IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    днес продаваха и през Интеркапитал и Евро финанс
    интеркапитал предлагаха 200
    карол предлагаха 100

    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

      ОК де ама защо продават, зашото заредиха в ниското на 1,05 или защото някой ги натиска и не им дава повече.
      продават защото им е дошъл таргета и защото са решили, че на 1,7? ще излезнат от тази инвестиция

      Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
      Ако аз имам 300 К се дърпам и ако пазара е чакал тия бройки и хукне нагоре на 2,20 и на пазар да ги сипеш пак няма да можеш да смъкнеш цената до 1,70 (образно казано) Така че има някаква игра дето не я разбираме тук ама.... гадни спекуланти сме.

      не е препоръка за нищо.
      нали това направиха и те ............... оставиха цената да стигне до 1,77 и после натиснаха до 1,68 ................. после пазара като стигна до 1,62? те се дръпнаха и сега отново сипват над 1,70

      нищо необичайно ............... едни влизат, а други излизат ................ всеки ден хиляди акции сменят притежателите си...

      по интересно ми е като си продадат акциите къде ще вложат парите си защо алтернативите не са много в сегашните времена:
      --- банков депозит ли?
      --- облигации ли?
      --- ДЦК ли?
      --- злато или други ценни метали ли?
      --- бетон и тухли във фекалния залив ли?
      --- акции даващи дивиденти ли? ........... като ХИМ например

      не виждам по-добра акция от ХИМ-а .............. от една страна е сред най-подценените на БФБ, а от друга страна си получаваш дивидент .............. дори и да няма капиталова печалба имаш доход който е по-добър от всичко изброено по-горе...

      не е препоръка, имам акции - може и да са грешни изводите ми, но така мисля и ако има други мнения ще се радвам да се запозная с тях...
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
        [ATTACH=CONFIG]temp_8109_1484245470572_738[/ATTACH]

        Да повозиш държавата ... за 30 млн. лв."България ер" е на път да спечели мегапоръчка за самолетни билети, след като разчисти конкуренцията.
        "България ер" е на път да спечели първо място в най-голямата процедура за самолетни билети за нуждите на цялата администрация, обявявана до момента. Тя е за 30 млн. лв., а целта на поръчката е да се обезпечи българското председателство на Съвета на Европейския съюз, което ще се случи през първата половина на 2018 г. Поръчката е централизирана и се провежда от Министерството на финансите, като след това всяко ведомство ще може чрез малки поръчки да избира между вече избраните кандидати и техните оферти.

        http://www.capital.bg/biznes/kompani..._za_30_mln_lv/
        Абе, да не правят врътки на WIZZ, да се намесят и RYAN. Да свалят цените до Варна и Бургас.... Пък да си возят държавата

        Коментар


        • днес продаваха и през Интеркапитал и Евро финанс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

            Няма да са толкова май,вероятно има и други големановци продавачи!
            днес, вчера и онзи ден минаха 320 К акции ............. ИП търсеха купувачи на два пакета общо за 300 акции (100+200) ................ сега колко от тези 320 акции са продадени от двамата големановци и колко бройки са продали други не знам точно, но в следващите нколко сесии ще се разбере...
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар




            • Да повозиш държавата ... за 30 млн. лв."България ер" е на път да спечели мегапоръчка за самолетни билети, след като разчисти конкуренцията.
              "България ер" е на път да спечели първо място в най-голямата процедура за самолетни билети за нуждите на цялата администрация, обявявана до момента. Тя е за 30 млн. лв., а целта на поръчката е да се обезпечи българското председателство на Съвета на Европейския съюз, което ще се случи през първата половина на 2018 г. Поръчката е централизирана и се провежда от Министерството на финансите, като след това всяко ведомство ще може чрез малки поръчки да избира между вече избраните кандидати и техните оферти.

              http://www.capital.bg/biznes/kompani..._za_30_mln_lv/
              Last edited by Innocent; 12.01.2017, 20:49.

              Коментар


              • Защо да не е логично. Математически А+Б<=А няма причина да не е верен израз.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                  Логично ли е ?
                  Според мен във всяко нещо може да се търси логика дори и тук противно на обратното мнение.

                  Коментар


                  • Логично ли е ?

                    Коментар


                    • Хммм май паритета между банката и майката ще е по-скоро от колкото си мислех.

                      Коментар


                      • Тия тук ме притесняват.Не ма кефят.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                          Н

                          Не ме плашат продавачите, а купувачите.
                          Това май е най-верно!

                          Коментар


                          • Н
                            Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                            Няма да са толкова май,вероятно има и други големановци продавачи!
                            Не ме плашат продавачите, а купувачите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                              Няма да са толкова май,вероятно има и други големановци продавачи!
                              ОК де ама защо продават, зашото заредиха в ниското на 1,05 или защото някой ги натиска и не им дава повече. Ако аз имам 300 К се дърпам и ако пазара е чакал тия бройки и хукне нагоре на 2,20 и на пазар да ги сипеш пак няма да можеш да смъкнеш цената до 1,70 (образно казано) Така че има някаква игра дето не я разбираме тук ама.... гадни спекуланти сме.

                              не е препоръка за нищо.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                                не четеш ли какво пиша?!?!?

                                двама общо имаха 300 ............ вчера и днес заминаха 260 до тук ................. останаха още 40 ............. даже няма и толкова ............. а до довечера са 4ао

                                брой до 40 и "глей кво стаа, братооо"
                                Няма да са толкова май,вероятно има и други големановци продавачи!

                                Коментар

                                Working...
                                X