IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение
    Добър оборот днес,друго си е да инвестираш в ликвидна позиция
    ко бе, това си е една пенсия...

    Коментар


    • Добър оборот днес,друго си е да инвестираш в ликвидна позиция

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

        Индианец, за двеста и петдесети път ( минимум ) ви казвам на тебе и на Факушляка да не се изказвате по теми, от които нищо не разбирате.
        Аз не съм виновен, че нямате два лева общо и сега си изливате злобата върху хората с възможности.
        Хората като индианеца, полки и строл ми е ясно какво правят. В случая ми помагат, тъй като съм дългосрочен и си пазарувам бавно и напоително. Те също. Иначе нямаше да си губят времето тук. Така че хайде Ние Мечоците, ако сте го гледали по картууна.

        Коментар


        • Доста се е отворил спредът. Търговия никаква.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

            Индианец, за двеста и петдесети път ( минимум ) ви казвам на тебе и на Факушляка да не се изказвате по теми, от които нищо не разбирате.
            Аз не съм виновен, че нямате два лева общо и сега си изливате злобата върху хората с възможности.
            Цървулчо казах ти че си много малък.Ще те купя барабар с панелката в която живееш и гащите ти втора употреба които носиш.Началото на септември те предупредих че става нещо лошо в САЩ.Ти излезе дървена глава и не се възползва от добрите ми намерения.Сега ще страдаш .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
              Струва ми се че Потъник ще последва Дауто след днешната му пързалка .
              Индианец, за двеста и петдесети път ( минимум ) ви казвам на тебе и на Факушляка да не се изказвате по теми, от които нищо не разбирате.
              Аз не съм виновен, че нямате два лева общо и сега си изливате злобата върху хората с възможности.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                Тук офертите отляво разко намаляха 40к vs 170k - 2,75%
                Sofix - 1.12%
                Ти се опитваш да се изявяваш, като осведомителна агенция тука.
                Въпросът е дали ги разбираш нещата.
                А пък и ние можем да четем все пак.

                Коментар


                • Тук офертите отляво разко намаляха 40к vs 170k - 2,75%
                  Sofix - 1.12%

                  Коментар


                  • Как е Люкчо? Потъва ли подводницата. с парите ти?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                      Струва ми се че Потъник ще последва Дауто след днешната му пързалка .

                      Коментар


                      • Струва ми се че Потъник ще последва Дауто след днешната му пързалка .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                          явно си продавал днес .......... не си единствения който използва всеки шанс за изход...

                          не е препоръка - нямам акции
                          Ха-ха, далече съм от изход . Продал съм 2500 на 1.95 и 1000 на 1.97 за да сверя часовника, кой се включва по позицията и затова веднага съм написал. Ако посоката продължи на всеки 10-20 стотинки ще правя същото чисто информативно, но това категорично не е изход, а анализ. Забрави ли, че ти прави същото от 2,3 до 2,6лв? Затова казвам, че уважавам мненията ти, защото виждам много сходства в похватите, само че ти си по -краен и в действия и в израз. Успех!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                            купуваш или продаваш? ......... като падне цената да не обявиш пак, че си продал при корекцията както предните пъти
                            Привет,
                            Нито сам купувал, нито сам продавал днес !
                            Каквото съм направил, съм го писал преди дни !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Рано е още за адмирации...
                              Трябва да качи 20 % от дъното, та да се появят умните пари...

                              пп Да не си помислите, че това са стинките на Ташунко и Полки.... ( бахти ситуацията - и двамката са от страната на булката.....)
                              при дървените лелката е булка вече повече от 11 години

                              тук е рано да се определи коя е булката и кой е младоженеца ......... чаршафа ще цъфне след няколко месеца
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                В бурното море потъеащият кораб ту се издига, ту пропада.
                                посоката е ясна ......... мисля, че не са забравили накъде са поели

                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X