IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    Нее..
    клонинги ли ми търсиш...
    Само ника на дъщеря ми.....мече _цвети 93.....
    Извинявай,сбъркался.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
      Монти,това ти ли си бе тигре

      Нее..
      клонинги ли ми търсиш...
      Само ника на дъщеря ми.....мече _цвети 93.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
        Защо?
        Знаеш защо Софчо, ако е някой новак бих споделил , но ти знаеш за какво става въпрос.
        Невероятно е при активи от над 1 млрд да имаш само 85 млн кеш.
        Как биха дали дивидент при 240 млн акции. Това са по 30 ст на акция и... ето парите вече ги нямя , а АТЕРА толкова върнаха на инвеститорите само за 3 години.
        Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

        Коментар


        • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

          Това е все едно да кажа :
          ЦСКА са номер 1 или пък Левски ОЛЕ , ама тия отбори са все слабаци, нали така?
          Монти,това ти ли си бе тигре

          Коментар


          • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
            Защо мислиш така?
            Да речем че продавача вече е излезнал /според мен продавачите са повече от един ,и имат още много за продажба , но както и да е/. Дори и дъното да е на 1.35 какво те кара да мислуш че цената ще скочи при условие че има толкова много подцинени акции в момента?

            Ти нали продаде! Сега гледай и не се ядосвай много. Вярно ,че боли когато продадеш на дъно, но уроците струват пари.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

              Това е все едно да кажа :
              ЦСКА са номер 1 или пък Левски ОЛЕ , ама тия отбори са все слабаци, нали така?
              Не. Не е все едно. На такива като мен, хващали 30-50%тови движения тук не можеш да го кажеш. Ние друго знаем за акцията и си го чакаме.
              The strongest stand last.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                Защото, ТОВА Е ХИМАААААА!
                Това е все едно да кажа :
                ЦСКА са номер 1 или пък Левски ОЛЕ , ама тия отбори са все слабаци, нали така?
                Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                Коментар


                • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                  Не
                  Защо?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                    А тази не е ли?
                    Не
                    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                      Защо мислиш така?
                      Да речем че продавача вече е излезнал /според мен продавачите са повече от един ,и имат още много за продажба , но както и да е/. Дори и дъното да е на 1.35 какво те кара да мислуш че цената ще скочи при условие че има толкова много подцинени акции в момента?
                      А тази не е ли?

                      Коментар


                      • Защото, ТОВА Е ХИМАААААА!
                        The strongest stand last.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                          Като стане 2,50 лева и ликвидността ще се качи, споко
                          Защо мислиш така?
                          Да речем че продавача вече е излезнал /според мен продавачите са повече от един ,и имат още много за продажба , но както и да е/. Дори и дъното да е на 1.35 какво те кара да мислуш че цената ще скочи при условие че има толкова много подцинени акции в момента?
                          Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                            с тези обеми и нагоре-надолу врътки..... днес 1.40, утре 1.35
                            на кои му дреме, ако нямаш къде да раздвижиш пакети от по 100/200/500Килакции

                            па вие си ги лупкайте с кокошкарските бройки, смешници
                            Като стане 2,50 лева и ликвидността ще се качи, споко

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                              Като започне да дърпа нагоре, да не забравите да се появите и да заявите същото като днес... Щото имам едно чувство, че тогава няма да се появите..
                              Или ще се появят за да ни информират че са купили

                              Коментар


                              • Като започне да дърпа нагоре, да не забравите да се появите и да заявите същото като днес... Щото имам едно чувство, че тогава няма да се появите..
                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X