IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Стигнахме и до паритет с банката тук. Или Хима е доста подценен или банката - надценена. Много интересно е какво ще следва. Друго интересно е защо админите трият мнения, в които не се нарушават правилата.
    Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

    Коментар


    • доста интересно - бе изтрит пост, който казваше, че Химимпорт е много подценен ако се гледат активи ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от continental

        Аз тук вече имам толкова малко акции, че на практика за мен е без значение накъде ще се движи цената.

        Пожелавам успех на всички, които са решили да заложат на тази акция в дългосрочен план!
        Доста смело изказване.

        Коментар


        • От дясно едни облаци излязоха....ще иде май и под 1.5

          Коментар


          • Ново дъно

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
              Предният път когато Софикс беше на тия нива акциите от групата на Химимпорт с изключение на банката бяха двойно по-скъпи.
              А знаеш ли 2008 когато Софикс беше на тия нива ХДПАТ колко струваше? Този тип разсъждения на мен лично са ми леко странни. Ама ако стане работата на ЕТФ-а в Лондон си мисля че и тук ще го усетите.

              Коментар


              • Много отчаяние в тази тема.И на офертите

                Коментар


                • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
                  Да, за тези, които сме от повече време на борсата изглежда странно. Алкомет почти го настига по капитализация, Софарма, ЧЕЗ, ПИБ и Монбат го изпревариха отдавна. Но това е тежката дума на пазара.
                  Да, и които не вярваме че в тази ситуация пазара е прав, си купуваме и увеличаваме пакетите с надежда че в един момент ще се окажем по прави от пазара и той ще тръгне да се коригира в нашата посока

                  Коментар


                  • Да, за тези, които сме от повече време на борсата изглежда странно. Алкомет почти го настига по капитализация, Софарма, ЧЕЗ, ПИБ и Монбат го изпревариха отдавна. Но това е тежката дума на пазара.
                    Мненията ми не са препоръка за търговия.

                    Коментар


                    • Предният път когато Софикс беше на тия нива акциите от групата на Химимпорт с изключение на банката бяха двойно по-скъпи.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение

                        1. Половин дивидент по превилигированите трябва да бъде платен.

                        2. Заяви се намерение за раздаване на дивидент по обикновените акции, така както се раздаде за миналата година, но няма как да знаем със сигурност, докато не се случи.
                        благодаря, ще чакаме ОС

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                          имам 2 въпроса за последният дивидент по прив. и очакван по обикновните:

                          1. тази година трябва да се плати последният дивид. от 0.199лв по привилигированите за миналата година, който ги е имал към определена дата, нали така и имаше ли и някаква добавка, мисля че съм пропуснал?
                          2. може да съм пропуснал, но очаква ли се по обикн. дивидент за 2016?

                          и мерси предварително на отговорилите!
                          1. Половин дивидент по превилигированите трябва да бъде платен.

                          2. Заяви се намерение за раздаване на дивидент по обикновените акции, така както се раздаде за миналата година, но няма как да знаем със сигурност, докато не се случи.
                          Мненията ми не са препоръка за търговия.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                            имам 2 въпроса за последният дивидент по прив. и очакван по обикновните:

                            1. тази година трябва да се плати последният дивид. от 0.199лв по привилигированите за миналата година, който ги е имал към определена дата, нали така и имаше ли и някаква добавка, мисля че съм пропуснал?
                            2. може да съм пропуснал, но очаква ли се по обикн. дивидент за 2016?

                            и мерси предварително на отговорилите!
                            За миналата година понеже "превъртането" беше средата на годината има да се плаща половин дивидент по привилегиите не цял. А за 2016 чакаме да се каже ще ли има или не

                            Коментар


                            • имам 2 въпроса за последният дивидент по прив. и очакван по обикновните:

                              1. тази година трябва да се плати последният дивид. от 0.199лв по привилигированите за миналата година, който ги е имал към определена дата, нали така и имаше ли и някаква добавка, мисля че съм пропуснал?
                              2. може да съм пропуснал, но очаква ли се по обикн. дивидент за 2016?

                              и мерси предварително на отговорилите!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                                Те са безналични и даже за тоалетната не стават,но въпросът е за друго.
                                Това със безналичните бе симпатично прозрение !!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X