IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тука ако купува основно батко, къде отива освободения кеш?
    Горе долу е към 6, 7милки, грубо.

    Коментар


    • 2 CHIM Химимпорт АД 2,410 577 547 524,04
      3 SFARM Софарма АД 4,270 575 587 026,16

      Коментар


      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

        никога не казвай никога ....
        и аз си го помислих това когато писах:

        това което се случи последните 30-40-50 г. с петрола повече никога няма да се върне...
        сигурно си спомняш, че в края на 70-те години петрола струваше няколко долара за да стигне $150 преди десет години

        такъв ръст от 2000% повече няма да видим освен, ако от сегашните $50-60 цената не се вдигне над $1000
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Всичко което купих днес идва от Карол, предполагам от дребни държатели.....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

            мда

            хората по света са глупави и ще се оставят на арабелите и на путин да им продават петрола на $150 и на $200

            в интересни времена живеем и всичко се развива със страшна сила ................. това което се случи последните 30-40-50 г. с петрола повече никога няма да се върне...
            никога не казвай никога .... според мен петрола до 2-3 години пак ще близне 100 долара.
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

              мда

              хората по света са глупави и ще се оставят на арабелите и на путин да им продават петрола на $150 и на $200

              в интересни времена живеем и всичко се развива със страшна сила ................. това което се случи последните 30-40-50 г. с петрола повече никога няма да се върне...
              Не казвай голяма дума ,150-200 долара хич не са мираж.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                Заводът за биодизел може да се окаже една добра инвестиция ако петролът надхвърли 100 долара.
                мда

                хората по света са глупави и ще се оставят на арабелите и на путин да им продават петрола на $150 и на $200

                в интересни времена живеем и всичко се развива със страшна сила ................. това което се случи последните 30-40-50 г. с петрола повече никога няма да се върне...
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                  ми предложи им някоя такава компания ............. може да те почерпят с нещо ................ то компании с активи близки до неразпределената печалба седят и чакат ХИМ-а

                  хората не са прости, а пари в момента бол ....................... единствено ХИМ се търгуваше на 1/10 част от активите си, но нещата започват да се оправят

                  аз смятам, че във времена като сегашните трябва да прекструктурират бизнеса и да реализират онова от което не се нуждаят .................. виждаме, че вече втора година не могат да продадат завода за биодизел, че дори и не могат да го дадат под наем

                  тази и другата година не разкарат ли шкартото в портфейла си при наличието на толкова много напечатани пари в Европа, САЩ и по света ................. то ще им се наложи да чакат следващия бизнес цикъл след 10 години пак
                  Заводът за биодизел може да се окаже една добра инвестиция ако петролът надхвърли 100 долара.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                    ми предложи им някоя такава компания ............. може да те почерпят с нещо ................ то компании с активи близки до неразпределената печалба седят и чакат ХИМ-а

                    хората не са прости, а пари в момента бол ....................... единствено ХИМ се търгуваше на 1/10 част от активите си, но нещата започват да се оправят

                    аз смятам, че във времена като сегашните трябва да прекструктурират бизнеса и да реализират онова от което не се нуждаят .................. виждаме, че вече втора година не могат да продадат завода за биодизел, че дори и не могат да го дадат под наем

                    тази и другата година не разкарат ли шкартото в портфейла си при наличието на толкова много напечатани пари в Европа, САЩ и по света ................. то ще им се наложи да чакат следващия бизнес цикъл след 10 години пак
                    Имат много и ключови активи. Според мен с една добра стратегия, може да се постигне наистина много.
                    Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

                      Мажоритара не продавал !
                      я вземи последните 3 годишни отчета и смятай

                      ако не можеш да се ориентираш в отчетите то тогава може да търсиш "картинките" които съм качвал в темата
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

                        Колега, а няма ли вероятност "Групата" да купи друга компания, различна от посочената с активи близки до не разпределената печалба ?
                        ми предложи им някоя такава компания ............. може да те почерпят с нещо ................ то компании с активи близки до неразпределената печалба седят и чакат ХИМ-а

                        хората не са прости, а пари в момента бол ....................... единствено ХИМ се търгуваше на 1/10 част от активите си, но нещата започват да се оправят

                        аз смятам, че във времена като сегашните трябва да прекструктурират бизнеса и да реализират онова от което не се нуждаят .................. виждаме, че вече втора година не могат да продадат завода за биодизел, че дори и не могат да го дадат под наем

                        тази и другата година не разкарат ли шкартото в портфейла си при наличието на толкова много напечатани пари в Европа, САЩ и по света ................. то ще им се наложи да чакат следващия бизнес цикъл след 10 години пак
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Тук нещата започнаха да стават сериозни.

                          Коментар


                          • https://m.youtube.com/watch?v=OGJaGfVINAo

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                              ...... като видиш, че сантимента се променя трябва да можеш много бързо да оцениш новата ситуация и да яхнеш вълната нищо, че си пропуснал десетина процента например ............. хвани останалите 50-80-100% профит
                              А дано да познаеш за % профит

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                                честно казано ми е интересно, че никой не ме подкрепи във форума при положение, че от няколко години мажо и сие разпродаваха яко ХИМ-а

                                иначе не мисля, че им е заговорила съвеста ................. по-скоро кеша приготвен за ЧЕЗ седи без да носи доходност, явно няма те да са купувачите на енергодружеството и сега парите се връщат отбратно на мястото си...
                                Мажоритара не продавал !

                                Коментар

                                Working...
                                X