IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    ...важно е само вътрешното ми чувство което подсказва че нещата не са това което ми се иска......
    ...
    Виж ти, виж ти - на единия вътрешния глас му говори, на друг - великия дух, да се чуди човек къде е истината
    Кооперирайте си мечата душевност

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
      Лично на мен не ми е известно някой да съобразява действията си, под всявания от теб страх, а да не говорим че си и насмърдяваш ! - не е заяждане - от оцветяването е
      Не ми пука за акцията ,нито за сантимента ,стига да е на печалба ,важно е само вътрешното ми чувство което подсказва че нещата не са това което ми се иска......
      Онзи ден на 1,50 в петък на 1,30.....сега на 1,37....
      Този момент го чакам от 90 дни и ще реализирам печалба даже и 5 лв и не ми пука кой какво мисли....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Видях го и побързах да си продам акциите през почти 7 стинки..
        Истината е че не знам какво ще стане като пуснат привилегиите...
        Мажо може и да подкрепи и да се качат повече ,но ми се струва че ще има и продаващи..
        Не е препоръка...



        Лично на мен не ми е известно някой да съобразява действията си, под всявания от теб страх, а да не говорим че си и насмърдяваш ! - не е заяждане - от оцветяването е

        Коментар


        • Това онзи пакет ли е?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
            Кюфтета + новия запис с промяна код ; -

            28-06-2016 - Регистрация на финансови инструменти

            Емитент: Химимпорт АД-София (6C4)
            На основание чл. 18, ал. 5 от част III Правила за допускане до търговия на Правилника за дейността на БФБ-София АД се променя регистрацията на емисия обикновени акции, регистрирани на Основен пазар BSE, Сегмент Premium, както следва:
            - Емитент: Химимпорт АД-София;
            - Борсов код на емисията: 6C4;
            - ISIN код на емисията: BG1100046066;
            - Размер на емисията: 239 646 267 лв.;
            - Дата на въвеждане за търговия на конвертираните акции: 29.06.2016 г.
            Промяната е свързана с приключване на процедурите по задължително конвертиране на привилегировани акции от емисия BG1200001094, борсов код 6C4P в обикновени акции от емисия BG1100046066, борсов код 6C4.
            Видях го и побързах да си продам акциите през почти 7 стинки..
            Истината е че не знам какво ще стане като пуснат привилегиите...
            Мажо може и да подкрепи и да се качат повече ,но ми се струва че ще има и продаващи..
            Не е препоръка...

            Коментар


            • Кюфтета + новия запис с промяна код ; -

              28-06-2016 - Регистрация на финансови инструменти

              Емитент: Химимпорт АД-София (6C4)
              На основание чл. 18, ал. 5 от част III Правила за допускане до търговия на Правилника за дейността на БФБ-София АД се променя регистрацията на емисия обикновени акции, регистрирани на Основен пазар BSE, Сегмент Premium, както следва:
              - Емитент: Химимпорт АД-София;
              - Борсов код на емисията: 6C4;
              - ISIN код на емисията: BG1100046066;
              - Размер на емисията: 239 646 267 лв.;
              - Дата на въвеждане за търговия на конвертираните акции: 29.06.2016 г.
              Промяната е свързана с приключване на процедурите по задължително конвертиране на привилегировани акции от емисия BG1200001094, борсов код 6C4P в обикновени акции от емисия BG1100046066, борсов код 6C4.



              п.п. От утре - се списва и истинската стойност по порфейла ,
              Last edited by inta53; 28.06.2016, 16:38.

              Коментар


              • Време е за нови 2 напред

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  Да разбира се имам снимка на сделките.
                  сега съм на малкия монитор (24') и нищо не виждам ...................... после ще ти погледна сделките като седна на 60'

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                    нещо като скрийшот може ли да пуснеш, че обикнвено чакаш да мине поне месец от спада и тогава казваш какво станало

                    а сега толкова бързо обяви продажби и само след 10% спад
                    Да разбира се имам снимка на сделките.
                    Attached Files

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                      Сега не.Наредил съм се на около 1.25. Разтоварих 3к бройки на 17 юни.
                      нещо като скрийшот може ли да пуснеш, че обикнвено чакаш да мине поне месец от спада и тогава казваш какво станало

                      а сега толкова бързо обяви продажби и само след 10% спад

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Sharky's Разгледай мнение
                        Потвърждавам - и аз ги имах заредени и заради това твърдях. Даже в седмичния ми отчет са заедно и същия ден имам писмо от Елана, че са ми заредени.
                        изоставате нещо ................ на мен вече два пъти ми ги презаредиха...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                          Сори пичове, няква объркация е станала.. Сигурен съм че си видях бройките обикновени увеличени с тия от привил., но сега сметката показва че не е така..
                          И брокера ми потвърди че са още блокирани в ЦД и ще ги пуснат като се впише всичко в ТР
                          Потвърждавам - и аз ги имах заредени и заради това твърдях. Даже в седмичния ми отчет са заедно и същия ден имам писмо от Елана, че са ми заредени.
                          колкото толкова

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                            Сори пичове, няква объркация е станала.. Сигурен съм че си видях бройките обикновени увеличени с тия от привил., но сега сметката показва че не е така..
                            И брокера ми потвърди че са още блокирани в ЦД и ще ги пуснат като се впише всичко в ТР



                            ???? .. при твоите количествааааа , салдото ще да ти е извадило очите !

                            Коментар


                            • Сори пичове, няква объркация е станала.. Сигурен съм че си видях бройките обикновени увеличени с тия от привил., но сега сметката показва че не е така..
                              И брокера ми потвърди че са още блокирани в ЦД и ще ги пуснат като се впише всичко в ТР

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                                Моите превилигировани от поне седмица са заредени в платформата вече като обикновени! Това в Карол.
                                Батя, може ли да пуснеш някакъв аск на 11,111 лв. примерно?
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X