IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Правя си розетки с акциите и ми дреме на големия шлем.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение

      Минава през 1.50 - 1.52 за нов връх.
      Ето го мераклийското,да се чуди човек кой е по-важен продавачът или купувачите?

      Коментар


      • Просто импас..

        Коментар


        • Пак ли дълбаем

          Коментар


          • И аз я четох вчера и не знам какво да пиша ,то тука се трие ,блокира и т.н

            Коментар


            • интересна статия ... http://www.capital.bg/biznes/kompani...iia_e_skochil/

              Коментар


              • FF от почти месец е непроменен

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
                  А защо биха правили подобно нещо?
                  Щот сме любители на световната конспирация и еврейския заговор
                  Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                    Неистово натискат....... със собствени средства
                    Искаш да кажеш, че продавач е някой посредник от групата на Хима или ...?

                    Коментар


                    • А защо биха правили подобно нещо?

                      Коментар


                      • Неистово натискат....... със собствени средства

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

                          Не мога да се въздържа, да не се съглася. А и ако при Хим има спад на печалбата, то при Банката има увеличение на печалбата, пък не скача. Но скоро ще има ръст. Някои се направиха, че не са се хващали на бас, но това не ми попречи да позная цената към края на миналата година.
                          Признах те бре....Евала още веднъж !
                          И 10 лв ще ти пратя където кажеш, но защо ти са нетрудови доходи без документ....Ще предизвикаш данъчните да те ревизират....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

                            Не мога да се въздържа, да не се съглася. А и ако при Хим има спад на печалбата, то при Банката има увеличение на печалбата, пък не скача. Но скоро ще има ръст. Някои се направиха, че не са се хващали на бас, но това не ми попречи да позная цената към края на миналата година.
                            Това ще и не ще са две различни работи.Ако мажо не регулира нещата по вероятно да не ще, иначе откакто върви търговията
                            лафмоабета е един и същ.Най-важно е доверието и загубиш ли го всички алабализми са излишни.
                            Last edited by Grosss; 09.03.2017, 11:51.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение

                              А ако на хима печалбите останат такива каквито са сега,по зле ли ще изглежда?
                              Не мога да се въздържа, да не се съглася. А и ако при Хим има спад на печалбата, то при Банката има увеличение на печалбата, пък не скача. Но скоро ще има ръст. Някои се направиха, че не са се хващали на бас, но това не ми попречи да позная цената към края на миналата година.
                              Last edited by balarev; 09.03.2017, 11:17.

                              Коментар


                              • И преди, и сега 1.60 се оказа доста ключово ниво
                                Last edited by PIMP; 09.03.2017, 11:04.

                                Коментар

                                Working...
                                X