IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
    аз лично мисля, че има една една банка която няма да издържи теста и това ще окаже влияние върху цялата бг борса ...............
    - песимистичен - софикс 500-525 - хим 115-130
    Това плашило вече е демоде! Целта на стрес тестовете е профилактика и превантивно избягване на проблемите, за да се лекуват, а не да стават по-големи! Така че - добре дошли! - така трябва, за да сме спокойни, че всичко ще е ОК!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
      Голямо дърво ще е за тези с акциите.Трябва сърце да имат за да преживеят идващите загуби .
      Индианец, тия глупости някой твой колега тираджия ли ти ги обясни, докато чакате с камионите на паркинга.

      Коментар


      • Голямо дърво ще е за тези с акциите.Трябва сърце да имат за да преживеят идващите загуби .

        Коментар


        • не си спомням на вас двамата да съм ви давал съвет за да се чувствате задължени да ми връщате услугата сега ........... мислете върху вашите инвестиции и дерзайте...

          Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

          айде, време е за един RINGS превод

          Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

          Гледай да си купил преди юли догодина...тогава ще излезнат резултатите от стрес тестовете на банките
          аз лично мисля, че има една една банка която няма да издържи теста и това ще окаже влияние върху цялата бг борса ............... разбира се, че има достатъчно време за да се подготват, но сигналите които идват от самата банка, че "се бърка в кацата с меда", изобщо не ме успокоява...

          точно затова пишех, че може и да купувам през 2020-та ............ доста време има до тогава и не искам да правя прибързани окончателни решения на този етап

          нека видим и навън как ще се развие играта, но вариантите за мен са два:

          - оптимистичен - софикс 550-575 - хим 150-165
          - песимистичен - софикс 500-525 - хим 115-130
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
            днес цената отново расте ........... хубав ден за бълг.демокрация и не само ........... какво повече му трябва да човек?
            Гледай да си купил преди юли догодина...тогава ще излезнат резултатите от стрес тестовете на банките

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
              днес цената отново расте ........... хубав ден за бълг.демокрация и не само ........... какво повече му трябва да човек?
              айде, време е за един RINGS превод

              Коментар


              • днес цената отново расте ........... хубав ден за бълг.демокрация и не само ........... какво повече му трябва да човек?
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

                  Каква е тая схема с многоточията с по 10 точки? Мега гадно е за гледане...(многоточие с 3 точки)
                  ами ............ що ги четеш тези 10 точки? .......... за да ти е мега гадно ли?

                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                    Аз примерно мисля, че ще има рали и цената ще излети.
                    Грешно мислиш.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                      пенчо ............ тук се коментира ХИМИМПОРТ

                      пенчо .............. не съм се хвалил, а ти отговорих, че не само нямам ордери в ляво, но нямам и пари по сметки по посредните ............... дори нямам инсталирана нито една платформа за търговия на БФБ на компа

                      пенчо ........... има лични съобщения за всичко останало

                      пенчо ........... надявам се, че не ти е сложно да го разбереш
                      Каква е тая схема с многоточията с по 10 точки? Мега гадно е за гледане...(многоточие с 3 точки)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                        чакай сега, нали ти се хвалеше колко би плащал?
                        пенчо ............ тук се коментира ХИМИМПОРТ

                        пенчо .............. не съм се хвалил, а ти отговорих, че не само нямам ордери в ляво, но нямам и пари по сметки по посредните ............... дори нямам инсталирана нито една платформа за търговия на БФБ на компа

                        пенчо ........... има лични съобщения за всичко останало

                        пенчо ........... надявам се, че не ти е сложно да го разбереш
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • чакай сега, нали ти се хвалеше колко би плащал?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

                            уау, значи имаш
                            пенчо ............. гледай си там портфейла и не се напъвай да правиш сметка на хората защото очевидно не се справяш...

                            пенчо ........ съсредоточи се върху тема ХИМИМПОРТ .......... ако можеш, де
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                              за цитираната сума се плаща 100 лв. месечна такса
                              уау, значи имаш 4,000,000???

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

                                айде, чакаме те

                                ако съдим по по таксата която би плащал на ИП-то (1,000 лв), имаш 400,000, така че ще дадащ доста мощен тласък на ракетата
                                за цитираната сума се плаща 100 лв. месечна такса
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X