отчетите и други подобни не се броят!
                          BSE is dark and full of terrors...

                          Коментар


                          • В смисъл дай пример за добрите практики при другите компании на БФБ, че така не ми става ясно какво в прозрачността при Хима. не харесва на инвеститорите....
                            Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
                              +1

                              Очевидно е, че Химимпорт нямат намерение да станат по-прозрачни от преди, така че няма как да сме убедени, че дивидентната им политика ще се задържи.
                              Добре де я дай описания как си я представяш прозрачността конкретно и сравни с някое по-прозрачно дружество , в смисъл да знаят от Хима кво да правят за в бъдеще че да ги харесаш?
                              Last edited by markoci; 17.08.2016, 11:38.
                              Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
                                Мдааа... свършиии горивото на тЪз ракета. Едни 4 ст. за 10 г. няма да ме накарат да вкарам и петаче в позицията.
                                +1

                                Очевидно е, че Химимпорт нямат намерение да станат по-прозрачни от преди, така че няма как да сме убедени, че дивидентната им политика ще се задържи.
                                BSE is dark and full of terrors...

                                Коментар

                                Working...
                                X