IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Хима, ЦКБ, Зрънчо изостават, На втора и трета скорост се движат. Хубавото е, че там тази които продаваха вече фалираха. на 1.10 много продаваха Хима - къде са сега, ЦКБ на 1 лв. много се разпродадоха - и там фалит. Винаги когато си на втора или трета скорост, имаш шанс да привключиш на по-горна скорост и да се ускориш. А тези дето сега са на висока скорост изброените - Монбат, ФИБ, Планината, те няма къде да мърдата вече, само надолу имат път.
    Bulls on BSE

    Коментар


    • жалко за Хима и ЦКБ - очаквах те да са рамо до рамо със СОФАРМА и да пробият 625, но уви....във Варна са намислили друго.
      Продължавам да считам за странно и решението им да не подкрепят BGX, като знам колко парички наляха по знайни и незнайни фондове за да им купуват акциите.



      "...„Инвеститорите все повече залагат на традиционните силни страни на нашата икономика“, коментира по-рано пред Investor.bg Гено Тонев, портфолио мениджър в Юг Маркет Фонд Мениджмънт.

      Според него за избора на инвеститорите оказва влияние и доброто представяне на българския банков сектор през последните 1-2 години.

      В защита на думите си Тонев посочи лидерите в търговията на БФБ до този момент – Монбат, Първа инвестиционна банка и Софарма. „Неслучайно те стоят зад новото движение“, допълни Тонев, според когото компании като Химимпорт напоследък са изгубили това свое качество...."
      Last edited by tony1975; 08.03.2017, 05:11.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение

        ПИБ-а бе на 3, отиде до 4, върна на 3.6 и замина след 4, примерно.
        Тук...
        Минава през 1.50 - 1.52 за нов връх.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение

          Е, как не расте. +1.25%
          ПИБ-а бе на 3, отиде до 4, върна на 3.6 и замина след 4, примерно.
          Тук...

          Коментар


          • Пазара е на път да направи нов връх, а продавачите тук нещо се напъват.. Мисля че скоро ще се хапят отзад!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
              Софикса расте, Хима твърдо не!
              Е, как не расте. +1.25%

              Коментар


              • Софикса расте, Хима твърдо не!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение

                  Да, може би наистина няма голям смисъл, тъй като не всички от дори и явните участия имат публична оценка. Ще трябва да се правят доста допускания. И все пак, ако някой си е правил нещо ориентировъчно и има желание да сподели...
                  Име 31.12.2016 Участие 31.12.2015 Участие ‘000 лв. % ‘000 лв. %
                  Луфтханза Техник София ООД 6 777 24.90% 5 666 24.90%
                  Силвър Уингс България ООД 4 641 42.50% 3 967 42.50%
                  Суиспорт България 4 748 49.00% 4 253 49.00%

                  Фрапорт ТСЕМ АД нещо не разбирам защо е 0, но само горните бизнеси имат бая стойност - незнам дали някой ги има впредвид в оценка на Хима?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от continental Разгледай мнение

                    Никой не знае точно кои са всички parts на Химимпорт, за да им прави sum.
                    Да, може би наистина няма голям смисъл, тъй като не всички от дори и явните участия имат публична оценка. Ще трябва да се правят доста допускания. И все пак, ако някой си е правил нещо ориентировъчно и има желание да сподели...
                    Мненията ми не са препоръка за търговия.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
                      На тоз ХИМ някой компетентен правил ли му е sum of parts?
                      Никой не знае точно кои са всички parts на Химимпорт, за да им прави sum.

                      Коментар


                      • На тоз ХИМ някой компетентен правил ли му е sum of parts?
                        Мненията ми не са препоръка за търговия.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                          Що бе парите дето вършаха при фермата вече се връщат,точи сатъра.
                          Аз нищо не точа, ако скочи скочи, ако не взимам си дивидента и толкоз.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                            Ами и аз не знам какво му пречи, явно вече не е флагман
                            Що бе парите дето вършаха при фермата вече се връщат,точи сатъра.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                              Ако....сега какво му пречи?
                              Ами и аз не знам какво му пречи, явно вече не е флагман

                              Коментар


                              • Бид-овете наедряха

                                Коментар

                                Working...
                                X