IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Според очакванията засега, да видим края на сесията как ще е и накъде ще поемем. пак се отвори гап, което не ме кефи особено, но здраве да е, чакам си тройката
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

      Как разбра че е добър отчета като ако не бяха положителните баланси от 'други' финансови приходи и еднократни положителни ефекти от финансови операции си бяха на сносна загуба ? Кажи кое го прави добър отчета според теб ?
      Резултата .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
        А според мен нищо няма да се случи днес. "Големия" няма да пазарува, защото всички точно това очакват.
        Продавачите ще си повишат офертите,купувачите ще гонят влака.Тя цената и без него ще се повиши. И "големият" кога ще се включи? На 5лв,за да ни изненада?!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
          А според мен нищо няма да се случи днес. "Големия" няма да пазарува, защото всички точно това очакват.
          И аз така мисля, но ми е интеерсно какво ще стане. Ако пък взема, че не позная - още по-добре
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • А според мен нищо няма да се случи днес. "Големия" няма да пазарува, защото всички точно това очакват.
            The strongest stand last.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

              Как разбра че е добър отчета като ако не бяха положителните баланси от 'други' финансови приходи и еднократни положителни ефекти от финансови операции си бяха на сносна загуба ? Кажи кое го прави добър отчета според теб ?
              Тук официалните резултати никога не са били важни за тренда.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от HiperioN Разгледай мнение
                Не знам за ас, но аз лично не се сдържах и взех ОЩЕ малко акции днес.
                Вярвах, че отчета ще бъде добър. Сега вървим уверено към 4+
                Как разбра че е добър отчета като ако не бяха положителните баланси от 'други' финансови приходи и еднократни положителни ефекти от финансови операции си бяха на сносна загуба ? Кажи кое го прави добър отчета според теб ?
                Last edited by p_trade; 06.03.2018, 09:44.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение

                  Може пък днес, някои да успеят да си ги върнат
                  То винаги е възможно само зависи на каква цена.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                    Миченцата продадоха и сега ще бъдат ритуално изтърбушени отзад.
                    Може пък днес, някои да успеят да си ги върнат

                    Коментар


                    • Миченцата продадоха и сега ще бъдат ритуално изтърбушени отзад.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        Батюшка!? това пък какво беше) Ще изкъртваш някой кинт или ?! !?) Че преди 10 години не са ли имали и 100% по-голяма печалба !?)))
                        Виж табличката :
                        ....................
                        Честит 3ти Март! )
                        Правилно е да гледаме миналото, но да не си затваряме очите за настоящето ...и тенденцията )

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          И аз го забелязах, това с датата, че найвероятно ще почакаме до 1ви май но си рекох да не им разваляме миговете щастие до вторник - деня на отрезвяването
                          Много ли ще пиете !?

                          Коментар


                          • И аз го забелязах, това с датата, че найвероятно ще почакаме до 1ви май но си рекох да не им разваляме миговете щастие до вторник - деня на отрезвяването
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

                              И повишени приходи още през първото тримесечие на 2018. Ще видим отчета на 31 март
                              Сигурен ли си, че това е точната дата?
                              Last edited by Агресивен бик; 03.03.2018, 11:01.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

                                И повишени приходи още през първото тримесечие на 2018. Ще видим отчета на 31 март
                                И на мен ще ми е интересно да го видя тоя отчет на 31 март .

                                Коментар

                                Working...
                                X