IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
    За кви сто говорите?
    100 мил.годишна пачалба.

    Коментар


    • За кви сто говорите?
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • 100 няма да е, но се надявам на на диапазона 74-77

        Коментар


        • Годишния 100

          Коментар


          • Отчетът за Q3 конс. излезе в срок да не повярваш

            Нетна печалба за периода 59 401
            Last edited by dex; 29.11.2019, 11:52.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение
              Пенко бре, чети!

              Пенко не чете.

              Пенко, работи!

              Пенко пак не ще.




              Пенко го мързи,

              гледа да лежи,

              ходи, та се май,

              търси да играй.



              Време се мина,

              Пенко порасна,

              иска да яде,

              няма откъде.

              Преди две години ми задаваше същите тъпи въпроси- да ме беше послушал тогаваЧовек винаги си плаща за глупостта ,а както изглежда ти ще продължаваш да плащаш още дълго За две години си с около 35% капиталова загуба и ще става все по-зле След още две години даже и да поумнееш ще бъде прекалено късно
              явно си ми отговорил по същия тъп начин, след като не си спомням...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                Тази безценна артия обедни доста хора.Чета някой купували сега.Ами да купуват щом искат макар,че за мен скоро ще има и по-ниски цени на артията.Колко и е да иде до 1.20 лв.Само малко лоши новини от Запад и бфб е дропнала.
                Глупави са много братТрол съм бил за това,че винаги им казвам истинатаНека се върнем две години назад и да видим кой е бил крив кой прав
                Last edited by strol; 28.11.2019, 22:56.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

                  троле, вчера те питах в кво инвестираш, ама са те изтрли...
                  ще ни светнеш ли в какво инвестират гениите като теб?
                  Пенко бре, чети!

                  Пенко не чете.

                  Пенко, работи!

                  Пенко пак не ще.




                  Пенко го мързи,

                  гледа да лежи,

                  ходи, та се май,

                  търси да играй.



                  Време се мина,

                  Пенко порасна,

                  иска да яде,

                  няма откъде.

                  Преди две години ми задаваше същите тъпи въпроси- да ме беше послушал тогаваЧовек винаги си плаща за глупостта ,а както изглежда ти ще продължаваш да плащаш още дълго За две години си с около 35% капиталова загуба и ще става все по-зле След още две години даже и да поумнееш ще бъде прекалено късно

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                    Естествено ,че не е имал ,малцина сте тези щастливци дето сте имали уникалния шанс да се докоснете до тази безценна артияАвее...Пенко...….Хахахаха…...
                    Тази безценна артия обедни доста хора.Чета някой купували сега.Ами да купуват щом искат макар,че за мен скоро ще има и по-ниски цени на артията.Колко и е да иде до 1.20 лв.Само малко лоши новини от Запад и бфб е дропнала.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                      Естествено ,че не е имал ,малцина сте тези щастливци дето сте имали уникалния шанс да се докоснете до тази безценна артияАвее...Пенко...….Хахахаха…...
                      троле, вчера те питах в кво инвестираш, ама са те изтрли...
                      ще ни светнеш ли в какво инвестират гениите като теб?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

                        фараоне, имал ли си някога хим?
                        Естествено ,че не е имал ,малцина сте тези щастливци дето сте имали уникалния шанс да се докоснете до тази безценна артияАвее...Пенко...….Хахахаха…...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

                          фараоне, имал ли си някога хим?
                          Един приятел имаше. Орепи се на петнайс лева. После на осем пак. Искаше да покрие загубите. А след това вече нямаше какво да "инвестира" по пътя надоле.

                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                            Бе помня какво се говореше и като беше седемнайслева,

                            фараоне, имал ли си някога хим?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                              Същото се говореше и като беше паднало около левче.
                              Бе помня какво се говореше и като беше седемнайслева,

                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Същото се говореше и като беше паднало около левче.

                                Коментар

                                Working...
                                X