IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

    Аз съм 1 от тях и около мен има още..... в момента цената си е чист подарък (да го наречем Великденски )


    това го чета всеки ден вече една година .......... той и онзи с бруталното рали писа миналото лято, че цената си е чист подарък и набичи получения дивидент в акции на 2,30

    подаръците нямат край и тук всеки ден е Великден, Коледа или някакъв друг празник
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
      Не знам какви са ви очакванията, но само са последните 10 дена имаме 21 нови акционери тука!
      За БФБ това си е супер много.
      Явно доста хора са се възползвали от продажбите на Елана.
      Аз съм 1 от тях и около мен има още..... в момента цената си е чист подарък (да го наречем Великденски )

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
        Не знам какви са ви очакванията, но само са последните 10 дена имаме 21 нови акционери тука!
        За БФБ това си е супер много.
        Явно доста хора са се възползвали от продажбите на Елана.
        СУПЕР ......... разпродажбите продължават и дано "доста нови хора продължат да се възползват"...

        АМИН
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Не знам какви са ви очакванията, но само са последните 10 дена имаме 21 нови акционери тука!
          За БФБ това си е супер много.
          Явно доста хора са се възползвали от продажбите на Елана.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

            преди месец казах 6 ст. и все още съм на същото мнение

            предните две години познах дивидента с абсолютна точност ......... нека тази година да сбъркам и вие да сте доволни на 7-8 ст., че защо не и на 10 ст. дивидент ......... заслужавате го заради страданията през последните 12 месеца
            Тук те подкрепям,мисля че ще е точно 6 стотинки дивидента,това ми говорят звездите

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

              нито се драча, нито искам комплименти .......... едва когато купя и мине известно време във възходяща посока мога да бъде доволен от това което съм свършил преди година...

              и тези въпроси не са за да се вземат под внимание отговорите ми, а служат за заяждане така както ти за пореден път направи преди седмица в съседната тема => https://forum.investor.bg/forum/%D0%...0%B0%D0%B4-3cz

              Полки, Полки.... имаш опит и сериозни доводи, но много трудно се комуникира с теб бе човек! Сега прочетох това, което си прикачил за Чез и те уверявам, че нито тогава, нито сега съм се заяждал. Как да се заям за Хима като имам акции, цената му пада, а и нямам представа каква ще бъде тя следващото тримесечие - няма логика просто! За Чеза съм изразил мнение, различно от твоето и ти го броиш за заяждане отново. Майната ми на мен, но не може по презумция да разглеждаш всеки човек като твой враг.
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                Какво мислите за годишния отчет? Ще видим ли 7 ст. дивидент за късмет?
                преди месец казах 6 ст. и все още съм на същото мнение

                предните две години познах дивидента с абсолютна точност ......... нека тази година да сбъркам и вие да сте доволни на 7-8 ст., че защо не и на 10 ст. дивидент ......... заслужавате го заради страданията през последните 12 месеца
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                  Полки, не се драчи, а го приеми като комплимент - тези въпроси означават, че има хора, които взимат твоето мнение под внимание
                  нито се драча, нито искам комплименти .......... едва когато купя и мине известно време във възходяща посока мога да бъде доволен от това което съм свършил преди година...

                  и тези въпроси не са за да се вземат под внимание отговорите ми, а служат за заяждане така както ти за пореден път направи преди седмица в съседната тема => https://forum.investor.bg/forum/%D0%...0%B0%D0%B4-3cz

                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                    миналата седмица пак това ме пита ........ сега отново същото ........ за последната седмица няма промяна в плана ми който съм обявил тук още преди десетина месеца

                    ако има някаква промяна в плана ми то това ще бъде в посока Q4-2019 или Q1-2020
                    Полки, не се драчи, а го приеми като комплимент - тези въпроси означават, че има хора, които взимат твоето мнение под внимание
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                      Полки, все още ли възнамеряваш да пазаруваш следващото тримесечие или си промени плановете?
                      миналата седмица пак това ме пита ........ сега отново същото ........ за последната седмица няма промяна в плана ми който съм обявил тук още преди десетина месеца

                      ако има някаква промяна в плана ми то това ще бъде в посока Q4-2019 или Q1-2020
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                        дискаунта си е налице ........... -30% за една година си е о.к. откъдето и да го погледнеш
                        [ATTACH=CONFIG]n3457982[/ATTACH]


                        не забравяй, че за да се върне цената на нивата от преди година ще трябва да поскъпне с над 40%

                        проблема е тайминга ........ твърде много неизвестни има за разрешаване преди акцията, Софикс и БФБ да поемат на североизток

                        не е препоръка, нямам акции, но успех все пак на всички ви
                        Полки, все още ли възнамеряваш да пазаруваш следващото тримесечие или си промени плановете?
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                          Дисконт си требе, не се ослушвайте!
                          дискаунта си е налице ........... -30% за една година си е о.к. откъдето и да го погледнеш
                          Click image for larger version

Name:	chim.jpg
Views:	1
Size:	16.5 КБ
ID:	3457982



                          не забравяй, че за да се върне цената на нивата от преди година ще трябва да поскъпне с над 40%

                          проблема е тайминга ........ твърде много неизвестни има за разрешаване преди акцията, Софикс и БФБ да поемат на североизток

                          не е препоръка, нямам акции, но успех все пак на всички ви
                          Last edited by polki; 08.04.2019, 15:57.
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                            Дисконт си требе, не се ослушвайте!
                            Не ги бъзикай,те само това чакат.

                            Коментар


                            • Дисконт си требе, не се ослушвайте!
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                                Тя цената сама си пада ,няма нужда някой да и помагаПоне 30% трябва да е дивидента та да си покриете капиталовата загуба за последната годинаА какво ви чака 14 дни след ОСА-то направо не ми се мисли
                                Падна, за да мине кифтето..... не са се усетили още, че свършиха евтините артиии

                                Коментар

                                Working...
                                X