IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    +1
    Ма като няма какво да си пишем Иначе съни е права - мъдростта на вековете, изразена в басни, пословици, приказки, песни и т.н., е определено позабравена от нас и непозната за младото поколение, защото не може да се събере в един статус за фейса...

    По темата - да видим и днес каква ще е реакцията, вчера определено ми хареса
    Днес има вероятност да минем и без нито една сделка по позицията. Спешна работа явно никой няма. Ще гледаме филма. Много колеги казаха, че нашият пазар не е развит, а дялов.Няма ги лостовете - къси, маржин .......С две думи - купуваш акции, чакаш си дивидентите и си живееш живота ( разбира се ,когато тези пари не ти трябват сега, а са инвестиция за в бъдеще, за пенсия, за......който за каквото си избере, защото в банка е по- зле).

    Коментар


    • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

      Че тогава, защо крепи акцията в последните минути?
      За да пада плавно !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
        Помислих,че съм объркал форума и че съм влезнал във форум за детски приказки.
        +1
        Ма като няма какво да си пишем Иначе съни е права - мъдростта на вековете, изразена в басни, пословици, приказки, песни и т.н., е определено позабравена от нас и непозната за младото поколение, защото не може да се събере в един статус за фейса...

        По темата - да видим и днес каква ще е реакцията, вчера определено ми хареса
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
          Кое не Ви харесва на движението? Два месеца ръст сега ще върне, ако е рекъл Господ няма да докара до 1.7
          Според мен купувача смени тактиката сега ще продава на пазарна за да увлече треперушките и ще им обира бройките. Видно е че има обем. Сигурно има и някой друг среден пакет, който ще се прибере. Ще видим.
          Не е препоръка!
          Че тогава, защо крепи акцията в последните минути?

          Коментар


          • Помислих,че съм объркал форума и че съм влезнал във форум за детски приказки.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkolev Разгледай мнение
              От тези 600 хил. през последния месец 400 хил. са отишли при мажоритаря ?
              Според мен много повече. Спомнете си, че само 400 000 бр. ги прибра на 2,30лв. и то скоро. Ти кой мислиш, че купува по- големите пакети - аз и ти ли ( дребните риби ). Дългият преход на излизане на чужденците, къде мислиш отидоха тези бройки. Ние сме една дребна цаца и БАТКО ни води за носа и то когато си иска и накъдето си иска. Според мен сега е периодът за събиране на акциите в ръцете на БАТКО, а после ще ни каже колко стотинки ще си плати дивидент, а който иска дивидент - по-скъпа цена на акцията. При условие, че печалбата на ХИМА е +33% ...... нека се панира който иска.....ХИМА стана дивидентна акция, най-високо ликвиданата е, с голямо отклонение на цената. СОФАРМА я затапиха и борсата ни стои на едно място. Абе то само ХИМА януари поведе СОФИКС- е затова ще си остане ФЛАГМАН. А ФФ:

              Код Име Среднодневен обем Бр. дни Ср.брoй сделки Free float
              6C4 Химимпорт АД-София 58244.10 20 35.45 20.74

              Разсъждавах на глас. Не препоръчвам нищо.
              Last edited by radon222a; 22.03.2018, 22:59.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Може да е от уискито, ама не те разбрах отново?
                Ма пийс да е и по възможност хаирлия
                Много е добър човекът, но пише с диалект и не всичко му разбирам, въпреки, че го чета и препрочитам. Просто не всички знаем неговият начин на изразяване.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение
                  Липсва ми мнението на polki
                  Не се заяждам !
                  ДА! И аз се чудех за деня какво липсва - а то polki ! Освен да го помолим човешки да напише неговата гледна точка - доказал се е, че е в час и е запознат- поне влиза в директен спор с всеки и си защитава тезата с цитати и факти. Дано да ни обърне внимание, а не да ни чете и ....... кой знае как ни се смее сега, че не разбираме ситуацията. Едни продават в суматохата, а други купуват, прехвърлиха се пакетчета на 2,27 лв., гледам и нови колеги се включват в търсенето на истината. Полки вземи да светнеш лампата, че в тая тъмница нищо се не види и не знаем какво става!



                  Извинявам се за болднатият текст. Копорах името на Полки и целият текст продължи в такъв вид,
                  Last edited by radon222a; 22.03.2018, 22:30.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                    Груйче, в темата сме, смигането ми бе за тука, ако и да не спомняш, аз много не дращя!
                    Виж ся , туй да не е кат препоръка , пък и не съм за пример!
                    Може да е от уискито, ама не те разбрах отново?
                    Ма пийс да е и по възможност хаирлия
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                      А от скука и безделие започвам и във форума да пиша от скоро!
                      Бегай БЕ

                      Коментар


                      • Груйче, в темата сме, смигането ми бе за тука, ако и да не спомняш, аз много не дращя!
                        Виж ся , туй да не е кат препоръка , пък и не съм за пример!
                        Last edited by inta53; 22.03.2018, 21:40.

                        Коментар


                        • А от скука и безделие започвам и във форума да пиша от скоро!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                            Инта, ценя усилията ти да даваш воля на детското у себе ) Дано успееш да го запазиш през годините

                            То хубаво - детското , ама нема кой да ме издържа веке! - Масраф чине!

                            Коментар


                            • Здравей
                              човека който имам в предвид много добре знае кой е и как търгува.но. Едва ли ще има смелост да ми пише.колкото до другото и аз съм мислил да се махам...много пъти през многото години седене и чакане да дойдат оборотите...нещо да се случи...но взех решението си през 2003 ще остана.и докато мога ще играя на БФБ!

                              Коментар


                              • Инта, ценя усилията ти да даваш воля на детското у себе ) Дано успееш да го запазиш през годините

                                Коментар

                                Working...
                                X