IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
    пазете 1,84 за да не ревете ......... препоръка е...

    пратете делегация при алигатора ..... ако трябва
    сутринта все едно ви писах .......... съборете с 10 стинки цената ......... толкова месеци щом не искате да ме слушате - сега ще плащате...
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
      докато си пишете тук цената стигнала 1,73 .......... къде е алигатора? къде е държавата? къде е бат бойко - батмана?
      Къде са лаконите?Хахаха…..

      Коментар


      • докато си пишете тук цената стигнала 1,73 .......... къде е алигатора? къде е държавата? къде е бат бойко - батмана?
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

          Още по-малка логика има според мен да изкупуваш като невиждал до 2,40, за да продадеш на някой чужд на 1,50 примерно. Да не говорим пък за кефициентите...
          Това си е калкулирано пък и не знаем къде са отишли покупките през миналата година. Логично е когато голям инвеститор влиза някъде да очаква и ценова премия, все пак за в бъдеще неговия стратегически дял няма да бъде купен от кого и да е, съгласи се с мен.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
            Споко ... вдигат дивидентната доходност

            п.п до 6-7% ако я докарат ще бъде СУПЕР
            за тези предполагаеми проценти дивидент при настоящата цена трябва да се даде по 12 ст. на акция .......... а дано, ама...
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

              Аз си мисля, че ако "се допусне" стратегически инвеститор, то цената би била доста по-нагоре.
              разбира се, че инвеститора трябваше да влезе на високи нива .......... нали затова толкова усърдно се крепеше 2,30


              Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

              По-скоро изглежда, че е пропаднало такова събитие и сега останалите дребни акционери го разбираме...
              от доста месеци беше видно, че нещата са се разсъхнали ........... сега не го разбирате ...... сега започвате да приемате очевАдната истина която отказвахте да допуснете в главите си
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Споко ... вдигат дивидентната доходност

                п.п до 6-7% ако я докарат ще бъде СУПЕР

                Коментар


                • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

                  Според мен няма логика стратегическия инвеститор да купи на висока борсова цена.....
                  Още по-малка логика има според мен да изкупуваш като невиждал до 2,40, за да продадеш на някой чужд на 1,50 примерно. Да не говорим пък за кефициентите...
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                    Аз си мисля, че ако "се допусне" стратегически инвеститор, то цената би била доста по-нагоре. По-скоро изглежда, че е пропаднало такова събитие и сега останалите дребни акционери го разбираме...
                    Според мен няма логика стратегическия инвеститор да купи на висока борсова цена.....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                      Според мен разковничето е скрито вътре в групата .... т.е на ОСА нали бе казано че се договаря допускане на стратегически инвеститор. Явното бързане за спада е че наближава цената Х, на която той да влезе. На продалите на 2.50 честит профит. Аз не съм от тях ........
                      Аз си мисля, че ако "се допусне" стратегически инвеститор, то цената би била доста по-нагоре. По-скоро изглежда, че е пропаднало такова събитие и сега останалите дребни акционери го разбираме...
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Според мен разковничето е скрито вътре в групата .... т.е на ОСА нали бе казано че се договаря допускане на стратегически инвеститор. Явното бързане за спада е че наближава цената Х, на която той да влезе. На продалите на 2.50 честит профит. Аз не съм от тях ........

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение

                          Технически погледнато винаги след спад идва ръст, така че наистина предстои.
                          нека се извърви целия път до долу, а едва след това ще се мисли за ръст ......... не бива да се слага каруцата пред магарето


                          Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение

                          Харесва ми, че някой се обръща и гледа назад, за да се аргументира за напред - аз също го правя. Обаче предния спад е бил заради КТБ. Сега няма такова сътресение, което да го е предизвикало.
                          причини винаги се намират, ако търсиш такава, де ......... миналия път ако е било КТБ, то тогава по-миналия път беше Гърция ........... следващата седмица англ.парламент ще гласува сделката с ЕС ........... защо този път причината да не е "Брекзит без сделка"

                          Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение

                          Да се обърнем към Софикс със същия метод - спадът е започнал преди година и половина вече (от Август 2017), съответно логически погледнато, скоро има вероятност и да започнем да растем. Софикс тръгне ли, Химимпорт няма къде да иде, все пак е флагман.
                          гледаш само от едната страна на монетата .......... защо не предположиш, че Софикс няма да тръгне заради ХИМ, например

                          защо не погледнем, че на Софка беше необходимо 31 месеца преди да тръгне ........... а до сега са минали само 17 месеца (от Август 2017)

                          Last edited by polki; 10.01.2019, 13:53.
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                            пуснали са ви ............. браво

                            имам един въпрос ........ с повишена трудност

                            при положение, че миналия спад продължи над 2 години (26 месеца - от април 2014 до юни 2016), а до сега от настоящият спад са минали само 11 месеца ......... колко месеца още ще пада акцията?
                            [ATTACH=CONFIG]n3428769[/ATTACH]
                            Технически погледнато винаги след спад идва ръст, така че наистина предстои. Харесва ми, че някой се обръща и гледа назад, за да се аргументира за напред - аз също го правя. Обаче предния спад е бил заради КТБ. Сега няма такова сътресение, което да го е предизвикало. Да се обърнем към Софикс със същия метод - спадът е започнал преди година и половина вече (от Август 2017), съответно логически погледнато, скоро има вероятност и да започнем да растем. Софикс тръгне ли, Химимпорт няма къде да иде, все пак е флагман.
                            Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                              пуснали са ви ............. браво

                              имам един въпрос ........ с повишена трудност

                              при положение, че миналия спад продължи над 2 години (26 месеца - от април 2014 до юни 2016), а до сега от настоящият спад са минали само 11 месеца ......... колко месеца още ще пада акцията?
                              [ATTACH=CONFIG]n3428769[/ATTACH]
                              Още 5-6 месеца до 1,60. Не е препоръка мнението ми!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                                Бруталното рали тепърва предстои.
                                пуснали са ви ............. браво

                                имам един въпрос ........ с повишена трудност

                                при положение, че миналия спад продължи над 2 години (26 месеца - от април 2014 до юни 2016), а до сега от настоящият спад са минали само 11 месеца ......... колко месеца още ще пада акцията?
                                Click image for larger version

Name:	2019-01-10_chim.jpg
Views:	1
Size:	92.2 КБ
ID:	3428769

                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X