IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не ....... подпиращия..... а обиращия

    Коментар


    • Продължавам да си мисля, че всичко ще се изясни, като излязат материалите за ОСА. Видно е, че някой не позволява цената да пада под 2.3. За мен това е добро развития, ако го нямаше подпиращия сега да сме около 2 лв

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975

        Ами кажи ти как тълкуваш движениео. Все пак си изцяло отдаден на позицията...явно с ждаш нещо което ми се изплъзва.
        явно не виждаш (не само ти, но и други тук) как с леки айсбергчета от ляво някой си пълни кошничката на удобни за него нива .................... бях ви писал преди 40 дни, че купувача го устройва 2,30-2,35 ................. тези няколко импулса до 2,60 си бяха дело на други мераклии, но основният си следва плана и не виждам промяна за сега...
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975

          Бута човека до 2.5 напълни за 20млн сигурно и сега я оставят да пада... странна работа
          Гледате по цял ден платформата, не виждате и явно не разбирате какво става, а накрая глупости пишете по форумите...

          Няма нищо, де ............... след 2-3 месеца пак ще сте изненадани .................. мда
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975

            Бута човека до 2.5 напълни за 20млн сигурно и сега я оставят да пада... странна работа
            Mда, за едни има няма 3% вдигна картона с 50% за отрицателно време. Обикновено не се прави така.
            Варианти оттук няколко според зависи иска ли да пълни още или да разкешва сравнително бързи печалби. Предполагам средната му е около 2лв някъде.
            Нейсе, важното е че вдигаше, макар и самотна птичка, ако не бе той сега софка щеше да е категорично под ма 200. И под октомврийското дъно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
              Лежим на дъното, кат ⚓ и тва си е.
              Привет,

              Не знам дали е "дъното", но дано задържим над 2.30 !

              Коментар


              • Лежим на дъното, кат ⚓ и тва си е.

                Коментар


                • Попътен вятър и точни цели!
                  Attached Files

                  Коментар


                  • пак сме първи, пак сме първи, ама обороция - йок. Не че ги бързам занякъде, но явно запецнах, както и цялата борсичка, което не е добър сигнал. Гледаме мача
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                      Хайде една добра новина. ПОЧТИ сме първи по капитализация,само още 1,8млн. лв. и сме пред ПИБ.
                      Че ние бяхме първи към 10.30, при това без игра, ама си го проспал - нали затова драснах поста си, но после някой продаде 200 бройки и пак станахме втори
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Хайде една добра новина. ПОЧТИ сме първи по капитализация,само още 1,8млн. лв. и сме пред ПИБ.

                        Коментар


                        • Понеже няма търговия тук, та да окна с пълно гърлооооо:
                          Убряяяяя, Флагмана вече е първи по капитализация, при това без игра, щото на фибанскасъту му свалиха цената Убре, дебре, елате хиляди инвеститорииии, възползвайте се да си купите от Флагмана
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Може би се засегнах от патриотични подбуди . Още не ми е минал 3 март. Но нашата борса не е тъпа, а само недоразвита и налудничава, като за последното сами сме си виновни. Тъпа може да се нарече масовата приватизация, вследствие от която на БФБ има сумати спящи дружества. Тъпо е, че има твърде малко стойностни компании, с голям FF и свестни мажоритари.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Designer Разгледай мнение

                              Като е тъпа, какъв го дириш още тука?! Бегай на чуждите борси и ' га забогатееш направо си разкарай задника от тази държава! Писна ми от разни плачковци
                              aaaaaaaaaaaa, не така ................ фери-ботчето е ценен типаж - емоционален и лабилен

                              като бяхме на 2,50 пишеше за спадове .................. после няколко дни се хвалеше как купил на 2,43 .............. сега асансьора като слиза до 2,30 пак подкара старата песен

                              останаха само местни измекяри, ип-та с договорени сделки и кокошкари с пощипвания за балканска скара и ракия.
                              не ценен типаж, а направо е безценен
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                                хубаво се мотивирате един друг, но тук(=бфб) всички "чужденци" отдавна разбраха, че е тъпа и за нищо не става.
                                затова и останаха само местни измекяри, ип-та с договорени сделки и кокошкари с пощипвания за балканска скара и ракия.
                                Като е тъпа, какъв го дириш още тука?! Бегай на чуждите борси и ' га забогатееш направо си разкарай задника от тази държава! Писна ми от разни плачковци

                                Коментар

                                Working...
                                X